نکاتی در مورد بازی کارتی Artifact

Artifact

Valve پس از سالها در سال 2018 ، بازی Artifact را منتشر کرد ، در واقع Artifact اولین بازی کارتی است که به دست بازیسازان Valve ساخته شده است . حدود پنج ماه بعد ، استودیو با استناد به اینکه برای بررسی مجدد بازی لازم است از بروزرسانی جلوگیری کرد ، طبق یک پست وبلاگ اعلام کرد ، Artifact در شرف ظهور بتا جدید است و Valve تغییرات جدی ایجاد خواهد کرد.

 

بزرگترین تغییر در نسخه جدید که Valve Artifact Beta 2.0 نامیده میشد این بود که این استودیو دیگر کارت نمی فروخت. طبق پست وبلاگ ، Valve نمی خواست بازیکنانی که در برابر کسانی که “عرشه انباشته” یا به عبارت دیگر دارای کوهی از شخصیت های متنوع با قدرت های مختلف دارند قرار بگیرند. به عنوان بخشی از نکات مثبت این ابتکار کارت رایگان Artifact میتوان به این جنبه اشاره کرد که به بازیکنان امکان می دهد “بدون تحت فشار قرار گرفتن” عرشه های خود را بسازند.

یک واقعیت مهم در مورد بازی Artifact این است که Valve سعی در بزرگنمایی یک دیدگاه است و آنهم این است که ، به بازیکنان اجازه می دهد تا در سه مسیر به طور هم زمان کارت بازی کنند و این سه مسیر شامل خطوط مکانیکی منحصر به فردی در Artifact هستند ، که اغلب شباهت بسیاری به بازی های MOBA ای مثل Dota 2 دارند. به همین منظور بیشتر بازیکنان تمایل دارند که کارت های مربوط به dota 2 را انتخاب کنند البته در آپدیت های بعدی امیدواریم که بتواند برخی از فشارهای تعادل را کاهش دهد ، تا باعث می شود بازیکنان از یک خط خارج شوند.

Artifact Beta 2.0 هنگام اجرا ، جدا از برنامه اصلی Artifact قابل اجرا خواهد بود. این استودیو می گوید که هنوز برخی از ویژگی های اصلی را آزمایش می کند ، اما به زودی جمع اوری بازیکن مستقل را شروع می کند  تا با ارائه بازی اصلی بازیکنان ثابت را به پای این بازی بکشاند.

Valve تازه شروع به افزایش توجه به Artifact Beta 2.0 کرده است، اما این شرکت می گوید امیدوار است که در نهایت نسخه جدید بازی را به بتای بازی اضافه کند.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =