جزئیات جدید اسکادران جنگ ستارگان فاش شد: کلاس ها ، مکانیک ها و موارد دیگر

اسکادران جنگ ستارگان

جنگ ستارگان: اسکادران ها دارای هشت ستاره جنگنده ، مکانیک برای مدیریت انرژی و موارد دیگر هستند.

 

با جنگ ستارگان: با بازی Squadrons قرار است در تاریخ 2 اکتبر برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 و Xbox One وارد بازار شود،EA و Motive Studios جزئیات جدیدی درباره dogfighter هوایی شخص اول را تشریح كرده اند. ناشر EA یک پست طولانی به اشتراک گذاشت که در مورد آنچه می توانید در اسکادران انتظار داشته باشید ، می پردازد،از کلاس هایی که در اختیار شماست تا نحوه مدیریت انرژی و موارد دیگر.

 

کلاس ها و مبارزان ستاره ای موجود

 

هشت هواپیمای جنگنده وجود دارد که می توانند در اسکادرون انتخاب کنند، همه آنها در چهار کلاس جنگنده ، بمب افکن ، رهگیر و پشتیبانی جای می گیرند و در هر کشتی دو کشتی وجود دارد.اگرچه هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند ، از قابلیت های (تجهیزات موجود برای استفاده) گرفته تا کاربری ، برخی از ویژگی های اساسی که همه آنها به اشتراک می گذارند وجود دارد. این بدان معناست که اگر با یک کشتی خلبان متخصص شوید ، می دانید چگونه کشتی های دیگر را کنترل می کنند.

هشت هواپیمای جنگنده موجود در زیر شرح داده شده است:

  • T-65B X-Wing starfighter
  • BTL-A4 Y-Wing assault starfighter/bomber
  • RZ-1 A-Wing interceptor
  • UT-60D U-Wing starfighter/support craft
  • TIE/ln Starfighter (“TIE Fighter”)
  • TIE/sa Bomber (“TIE Bomber”)
  • TIE/in Interceptor (“TIE Interceptor”)
  • TIE/rp Reaper attack lander (“TIE Reaper”)

 

 

برخی کشتی ها – مانند A- ، X- ، U- ، Y-Wings و TIE Reaper – دارای سپرهایی هستند در حالی که برخی دیگر (مانند TIE Bomber ، Fighter و رهگیری) ندارند. سه کشتی TIE بدون سپر از سرعت کمی ، چابکی و قابلیت های تهاجمی بالاتر برخوردار هستند. با این وجود ، هر کشتی به سلاح های اولیه ، اقدامات متقابل ، لوازم جانبی بدنه (سلامتی کشتی) ، موتورها و دو توانایی کمکی (مانند موشک ها یا درام های تعمیر) دسترسی دارد.همانطور که انتظار دارید کلاس های کشتی دقیقاً همانگونه که از نام آنها پیداست ، کار می کنند.جنگنده ها (X-Wing و TIE Fighter) کشتی هایی متعادل با چابکی عالی ، حمله خوب و دفاع توانمند هستند که به آنها امکان سازگاری با هر موقعیتی را می دهد.

رهگیرها (A-Wing و TIE رهگیری) به طور خاص برای انجام dogfighting طراحی شده اند ، و آنها را به گلدان های شیشه ای تبدیل می کنند که بیشتر از آنچه می توانند آسیب ببینند. بمب افکن ها (بمب افکن های Y-Wing و TIE) کشتی هایی با حرکت آهسته هستند که خسارت بزرگی را برای انجام حمله به کشتی های سرمایه دشمن و کشتی های صعب العبور آنها ایجاد می کنند و به آنها می پردازند.سرانجام ، پشتیبانی (U-Wing و TIE Reaper) به نگه داشتن هم تیمی های مربوطه خود در این جنگ با اعزام مجدد و تعمیر آنها در اواسط نبرد اختصاص داده شده است.

 

مصرف انرژی خود را مدیریت کنید

 

اگر هیچ کشتی پشتیبانی از طرف شما وجود ندارد ، یا اگر آنها در طول جنگ فضایی هولناک نابود شده اند می توانید چندین کار را برای مدیریت قدرت خود انجام دهید و خود را تقویت کنید تا بیشتر جنگ کنید.با داشتن اسکادرون ها منحصراً شخص اول ، از طریق کابین خلبان خود به مدیریت انرژی دسترسی خواهید داشت. اینجاست که می توانید نیرو را به موتورها ، لیزرها یا سپرهای خود منحرف کنید تا به آنها اثربخشی کنید .نیرو دادن به موتورهای شما این امکان را به شما می دهد که حداکثر سرعت خود را افزایش دهید و منحرف کردن تمام توان خود به آنها امکان دسترسی سریع به نیرو را می دهد که به شما امکان می دهد تا در میدان جنگ هوایی جابجا شوید.

شما می توانید همین کار را با لیزرهای خود انجام دهید ، که به شما امکان می دهد سریعتر آنها را شارژ کنید یا اگر تصمیم دارید تمام نیرو را به آنها هدایت کنید ، لیزرهای خود را بیش از حد شارژ کنید تا آنها را کشنده تر کنید.به همین ترتیب ، سپرها می توانند سریعتر یا بیش از حد شارژ شوند تا 200٪ محافظ اضافی داشته باشند.شایان ذکر است که سپرها از جلو و عقب کشتی را محافظت می کنند ، بنابراین می توانید کارهایی مانند اضافه بار فقط در پشت کشتی خود انجام دهید تا شما را از آتش سوزی در امان نگه دارد.

 

 

سه کشتی TIE که سپر ندارند گزینه دیگری برای تغییر قدرت است: آنها می توانند از مبدل استفاده كنند كه به آنها اجازه می دهد همه نیروها را از یك قسمت از کشتی به قسمت دیگر انتقال دهند.به عنوان مثال ، آنها می توانند تمام قدرت را از لیزرهای خود بگیرند و آن را به موتورهای خود هدایت کنند (و بالعکس).مدیریت نیرو در جنگ های مهم ، مهم است. انتقال همه قدرت به یک قسمت از کشتی شما (به عنوان مثال لیزرها) سرعت حداکثر شما را کاهش می دهد ، بنابراین باید به وضعیت دسترسی داشته باشید و تصمیم گیری مناسب را در مورد مکان خود انجام دهید.

هنگامی که در جریان EA Play 2020 اعلام شد ، جزئیات زیادی درباره Squadrons فاش شد.ما فهمیدایم که این بازی دارای یک کمپین تک نفره و چند نفره خواهد بود بدون microtransactions است، از کنترلرهای flight sim در کامپیوتر پشتیبانی می کند ، از سفارشی سازی کشتی و موارد دیگر بهره می برد.

 

تریلر بازی Star Wars Squadrons

 

 

در ادامه EA Sports UFC 4 : چرا EA امسال تیم نهایی ( Ultimate Team ) را حذف کرد ؟

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 6 =