بهترین کیبوردهای گیمینگ در سال 2020 ، از سریعترین تا قدرتمندترین

3609577 best gaming keyboard 2019 roundup promo12

بهترین کیبوردهای گیمینگ که باعث می شود میز شما از جای خود بلند شده و دور پیروزی بزند. کاوش کنید و روی بهترین کیبورد گیمینگی که بودجه کافی برای خرید آن دارید  ، سرمایه گذاری کنید. شاید فکر کنید که کیبوردهای عادی هم میتوانند خواسته شما را بر آورده کنند ،اما آنها به شما کمک نمی کنند طوری بازی کنیدکه عکس شما را روی بیلبوردهای تبلیغاتی حک کنند. بهترین صفحه کلید بازی دقیقاً همانند بهترین ماوس بازی ،آن رنکینگی که نسبت به رقبای خود میخواهید به دست بیاورید را آسانتر در دسترستان قرار میدهد ، پس خودتان را با یک کیبورد ارزان قیمت گول نزنید.

 

بهترین کیبوردهای گیمینگ فقط برای بهتر شدن شما در بازیهای رایانه ای طراحی نشده اند. آنها همچنین ویژگی هایی را به ارمغان می آورند تا از نظر ارگونومی و کاربردپذیری، تجربه کلی شما بهتر شود. از راحت ترین کلیدها و راحت ترین استراحتگاه های مچ دست گرفته تا بی تاب ترین نورپردازی های RGB ، که برخی از آنها حتی با آنچه در مانیتور شما نمایش داده می شود همگام سازی میشوند ، این ویژگی ها باعث می شود که یک کیبورد گیمینگ عالی در زرادخانه خود داشته باشید. حتی اگر مجبور بشوید چند دلار اضافی نیز برای آن بپردازید.(به خاطر یک مشت دلار خودتون رو مشقت ندید.)

 

نگاهی به لیست ما از بهترین کیبوردهای گیمینگ در بازار بیندازید. زیرا هرچه وسایل بازی پیش برود ، قطعا کیبورد جزو اولین قطعاتی خواهد بود که به دردتان خواهد خورد.

بهترین کیبوردهای گیمینگ 2020 در یک نگاه

 

 

1. کیبورد SteelSeries Apex Pro

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

رابط: سیمی | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: بله

نکات مثبت

ساخت آلومینیوم زیبا
تنظیمات فعال سازی سفارشی
ساکت

نکات منفی

گرانقیمت

صفحه نمایش OLED  زیبا و هوشمندانه SteelSeries Apex Pro بسیار اشتها آور است.قطعا میتوان گفت SteelSeries Apex Pro در بین بهترین کیبوردهای گیمینگ بهترین است، بزرگترین ویژگی های آن ساخت خیره کننده و جامد آن ، فعال سازی سفارشی و راحت (البته لازم به ذکر است بگویم که آرام نیست ) و سوئیچ های مغناطیسی است. از نظر عملکرد ، این یکی از بهترین صفحه کلیدهای بازی است که ما تاکنون مورد آزمایش قرار داده ایم ، و این باعث می شود ارزش قیمت 199 دلاری را داشته باشد.

 

2. کیبورد Razer Huntsman Elite

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

رابط: سیمی | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: بله

 

نکات مثبت

فعال سازی سریع کلید
کلید کلید لمسی

نکات منفی

گرانقیمت

اگر به سرعت نیاز دارید ، به لطف سوئیچ های جدید اپتومکانیکال (نوری مکانیکی )  Huntsman Elite ، بهترین و سریعترین در گود میدان رقابت خواهید بود. احتمالا برای شما یک لقمه آماده به نظر برسد ، اما در واقع بدان معنی است که Razer توانسته است سوئیچ های مکانیکی را با سنسورهای اپتیکال ترکیب کند. این امکان غیرقابل تصور ، به Huntsman Elite اجازه می دهد تا امکانات  خود را به سطح بعدی ارتقا بدهد و اگر برای یافتن یک کیبورد سریعتر در بازار بسیار سخت گیر باشید این یک انتخاب ایده آل در بینابین بهترین کیبوردهای گیمینگ برای شما خواهد بود. تایپ کردن نیز بسیار راحت است. به علاوه ، به گونه ای با نور پوشانده شده است که خودتان به این نتیجه خواهید رسید که نیازی به چرخاندن چوب جادوییتان  و اضافه کردن فانتزیهای دیگری برای آن نخواهد بود . مطمئناً ، برای برق به دو کابل USB نیاز دارد و هزینه کمتری نیز احتیاج دارد ، اما با وجود این فناوری ، ارزش خرید را دارد.

 

مظالعه بیشتر در مورد Razer Huntsman Elite

 

 

 

3. کیبورد Roccat Vulcan 120 Aimo

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

 

رابط: سیمی | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: بله

 

نکات مثبت

از نظر تایپ بسیار عالی است
روشنایی زرق و برق دار

 

نکات منفی

گرانقیمت

اگر ظاهر خوب برای شما اهمیت دارد ، Roccat Vulcan 120 باید در صدر لیست آرزوهای بهترین کیبوردهای گیمینگ مورد علاقه شما قرار داشته باشد. این صفحه کلید svelte به جای کلیدهای Cherry MX که در اکثر صفحه کلیدهای دیگر در این لیست وجود دارد ، از کلیدهای Titan مخصوص Roccat استفاده می کند و ما می توانیم برای عالی بودن آنها به شما قول بدهیم. این کیبورد گیمینگ (صفحه کلید بازی) ، ترکیبی از بازخورد لمسی شگفت انگیز با آرامش و آسایش را به همراه دارد. درک این که چرا این یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ امروز در بازار است واقعاً کار سختی نیست.

4. کیبورد گیمینگ Alienware Pro GW AW768

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

 

رابط: سیمی | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: بله

 

نکات مثبت

سوئیچ های گیلاس MX قهوه ای
مقرون به صرفه

 

نکات منفی

بدنه پلاستیکی

شاید فکر می کنید Alienware ، “ارزش” آن را ندارد که اصلا بخواهد به ذهن خطور می کند. اما ، این بار در اطراف ، کیبورد گیمینگ Alienware Pro GW AW768 واقعاً خاص بودن ویژه ای احساس میشود. این کیبورد با قیمت 100 دلار یا بالاتر ،امتیاز سخت ترین کیبورد گیمینگ را در بین بهترین کیبورذهای گیمینگ را با کلیدهای مکانیکی ، کلیدهای کلان اختصاصی و زیبایی شناسی نرم و مجهز به شما اعطا میکند. این صفحه کلید پرطرفدار ترین کیبورد گیمینگ نیست ، اما با این قیمت ، چیزی برای شما کم نمیگذارد. بنابراین ویژگی ها ، کیبورد گیمینگ Alienware Pro Gaming AW768 میتواند در میان بهترین کیبوردهای گیمینگ در سال 2020 جای بگیرد ، و در حین انجام کار بسیار خوب به نظرتان خواهد آمد.

5. کیبورد Cooler Master MasterSet MS120

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

 

رابط: سیمی | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: خیر

 

 

نکات مثبت

طراحی فشرده
روشنایی برجسته

 

نکات منفی

شامل یک موس متوسط است

 

همه چیز برای رسیدن به کیفیت عالی ، عالی نیست ولی Cooler Master MasterSet MS120 نمونه ای عالی است که حتی در میان بهترین کیبوردهای گیمینگ نیز میتواند عالی جلوه کند. اگرچه این مجموعه شامل یک موس و یک کیبورد است ، اما کیبورد آن ، ستاره نمایش است. کیبورد MasterSet با قرار گرفتن در زیر صد دلار ، مقرون به صرفه است و در آنجا با رقبای ممتاز و عالی خود از نظر حافظه و  کیفیت ، قادر به پیشروی و رقابت است.  سوئیچ های ارائه شده یک خروار از بازخورد های لمسی و خصوصات عمیق را به ارمغان می آورند. البته ساکت  بودن آن ها را هم نباید فراموش کنیم، بنابراین شما می توانید خشمگینانه در طول مسابقه Overwatch در اواخر شب بدون نگرانی تپش بزنید. Cooler Master MasterSet MS120 بدون شک یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ زیر 100 دلار است.

 

6. کیبورد Corsair K63 بی سیم

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

 

رابط: بی سیم | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: بله

 

نکات مثبت

استراحتگاه مچ دست کامل
کاملاً برجسته

نکات منفی

محیط بدنه کم دوام

 

تا چند سال گذشته کیبورد های بیسیم در رتبه بندی بهترین کیبوردهای گیمینگ ارزش توجه کردن هم نداشت ،  تا اینکه کیبورد بی سیم Corsair K63 Wire وارد صحنه شد. شرکت کورسیر وقتی نسخه سیمی K63 را بسیار عالی ساخت ، تصمیم گرفت آن را به نسخه بی سیم نیز تبدیل کند- بدون اینکه در فروش آن با شکست مواجه شود. بسته بندی ، سوییچ های محکم Cherry MX Red ، روشنایی کامل RGB  و کنترل های مناسب رسانه ای K63 بی سیم اثبات این است که کیبوردهای بی سیم می توانند حتی در بازی ها در سال 2020 بسیار توانمند باشند.

 

7. کیبورد Corsair K95 RGB Platinum

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

 

رابط: سیمی | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: بله

 

نکات مثبت

روشنایی دیسکو هیپنوتیزم
کلیدهای میانبر و رسانه دستی
ساخت آلومینیوم درجه یک

نکات منفی

نرم افزار ناقص و ناکار آمد

کف های لاستیکی به سرعت لکه دار می شود

 

احتمالا بتوان گفت قیمت 159 دلاری بر روی یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ  هم خیلی شیب دار باشد ، اما Corsair K95 RGB Platinum ، یکی از بهترین کیبوردهای بازی بود که سال گذشته در مورد آن صحبت کردیم و از تقاضای زیادی نیز برخوردار بود.حتی در مورد زرق و برق های بی اهمیت مانند نورپردازی فانتزی RGB نیز صحبت کردیم  – البته نکات مهمی از آن را اگر بخواهیم دوباره ذکر کنیم  به ترتیب شامل نوار نور یکپارچه با 19 منطقه و 16.8 میلیون گزینه رنگی می باشد. بوت شدن آن هم در یک جرقه گوشه ای دیگر از ویژگی های آن است  ، در واقع منظور ما 6 کلید ماکرو اختصاصی آن ، 8 مگابایت حافظه ذخیره سازی و قاب آلومینیومی آنودایز شده با سطح هواپیما است.

8. صفحه کلید مکانیکی Havit با مشخصات پایین

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

 

رابط: سیمی | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: بله

 

نکات مثبت

کلیدهای کاملاً قابل برنامه ریزی
طراحی نازک و براق

 

نکات منفی

فاقد دکمه چند رسانه ای

شاید فکر کنید اگر یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ را ببینید ،دیگر نیازی به دیدن سایر آنها نیست ، اما: تکه فلزهای  بزرگ با نورهای زرق و برق دار RGB شاید نمونه ای دیگر از کیبوردها باشد که چشمانتان را به خودشان مسحور کند ، پس صفحه کلید مکانیکی Havit با مشخصات پایین ، شما را شگفت زده خواهد کرد. شاید بگویید دیگر کیبوردها هم نور RGB دارند اما اینجا جایی است که میشود گفت این یه چیز دیگه است! ، جذاب و پاسخگو و صدالبته زیبا. این صفحه کلید به گونه ای طراحی شده که نیاز های شما را برطرف کند نه چیزی بیشتر ، نه چیزی کمتر ، به راحتی تایپ کنید و در صورت تمایل به بازی بپردازید. یه چیز دیگر که ملزوم به گفتن است عدم وجود دکمه های چندرسانه ای می باشد ،در واقع با توجه به این ویژگی هایی که دارد و  قیمت کمی که برای آن لحاظ شده کاملا مقرون به صرفه است که آن را تهیه کنیم.

 

9. کیبورد Razer Huntsman Tournament Edition ، نسخه مسابقات

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

 

رابط: سیمی ، بی سیم | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: بله

نکات مثبت

سوئیچ های سریع
کابل قابل جابجایی

نکات منفی

بسیار ساده است و ویژگی های زیادی ندارد

انتظار می رود برای  تهیه یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ باید بیش از 100 دلار در نظر بگیرید و وقتی یه گیمر حرفه ای باشید اهمیت آن دوچندان میشود. اما زیبایی Razer Huntsman Tournament Edition این است که قادر است عملکرانتظار می رود برای  تهیه بهترین کیبورد گیمینگ باید بیش از 100 دلار  در نظر بگیرید و وقتی یه گیمر حرفه ای باشید اهمیت آن دوچندان میشود. اما زیبایی Razer Huntsman Tournament Edition این است که قادر است عملکردی سریعی را بدون اینکه گرانترین صفحه کلید در شهر باشد ارائه دهد . درست است ، ویژگی های زیادی دراین کیبورد وجود ندارد ، که این امر باعث میشود  بسیاری از رقبای پرقدرت آن را پشت سر بگذارند ، اما این یک کیبورد گیمینک سبک با خاصیت جداشوندگی است ، پس به راحتی میتوانید آن را حمل کنید.دی سریعی را بدون اینکه گرانترین صفحه کلید در شهر باشد ارائه دهد . درست است ، ویژگی های زیادی دراین کیبورد وجود ندارد ، که این امر باعث میشود  بسیاری از رقبای پرقدرت آن را پشت سر بگذارند ، اما این یک کیبورد گیمینک سبک با خاصیت جداشوندگی است ، پس به راحتی میتوانید آن را حمل کنید.

 

10. کیبورد SteelSeries Apex 3

 

 بهترین کیبوردهای گیمینگ

 

رابط: سیمی | نور پس زمینه صفحه کلید: بله | کلیدهای قابل برنامه ریزی: خیر

 

نکات مثبت

 

مقرون به صرفه
روشنایی RGB بزرگ

 

نکات منفی

هیچ کلید مکانیکی ندارد
بدون گذرگاه USB

همه بهترین کیبوردهای گیمینگ دارای سوئیچ های مکانیکی نیستند ، چیزی که در صفحه کلید ارزان قیمت Apex اثبات شده است. SteelSeries Apex 3 با توجه به بودجه ای کمی که نیاز دارد به آن اختصاص دهید (49.99 دلار) با چند امتیاز همراه است ،  دارای برخی از ویژگی های چشمگیر است که بیشتر از آن برای ایجاد این سازش ها استفاده می کند. یکی از این ویژگیها ، مقاومت در برابر آب IP32 برای محافظت در برابر هرگونه لکه گیری است – زیرا از کجا معلوم در حین بازی به طور اتفاقی به روی میزی که یک قوطی نوشابه هم کنار کیبورد درحال وقت گذراندن است نکوبید؟ روشنایی های واکنش پذیر و قابل تنظیم 10 منطقه ای RGB  نیز تجربه بازی شما را بیش از پیش تحت تأثیر قرار خواهد داد. همچنین اگر از صدای کیک کلید های مکانیکی متنفر هستید پس خود را برای تقدیر از سوییچ های بازی آرام این صفحه کلید آماده کنید.

در ادامه میتوانید بررسی 10 مورد از انواع کیبوردهای پرکاربرد و راهنمای انتخاب کیبورد را مطالعه کنید

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 15 =