بازی Suicide Squad : Kill The Justice League در DC Fandome فاش شد

Suicide Squad : Kill The Justice League

Suicide Squad : Kill the Justice League بازی بعدی از سازنده Rocksteady ، سازنده Batman Arkham است ، و مجموعه ای از چاه های ne’er-do-wells را از جهان DC جمع می کند.

 

Rocksteady پس از مدتها انتظار ، سرانجام بازی بعدی خود را با نگاهی عمیق به DC Fandome با عنوان Suicide Squad : Kill the Justice League فاش کرد. استودیو بازی خود Suicide Squad را با نوید جزئیات بیشتر در مورد آینده و تصویر تیزر از یک هدف بالای سر سوپرمن اعلام کرده بود. تیزر-تریلر بر روی آن مفهوم گسترش یافت و تاریخ انتشار 2022 را در رایانه های شخصی ، پلی استیشن 5 و Xbox Series X اعلام کرد. دقیقاً مانند بازی Gotham Knights که در اوایل روز رونمایی شد ، قادر خواهید بود این بازی را با دوستان خود انجام دهید .

اولین تریلر نمایش داده شده در جریان DC Fandome ، چندین عضو از جوخه را به حرکت درآورد و پس از آن با اکراه اقدام به علیه نیروهای دشمن کرد. این کار با نمایش سوپرمن به پایان رسید و ظاهراً یک غیرنظامی را به قتل رساند ، زیرا Suicide Squad فهمید که آنها باید قهرمان را از بین ببرند.پیگیری با میزبان ویل آرنت اظهار داشت که چهار شخصیت اصلی هارلی کوین ، Deadshot ، کینگ شارک و کاپیتان بومرنگ خواهند بود که وظیفه شکست لیگ عدالت را دارند. این 1-4 بازیکن است که با هر چهار شخصیت نشان داده می شود ، اگرچه می توانید به صورت تک نفره بازی کنید و همراهان خود توسط AI بازی کنید و بین آنها جابجا شوید.

 

آرنت همچنین مصاحبه ای کوتاه با راکف تیل Rocksteady انجام داد که گفت بازی Suicide Squad : Kill The Justice League  بخشی از عالم Arkham است. این بدان معنی است که طرفداران اتصال به آن سریال را خواهند دید ، گرچه آنها مشخص نکردند که چه مواردی باشند. از آنجا که این امر پس از Arkham Knight اتفاق می افتد ، بدین معنی است که چندین شرور بزرگ دیگر با ما نیستند. البته در داستان های ابرقهرمانی همیشه این موارد می تواند تغییر کند.در اوایل این رویداد ، نگاهی به بازی بعدی WB Montreal ، Gotham Knights گذاشتیم. این کار با یک هفته پازل تیزر انجام شد که سرنخ هایی راجع به شرورهای بتمن از دادگاه بوف ها به دو چهره انداخت. این امر در دنیایی بدون بروس وین برگزار می شود ، بنابراین بازی Co-op روی اعضای دیگر اعضای خانواده Bat-B تمرکز دارد. بر خلاف Suicide Squad ، Gotham Knights در عالم Arkham تنظیم نشده است و به آن اجازه می دهد تغییرات اساسی در شخصیت هایی مانند باربارا گوردون ایجاد کند.

در همین حال ، این آشکار کردن هنگامی رخ می دهد که Rocksteady با ادعاهایی مبنی بر عدم موفقیت در پاسخ به گزارش های آزار و اذیت در محل کار ، روبرو می شود. در پاسخ ، یکی از نویسندگان Suicide Squad درخواست کرد که نام او از بازی حذف شود. این استودیو نامه ای را منتشر کرد که ادعا می کند اکثر کارمندان زن که مشکلی را به این شرکت گزارش داده اند ، از آن زمان گفته اند که این فرهنگ بهبود یافته است ، و متعاقباً بیانیه ای کامل در پاسخ به آن صادر کرد.

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 13 =