PS5 DualSense Controller: تمام ویژگی ها موجود در آن

PS5 DualSense Controller

یک جریان جدید جزئیاتی را در مورد کنترلر DualSense PS5 ، پیش سفارشات و بازی رایگان که با PS5 ارائه شده است ، Astro’s Playroom به همراه داشته است.

جزئیات بیشتر و برداشت اول از کنترل DualSense PS5 با استفاده از جریان بازی Summer Game Fest با جف کیگلی فاش شده است.در اینجا نوعی از آنچه ما بررسی کرده ایم ، و همچنین کمی درک در مورد پیش سفارشات PS5 و سایر مباحث مربوط به کنسول نسل بعدی سونی آورده شده است.یک مقایسه جانبی در کنار هم نشان داد که DualSense از نظر جسمی از کنترلر PS4 بزرگتر است ، کمی بیشتر وزن دارد و احساس می کنید که سنگینتر از نسل قبلی است.گفته می شود که بلندگو یکپارچه دارای صدای گسترده تری است و صداهایی که از آن پخش می شود با آنچه بازخورد haptic انجام می دهد ، Astro’s Playroom یک بازی رایگان است که از پیش نصب شده بر روی PS5 است.

طبق گفته های جف کیگلی ، این یک بازی چند ساعته است و نه یک نسخه ی نمایشی با تکنولوژی سریع.از آنجا که همه سیستم ها بازی را شامل می شوند ، باید مقدمه خوبی برای انجام کارهایی باشد که DualSense می تواند انجام دهد.Keighley پس از توصیف آنچه در استفاده از کنترلر فهمیده است، تکه هایی از فیلم های گیم پلی را از وی که در حال پخش Astro’s Playroom با کنترلر جدید است ، به اشتراک گذاشت.بازی مانند اجزای مختلف یک کامپیوتر ، با یک منطقه لابی CPU و منطقه ایستگاه خنک کننده تنظیم شده است.یک بخش محرکهای تطبیقی را به نمایش می گذارد .

او با اریک لمپل ، رئیس بازاریابی پلی استیشن در سراسر جهان صحبت کرد. وی گفت: Playroom Astro برای نمایش مزایای کنترلر و ویژگی های مختلف سیستم در نظر گرفته شده است. با معرفی PS5 به آنها ، نسخه دیگری از بازی در اوایل توسعه به توسعه دهندگان داده شد. از نظر تغییر طراحی به خود کنترلر ،از نظر تغییر طراحی به خود کنترلر ، لمپل درباره سونی که مایل به تکرار است و طراحی جدید بر اساس طراحی DualShock ایجاد شده صحبت کرد.

 

ویدیو بررسی PS5 DualSense Controller

 

 

 

Screenshot 52

 

قدرت نسل بعدی

 

از لمپل در مورد رویکرد Xbox به تغییر نسل سؤال شد. در حالی که مایکروسافت در تلاش است تا انتقال را مخلوط کند ، سونی کاملاً تلاش می کند تا یک تغییر کامل روی یک نسل جدید داشته باشد.وی خاطرنشان کرد: “ستون بزرگی از شرکت ما نوآوری است” و افزود: “ما می خواهیم مرزهای بازی را تحت فشار قرار دهیم … آنچه در مورد DualSense بی نظیر است این است که آن را به ذهن شما می رساند.وی همچنین اظهار داشت PS4 “بخش بزرگی از کاری است که ما انجام می دهیم ، تعداد بیشتری از بازی های PlayStation 4 وجود خواهد داشت … هنوز یک تن از زندگی در آن محصول وجود دارد.”

در مورد درایو حالت جامد PS5 ، لمپل گفت که این امر تجربیات “متفاوت” و “بهتری” را ایجاد می کند ، و افزود که به راحتی کاهش یا از بین بردن بار نیست.وی ادعا کرد که بازی مانند Ratchet & Clank: Rift Apart نمی تواند روی سخت افزارهای موجود ساخته شود زیرا به سرعت SSD تکیه دارد.

 

چه موقع پیش فروش کنسول PS5 آغاز می شود؟

 

لمپل در مورد شایعات اخیر درباره پیش فروش PS5 گفت: “ما هیچ اطلاع دقیقی از آن نداریم.” وی همچنین به هواداران اطمینان داد که سونی زمان را از قبل اعلام می كند و بدون اطلاع قبلی فروش را آغاز نمی کند.طبق گزارش ها ، سونی تولید کنسول PS5 خود را برای فروش اولیه افزایش می دهد و از 6 میلیون دستگاه به 9 میلیون دستگاه می رسد.

 

آیا رنگ های دسته بازی PS5 دیگری وجود خواهد داشت؟

 

لمپل در پاسخ به این سؤال كه آیا رنگهای دیگری از DualSense وجود خواهد داشت یا خیر ، گفت: “ما در روز های آینده در مورد آن صحبت خواهیم كرد.”وی با اظهارات Keighley’s موافقت كرد كه تهیه یك محصول واحد به اندازه كافی دشوار است.بنابراین اگرچه لمپل قطعی نگفت، به نظر می رسد بیشتر از این باشد که شما فقط یک گزینه رنگ را در زمان خرید داشته باشید ، هر زمان که باشد. اگر سونی به آنچه در مورد کنسول های گذشته خود انجام داده است ، ادامه می دهد ، رنگهای متناوب باید بعداً وارد شوند.در حال حاضر ، ما فقط می دانیم که PS5 اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.

 

در ادامه : نسخه PC بازی Death Stranding بالاخره منتشر شد

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =