تکنولوژی Powerplay چیست؟و چه مزایایی دارد؟

Powerplay

تکنولوژی Powerplay انقلابی در بازی

استفاده از تکنولوژی Powerplay وموانع بازی بیسیم با کارایی بالا را برطرف کرده است. تاخیر ورودی قطره های بی سیم و باتری های مرده اکنون چیزی از گذشته محسوب می شوند ، Wirelessآینده بازی رایانه های شخصی است که از طریق علم پیشرفته امکان پذیر می شود.باداشتن ماوس سازگار خود که دارای تکنولوژی Powerplay است همیشه و حتی هنگام بازی شارژ بی پایان در اختیار داشته باشید .

 

Powerplay

 

فن آوری شارژ از طریق بیسیم

 

استفاده از رزونانس الکترومغناطیسی در پایه Powerplay یک میدان انرژی در بالای سطح خود ایجاد می کند. این امر امکان شارژ کردن در هر زمان و در یک سطح بزرگ را فراهم می کند. قسمت انرژی Powerplay توسط ماژول Powercore  به صورت مغناطیسی به ماوسهای بی سیم سازگار با آن وصل می شود و در نهایت به جریان شارژ تبدیل می شود. فقط کافی است آن را بکشید و بازی کنید. بدون ترس از تمام شدن شارژ شروع کنید به بازی ، صفوف را خرد کنید و به قلب بازی حمله کنید چون باتری ماوس شما تا بی نهایت شارژ دارد.

 

Powerplay

 

قدرت ارتباط یکپارچه

 

گیرنده بیسیم یکپارچه Lightspeed و شارژ Powerplay ، هر دو دارای یک کابل هستند. این امر اتصال سریع Lightspeed را به ماوس برای انجام سریعتر و مطمئن تر اتصال فراهم می کند و نیاز به پورت USB اضافی برای گیرنده بی سیم را برطرف می کند.ماژول Powercore ماوس های بیسم سازگار را برای Powerplay فعال می کند. ماوس های بازی G703 و G903 بیسم قابلیت اتصال به  Powerolay را دارد و با آن کار میکند. به راحتی می توانید ماژول Powercore مغناطیسی ا تعویض کنید.

 

Powerplay

 

عملکرد خود را با سطح دلخواه خود تنظیم کنید.

 

پارچه و پدهای سخت در اختیار شما قرار دارند تا بتوانید به صورت متناوب آن را تنظیم و مبادله کنید. Powerplay به سبک شما عمل می‌کند و به شما قدرت انتخاب تغییر رنگ پد و موس تا ۱۶.۸ میلیون رنگ را می دهد.

 

ویدئوی توضیح نحوه عملکرد  powerplay

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =