فصل دوم The Witcher : Blood Originدر نت فلیکس پخش خواهد شد

The Witcher : Blood Origin

 

The Witcher : Blood Origin (فصل دوم) یک فیلم اقتباسی شش بخشی است که در نت فلیکس پخش خواهد شد.

اقتباس Netflix از The Witcher قبلا به صورت فصل اول و یک انیمیشن فیلم پخش شده بود و اکنون می توانیم یک گزینه تجاری دیگر ( فصل دوم ویچر The Witcher : Blood Origin ) به این لیست بلند بالا اضافه کنیم. The Witcher : Blood Origin یک سریال اقتباسی با اجرای زنده است که بیش از هزار سال قبل از شروع هیاهوی جرالت برای تغییر قاره آغاز میشود.

در این اطلاعیه آمده است: “1200 سال قبل از جرالت از ریویا (گرالت یا جرالت از ریویا شخصیت داستانی اصلی سری رمان و بازی‌های ویچر است. او معمولاً به شکار هیولا برای کسب درآمد می‌پردازد) ، دنیای هیولا ها ، مردان و اِلف ها در هم ادغام شدند و اولین Witcher به وجود آمد.” لورن هیسریش ، نمایشگر Witcher ، در حال ساخت آن با Declan de Barra است که در فصل اول نیز یک داستان برای آن نوشته است.

جهان های ادغام شده در هم، اشاره ای به پیوست کره ها است ، رویدادی که نژادهای مختلف و موجودات ماورایی را به دام انداخته و همه را در یک بعد قرار داده است. این جهان را پر از هیولا ، نژادهای جادویی و انسانهای اولیه و همچنین قدرت دادن به جادوگران کرده است.

 

طبق بازی ها و رمان های مرتبط با ویچر ، پیوستگی کره ها 1500 سال پیش اتفاق افتاده است  ، اما دستورات witcher بعداً ظاهر نمی شدند ، و این اتفاقات زمانی رخ میدهد که اولین سرزمین یعنی تمریا ( تمریا (Temeria) یکی از قلمروهای شمالی است که در پایین رودخانه پونتر واقع شده است.) تحت استعمار انسانهاست. شاید مینی ماری ها وقایع را کمی در هم بیامیزند ،اما به هم پیوستن کره ها و هم ظاهر اولین ویچر چیزی دیگر را به ما نشان میدهند.

هیسریش در توییتر گفت: “من همیشه می خواستم عمیق تر به اسطوره و افسانه های قاره ها غوطه ور شوم.” و این خیلی دور از جهان ما نیست پس احتمالا The Witcher : Blood Origin یکی از نقاط عطف احقاق این رویا است.

 

در مورد آنچه در مورد منشاء جاروها و فاجعه می دانیم ، شکافهای زیادی وجود دارد که احتمالاً به تیم نویسنده آزادی بیشتری خواهد داد تا بتوانند بیشتر ایده های خود را در ترکیب قرار دهند. محتوای Witcher بدون قدرت ستاره جرالتی قبل از موفقیت سریال اصلی غیرقابل تصور به نظر می رسید ، بنابراین این چرخش ، اثبات این است که Netflix چقدر حق رای دادن را به طور جدی در نظر می گیرد. گذشته از تنظیمات ، ما چیز دیگری در مورد داستان نمی دانیم ، و هنوز هیچ تاریخ انتشاری وجود ندارد.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 1 =