گال گادوت در زن شگفت انگیز 1984 (wonderwoman 1984) و ناکامی پیاپی در اکران

گال گادوت در فیلم زن شگفت انگیز 1984 (wonderwoman 1984) هم بازی کرد که قرار بود امسال یعنی فروردین 2020 اکران شوداما مانند بسیاری از فیلم های دیگر ، دومین تاریخ انتشار Wonder Woman 1984 توسط Covid-19 به تعویق افتاده است. اگر علایق شما چیزی شبیه به ما باشد ، با دیدن حماسه های دایانا پرنس در این اوضاع خالی از سستی ، جهنمی بی روح و سرزمین هیچ کسی ، دیگر از اکران این الهه نمادین لیگ عدالت تا مدتی ناامید خواهید شد. به نظر می رسد باید کمی دیگر منتظر بمانیم.

Wonder Woman الگویی برای نسل دختران کنونی است که میخواهد با این نقش خود ثابت کند كه آنها هم به اندازه مردان می توانند قهرمان باشند و ما هیجان زده می شویم كه پتی جنكینز كارگردان این فیلم در بازگشت این قهرمان چه نماهایی را پیش روی چشمان ما به تصویر بکشد. به نظر می رسد Wonder Woman 1984 یک لحن سبک تر و شکل قابل قبول خوبی دارد. بیماری coronavirus تاریخ انتشار Wonder Woman 1984 را به آگوست موکول کرده است.

 

با وجود پوستری که اخیراً توسط پتی جنکینز تکرار شده و تاریخ پخش فیلم در تاریخ 5 ژوئن را تکرار می کند ، wonderwoman-1984 دوباره به تعویق افتاده است ، این بار به دلیل Covid-19. در گفتگو با Variety ، برادران وارنر تأیید کردند که زمان انتشار wonderwoman-1984  در تاریخ 14 اوت خواهد بود. این شرکت همچنین گفت: “امیدواریم که جهان تا آن زمان به جای امن تر و سالم تری همچون گذشته تبدیل شود.”

کرونا ویروس همچنین علت اصلی تاخیر در تاریخ انتشار فیلمهای دیگری نظیر بیوه سیاه ، یک مکان ساکت 2 و جدیدترین فیلم جیمز باند به نام ، زمانی برای مردن نیست، میباشد.

با این حال ، این اولین تأخیر نبوده است. تصمیم بر این بود که در نوامبر سال 2019 زن شگفت انگیز 1984 اکران شود ، اما تهیه کننده چارلز روون به Collider توضیح داد كه این امر منجر به “برنامه خیلی عجیب پس از تولید” شد. “” به عبارت دیگر ، جنگ ستارگان سبب شد تاریخ اکران را به زمانی بعدتر موکول کنیم ، و در نهایت هم کرونا علتی شد تا برای سومین بار زمان اکران تغییر کند.

ویدئوی تریلر زن شگفت انگیز 2

اگر سنتان به زمانی که فیلم بر اساس آن ساخته شده قد نمیدهد ، نمی توانید بدانید که ترانه تریلر Wonder Woman 1984 تداعی کننده چیست؟ این همان چیزی که به دوشنبه آبی مشهور است و یاد آور خاطره ای برای صحبت از موسیقی هانس زیمر افسانه ای برای ششمین فیلم DC در اینجاست.

تریلر wonderwoman-1984  نگاه خوبی به صحنه دهه هشتاد میلادی فیلم می دهد ، زمانی که مدنظر کارگردان است و برای کارگردان از اهمیت خاصی برخوردار می باشد .در واقع جنکینز در سخنرانی که در کنفرانس طنز سن دیگو 2018 داشت ، توضیح داد که این دهه “بشر در بهترین و بدترین حالت خود” بود و این زمان زمینه پرباری را برای مبارزات Wonder Woman علیه شر فراهم میآورد.

wonderwoman-1984

وقتی صحبت از شر میشود در تریلر می بینیم که کریستین ویگ در نقش باربارا مینروا ، یك پناهجوی کماندار از تیره Wonder Woman ، موسوم به یوزپلنگ ظاهر می شود.

دایانا ممکن است در سفر قبلی خود با خدای جنگ واقعی روبرو شده باشد ، اما اکنون او یک شخص شرور دیگری را در پیش رو دارد: ماکسول لرد. لرد ، در اولین فیلم سینمایی که این شخصیت در آن شرکت دارد ، استاد دستکاری در تمایلات انسانی است: ما چهره پاسکال را در تمام صفحه های تلویزیون در تریلر مشاهده می کنیم ، بنابراین جالب است بدانید که چگونه قدرت های او در سال 1984 نمایان می شوند.

تلاشهای پرنسس دایانا در فیلم اصلی او در سال 1984 شخصیت متفاوتی به وی بخشیده است. گادوت در گفتگو با Extra توضیح داد كه “در آن اطراف ، شخصی دیگر هم حضور دارد ” شاید این شامل بازگشت استیو ترور باشد؟

ما همچنین می دانیم که نویسندگان زن شگفت انگیز 1984همان نویسندگان فیلمنامه رئیس جمهور سابق و CCO از DC ، جف جانسز و دیوید کالاهام هستند که به اقتباس Ant-Man در سال 2015 نیز مشهور هستند. کالاهام همچنین در حال کار بر روی دنباله Spider-Man: Into the Spider-Verse است.

wonderwoman-1984

در مورد بازیگران wonderwoman-1984 : استیو ترور چطور در این فیلم زنده است!؟

درست است ، چگونه استیو ترور هنوز زنده است؟ او نه تنها قهرمانانه خود را در هواپیما مملو از كانكسورهای گاز خردل منفجر كرد ، بلكه در تریلر Wonder Woman 1984 ، Trevor به سختی و بزرگتر از آنچه در جنگ بزرگ بر او گذشت ، به نظر می رسد.
در مصاحبه ای با Vulture(کرکس) ، روون ادعا کرد که در 1984زن شگفت انگیزِ جنکینز به هیچ وجه دنباله ای را نخواهیم دید. همچنین وی افزود جنكینز “به تازگی مشخص کرده است كه این فیلم باید تكرار بعدی Wonder Woman باشد اما عاقبت آن نیست”. از آنجایی که فیلم ها به عنوان “یک داستان مداوم” در نظر گرفته نشده اند ، این ممکن است به معنای آن باشد که روایت های هر دو فیلم لزوماً به هم وصل نمی شوند ، اما ما هنوز امیدواریم که در نهایت یکی از متصدیان فیلم به این موضوع پاسخگو باشند.

در مورد شخصیت های از مرگ برگشته هم صحبتی کنیم ، رابین رایت به نت اِ پورتر ذکر کرد که آنتیوپ ، ملکه آمازونها به بازیگری هیپولیتای کانی نیلسن ، باز خواهد گشت ، اما در یک سکانس فلاش بک.

آیا wonderwoman-1984 می تواند فرم کلی دنیای DC را ادامه دهد؟

بعد از Shazam ، Aquaman و Joker ، احساس می شود فیلم های DC پس از فیلم ضعیف Justice Justice 2017 ، شکل بهتری به خود گرفته اند. امیدواریم که به زودی شاهد تغییرات به همین منوال باشیم.

 

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =