توانایی های فوق ستاره X-Factor بعدی Madden NFL 21 به زودی آشکار می شود

Madden NFL 21

EA تقریباً آماده است تا توانایی های جدید X-Factor را در بازی جدید NFL نشان دهد.

 

EA Sports پس از اعلام رتبه بندی بازیکنان برای Madden NFL 21 ، اولین توانایی فوق العاده جدید X-Factor را برای بازی حرفه ای فوتبال در روز دوشنبه 27 ژوئیه نشان می دهد. [بروزرسانی: اولین توانایی های X-Factor جدید برای Madden NFL 21 اعلام شده است]

حساب کاربری توییتر Madden NFL 21 با یک پوستر زیبا که توسط تصویرگر / هنرمند کنراد خاویر ساخته شده بود ، این اخبار را فاش کرد.طنز پوستر ، “توانایی های جدید رونمایی شد” ، در حالی که گرافیکی در گوشه بالا سمت چپ نشان می دهد که افشای X-Factor در طول هفته اتفاق می افتد و در تاریخ 31 ژوئیه بسته می شود.

 

X-Factor

 

توانایی های X-Factor که در Madden NFL 20 معرفی شده اند ، توانایی های ویژه ای هستند که برخی از بازیکنان با بالاترین امتیاز در بازی که بازیکنان در حین گیم پلی با انجام برخی اهداف خاص باز می کنند ، هستند.به عنوان مثال ، مادن NFL 20 پوشش ستاره پاتریک ماهومس دارای یک فاکتور X به نام “Bazooka” بود که حداکثر فاصله پرتاب او را افزایش می دهد ، در حالی که X-Factor استفان گیلمور “خاموش کردن” نامیده می شد و این باعث افزایش مهارت های دفاعی وی و رهگیری او می شود.

پستی در وب سایت EA می گوید که Madden NFL 21 بیش از 50 توانایی X-Factor جدید دارد که “تازه از آزمایشگاه تازه طراحی شده برای بالا بردن ستاره های نسل جدید در Madden NFL 21” است.برای کسب رتبه بندی های بیشتر Madden NFL 21 ، در اینجا لیست ده رده چهارم برتر بازی قرار دارد.

در خبرهای دیگر ، EA Sports تأیید کرده است که بعد از اینکه تیم ورزشی real-world نامی را حذف کرد که به دلیل نژاد پرستی مورد انتقاد گسترده قرار گرفت ، تغییرات آخرین لحظه ای در Madden NFL 21 را برای حذف واشنگتن ردسکینس انجام می دهد.این بازی با یک تیم و آرم عمومی واشنگتن به روز می شود تا اینکه گروه ورزشی واقعی تصمیم بگیرد و نام جدیدی را اعلام کند.

Madden NFL 21 در تاریخ 28 اوت برای رایانه های شخصی ، PS4 و Xbox One عرضه می شود. این برنامه همچنین به نسل های بعدی PS5 و Xbox Series X خواهد آمد و از طریق برنامه Dual Entitlement EA ، نسخه های رایگان را برای صاحبان نسل فعلی ارائه می دهد.

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفده =