Ghost of Tsushima در مورد مسیر یابی و اکتشاف از طریق وزش باد در آخرین ویدئوی خود کلی توضیح داد

Ghost of Tsushima

 

 

سوشیما یک مکان واقعی است ، واقع در بین جزایر اصلی ژاپن و شبه جزیره کره ، که من مطمئن هستم که بسیار زیبا است. به گفته توسعه دهنده Sucker Punch Productions از آزادی خلاقانه ای بهره گرفته تا بیوم های متنوع و دیدنی های مربوط به مناظر را به نسخه خود منتقل کند.

برای اینکه مسیرتان را باز کنید و به مکان های ناشناخته بیشتری گام بردارید کافی است به قطعه زمین بلندی بروید و با کمک گرفتن از وزش باد راه خود را بیابید. جین همیشه می تواند روی باد هدایتگر حساب کند تا در راستای هدف بعدی خود ، همراه با سایر بیت های موسیقی شگفت آور مفید که به پس زمینه ی دنیای طبیعی اضافه شده است مسیرش را دنبال کند.

 

Ghost of Tsushima

 

“ستاره واقعی Ghost of  Tsushima ( ارواح سوشیما ) قهرمان آن ، جین ساکای نیست ، بلکه جزیره ای است که پیرامون شما ناپدید می شود. ساکر پانچ پروداکشنز قول خود را برای استفاده از دنیای طبیعی به عنوان یک راهنما داده است ، با جهت باد شما را به سمت ایستگاه های راه سوق میدهد و  به وسیله ی پرندگان طلاییراه هایی که به رازهای پنهانی مانند ضربات بامبو و چشمه های آب گرم منتهی میشوند هدایت میکند و روباه هایی که شما را به حرکت به سمت معابد ایناری ( معبد ایناری یکی از معابد شینتو محسوب می‌شود که در آن خدای ایناری مورد پرستش قرار می‌گیرد، بسیاری از معابد ایناری در ژاپن قرار دارند.) وا میدارند. مزارع چمن پامپا ، جنگل های بامبو ، دریاچه ها و کوهستان ، مانند اجرای یک نقاشی است – و با چند مورد استثنا – همه چیز بسیار رنگارنگ و واضح به نظر میرسد ، احتمالا همه این خوبی ها در کنار هم حس خوبی را در شما القا خواهد کرد. شما می توانید سریع مسافرت کنید ، اما با وجود این همه جذابیت فکر نکنم کسی به سفر سریع فکر هم بکند ”

 

این فیلم را مشاهده کنید تا بهتر با سیستم اکتشافی Ghost of  Tsushima آشنا شوید و اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه در این جزیره ناشناس گشت و گذار کنید در اختیارتان می گذارد.

 

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =