بررسی ماوس Razer Naga Trinity ، ماوسی با ۲۰ دکمه!

Screenshot ۲۰۲۰ ۰۳ ۳۰ ۱۷ ۲۸ ۳۷ ۳۶۲ com.android.browser

پیش درآمد

ماوس Razer Naga Trinity یک ماوس بازی عالی و همه کاره است که به دلیل طراحی صفحه تابلوئه قابل تعویض آن ، بسیار مناسب است.  چه بازی های FPS یا MMO را انجام دهید ، طرح دکمه ای پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب باشد.  این ماوس سیمی تنها با تأخیر بسیار کمی است که بسیار عالی است.  همچنین با Razer Synapse 3 سازگار است ، که امکان سفارشی سازی بسیار زیادی را فراهم می کند.  با این حال ، کمی حجیم است ، بنابراین برای مسافرت یا در صورت داشتن دستهای کوچک بهتر نخواهد بود.  با این وجود ، Naga Trinity برای گیمرهایی که از بدنی گسترده تر و بلندتر می پسندند ، بسیار ساخته شده و فوق العاده است.

ماوس Razer Naga Trinity ظاهری بسیار بازی گرا دارد.  شما دارای قسمت های RGB روی دکمه های آرم ، چرخ و کنار هستید.  اگر چه قدرت انتخاب دارید تا وسایل جانبی  را تنها با دو دکمه انتخاب کنید.

اگر می خواهید وزن Razer Naga Trinity را کاهش دهید ، پنل دکمه FPS دو طرفه را انتخاب کنید چون سبک ترین است.  با این حال ، این هنوز یک ماوس نسبتاً سنگین است.

Razer Naga Trinity

کارآیی و کاربردپذیری

ماوس Razer Naga Trinity نسبتاً بزرگ است و هیچ کیسه ای برای حمل صفحات جانبی مختلف وجود ندارد.  این ماوس اصلا برای مسافرت مناسب نیست.

ماوس Razer Naga Trinity بسیار خوب ساخته شده است.  اگرچه کاملاً از پلاستیک ساخته شده است ، اما محکم احساس می شود.  صفحه های جانبی قابل تعویض به خوبی در جای خود قرار دارند ، اما کمی چرخش در چرخ ماوس وجود دارد.

ارگونومی این ماوس عالی است.  این برای افراد دست راست ساخته شده است و  بستگی به این دارد که از کدام صفحه جانبی استفاده کنید.  با داشتن ۱۲ دکمه  ، دسترسی به برخی از دکمه ها سخت تر است.  به دلیل بزرگ بودن فرم این ماوس ، راحت تر میتوانید آن را در کف دست یا پنجه تان نگه دارید  ولی برای افرادی که دست کوچک تری  دارند توصیه نمی شود.

Razer Naga Trinity

این گرفتن برای دست های کوچک مناسب نیست ، زیرا به تمام دکمه ها ، و دست های بزرگ اضافی نمی رسید ، زیرا آنها به دور ماوس می روند. البته  توصیف خط  Razer Naga Trinity   برای من دشوار است ، نه به این دلیل که آنها ماوس های بدی هستند بلکه به این دلیل که   آنها سخت افزار خاصی دارند و نباید توقع چاقوهای ارتش سوئیس را از آن داشته باشیم Naga  و دکمه های سبک  شماره تلفنی  آن برای بازیکنان MMO که به کلیدهای میانبر زیادی احتیاج دارند طراحی شده است.  Naga Hex سازگار با انواع مختلفی بود ، با نیمی از دکمه ها در یک طرح بسیار بصری و حلقه ای شکل اما هر دو همیشه برای من بسیار پیچیده به نظر می رسید ، به خصوص برای استفاده روزانه.

دکمه های زیاد مشکل ساز یا مفید؟

آیا ممکن است به خاطر دوازده دکمه ای بودن ماوس از آن صرف نظر کنید ؟ اگر بتوانید از همان ماوس 12 دکمه ، به صورت شش دکمه یا یک  طرح دو دکمه ای استاندارد استفاده کنید چه ؟
بله ماوس Razer Naga Trinity  این ویژگی را دارد پس میتوانید با خیال راحت آن را انتخاب کنید. ماوس Naga Trinity دقیقاً شبیه به نسخه سال 2014 است ، با همان انگشت حلقه ای بزرگ  / گیره صورتی و دو دکمه DPI در پشت چرخ پیمایش. همچنین دارای روشنایی RGB Razer در تمام نقاط معمول است – یعنی در چرخ پیمایش ، روی آرم Razer و در سمت چپ.چیزی که ما را به مهمترین ویژگی Traga Naga سوق می دهد: آن هم عدم استفاده آن از دست چپ است.

Razer Naga Trinity

همانطور که از نام آن (و در معرفی من) به آن اشاره شده است ، Trinity Trucks در واقع سه ماوس مختلف در یک ماوس است.  سمت چپ ماوس کاملاً قابل تعویض است.  شما هرگز با نگاه کردن به آن نمی‌توانید به دو تکه بودنش پی ببرید – در واقع کاملاً پنهان است.  اما تمام صفحه توسط دو آهن ریز کوچک نگه داشته شده و با مقدار کمی نیرو لایه برداری می شود. این چند کاربردپذیری طلایی به ماوس اجازه می دهد تا به هر کدام پانل که راحت هستید  متصل شوید.

من در چند سال گذشته از ماوس های قابل تنظیم زیادی استفاده کرده ام ، اما بیشتر آنها به قسمت های غیر کاربردی شاسی می چسبند ، این  به شما امکان را می دهد ، استراحت انگشت شست را کنار بگذارید اما در مورد دکمه ها صدق نمیکند.  ولی این ماوس که به من اجازه تغییر چیدمان دکمه ها ، Roccat Nyth را داده بود ، نیاز داشت که دکمه ها را یک بار با دست تعویض کنید.

ویژگی های موثر دیگر

ماوس Naga Trinity به اندازه کافی سریع و بدون دردسر است  ، و گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد.  البته پیش فرض Naga Trinity ، طراحی numpad 12 دکمه ای Razer است که سالها پیش معروف شد.  همانند نسخه 2014 ، هر یک از این دکمه ها شکل کمی متفاوت دارند که به آنها کمک می کند تا با انگشت شست کار خود را آسان تر کنید. بله  این دکمه ها  خیلی کمک کننده هستند البته برای هر کسی که می تواند از دکمه 12 دکمه ای ناگا به طور موثر استفاده کند. در هر صورت ، این تنظیمات 19 دکمه کامل را در اختیار شما قرار می دهد – 12 مورد در کنار آن ، به علاوه دکمه های چپ ، راست و میانه معمول ، دکمه های DPI و چرخ پیمایش کج که در Naga 2014 آغاز شد.
دکمه های زیادی دارید؟  طراحی 12 دکمه ناگا را لایه برداری کنید و می توانید آن را با تنظیم Naga Hex جایگزین کنید ، که هفت دکمه را به صورت حلقه در اطراف انگشت شست خود تنظیم می کند.  این موشواره مورد علاقه دکمه ای، سنگین است ، اما من آن را بسیار بصری تر از Naga 12 دکمه می بینم.  حافظه لمسی بسیار آسان تر می شود و به جای تلاش برای تشخیص تفاوت بین ردیف های کلیدهای مشابه ، انگشت شست خود را به سمت یک دکمه حرکت می دهید.

1743

اما اگر واقع بین باشیم هفت دکمه انگشت شست برای بیشتر افراد به اندازه کافی بس است.   معمولاً دو تا هم نیازتان را برطرف می‌کند.

با این حال ، ابزار اضافی بعضی اوقات مفید است.  Razer طراحی Naga Hex را به عنوان ماوس MOBA به بازار عرضه کرد ، اما همچنین هفت دکمه مفید در بازی های استراتژی و بازی های رویال ،  با میانبرهای صفحه کلید زیاد وجود دارد، در   هر دو بازی Battlefields و Fortnite  ، هر دو دستورات زیادی دارند که  روی یک کیبورد پیدا کردنش زمانبر است ، اما هنگامی که از ماوس Razer naga  استفاده کنید به راحتی میتوانید با انگشت شست همه دستورات را در آن واحد انجام بدهید.
تاکنون ، Naga از حسگرهای لیزر قدیمی Razer استفاده  میکرد و در Razer Naga Trinity  اولین باری است که از سنسور نوری استفاده می کند ، احتمالاً PWM3389 Razer ، یک نیمه اختصاصی PWM3360 می‌باشد و  تفاوت اصلی این است که تا دقت  16000 DPI پیش می رود  اما احتمال این وجود دارد که هرگز چنین سطح بالایی را استفاده نکنید مگر برای بازی . تمام آنچه شما واقعاً باید بدانید این است که نوعی سنسور لعنتی خوب و یک نسخه برتر از Naga و Naga Hex مجهز به لیزر قدیمی را در اختیار خواهید داشت.

Razer Naga Trinity

Razer Naga Trinity

نکته اصلی چربندگی قیمت است.  Traga Naga با قیمت 100 دلار ، کمی بیشتر از اکثر ماوسهای سیمی هزینه دارد.  از طرف دیگر ، اگر در نظر بگیریم که سه ماوس محسوب میشود پس هزینه آن بسیار کمتر از سه ماوس است که شما در بسته Razer Naga Trinity  دریافت می کنید.  اگر شما فردی نیستید که گاهی اوقات می خواهید موس MMO داشته باشید ، Razer Naga Trinity  یک گزینه جالب برای خرید یک موس گیمینگ (gaming mouse) و نگهداری از دو دستگاه جداگانه است.

اکنون دوست دارم Razer  به روشی دیگر برود و DeathAdder Trinity یا یک Mamba Trinity را بسازد ، حال طرفداران MMO موس را انتخاب کنید و ضمن حفظ نقاط قوت Mamba یا DeathAdder ، شکل دیگری به خود ببخشید.

مشخصات فنی

حداکثر وزن با سیم

148 گرم

حداکثر وزن بدون سیم

120 گرم

حداقل وزن بدون سیم

115 گرم

طول:
4.7 “(11.9 سانتی متر)

ارتفاع:
1.7 “(4.3 سانتی متر)

عرض :
2.8 “(7.2 سانتی متر)

جلد Razer Naga Trinity :
22.46 مس.  اینچ (368 مس سانتی متر)

کابل / ذخیره گیرنده :
نه

راست دست
آره

چپ دست
نه

جنجالی
نه

  عرض گریپ
68 میلی متر

اندازه کف دست : دست متوسط و بزرگ
آره

بلوتوث
نه
گیرنده
نه
نوع باتری
بدون باتری

هنگام شارژ از آن استفاده کنید
نه

فناوری سنسور
نوری
اُپتیکال(LED)

روی شیشه کار می کند
نه

زمان پاسخگویی در سیم :۶ میلی ثانیه

حداقل CPI (DPI)
100 CPI (DPI)

حداکثر CPI (DPI)
16000 CPI (DPI)

مراحل تنظیم CPI (DPI)
50 CPI (DPI)

خطای CPI (DPI)
2.4٪

فاصله پاسخگویی عملکرد
1.2 میلی متر

حداکثر میزان رای گیری
1000ظ هرتز

فعال سازی دکمه ها
مکانیکی

تعداد دکمه ها
20

تعداد ورودی های قابل برنامه ریزی Razer Naga Trinity
21

دکمه تعویض پروفایل
آره

دکمه سوئیچینگ CPI (DPI)
آره

چرخ عمودی
فیزیکال

شیب چرخ عمودی
بله

نام نرم افزار
Razer Synapse 3

سازگاری ویندوز نرم افزار
آره

سازگاری با macOS نرم افزار
نه

حافظه ذخیره سازی پروفایل Razer Naga Trinity
آره

پیکربندی پروفایل
آره

روشن / خاموش RGB
آره

اقلام درون بسته
ماوس Razer Naga Trinity
صفحه های جانبی قابل تعویض
دفترچه راهنما

بررسی ماوس corsair glaive rgb ، ماوس بازی بزرگ را نیز میتوانید در ادامه مطالعه کنید.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =