PES 2021 یک به روزرسانی کوچک است و نسخه pes 2022 با یک آپدیت بزرگ در موتور Unreal Engine همراه است

pes 2022

کونامی روشن نکرد که طرفداران در مورد چه ویژگی ای منتظر PES باشند اما برنامه های بزرگی برای آینده خود دارد.بخش انتشارات کونامی می گوید Pro Evolution Soccer 2021 به روزرسانی فصلی کوچکی خواهد بود ، زیرا این سری انتقال از درون موتور FOX Engine به موتور Unreal Engine 5 را در سال 2021 آغاز می کند. PES در بیشتر نسل ها از موتور FOX استفاده کرده است ، اما استفاده امسال آخرین خواهد بود. کونامی در یک بیانیه مطبوعاتی توضیح داد که PES 2021 یک “انتشار ساده” خواهد بود ، و عده ای بر این باور هستند که این یک بروزرسانی یا DLC برای eFootball PES 2020 خواهد بود.

از آن زمان کونامی (از طریق PC Gamer) توضیح داد که PES 2021 یک نسخه مستقل خواهد بود اما جزئیات آن را از نظر محتوا و قیمت گذاری به تفصیل توضیح نداد.در این بیانیه آمده است: “با این حال ، مقیاس مطلق همه چیزهایی که برای اولین بار در نسل بعدی خود قصد داریم به آن دست یابیم ، باعث شده است تا تلاش های ما در سایر زمینه های توسعه بازگردد.به عنوان یک نتیجه ،ما تصمیم گرفتیم نسخه 2021 را فقط یک بروز رسانی فصلی برای نسخه 2020 ارایه دهیم . به گفته کونامی ، حرکت به موتور Unreal Engine برای PES 2022 به بازی فوتبال اجازه می دهد سطح جدیدی از جزئیات و واقع گرایی را بدست آورد.

ظاهراً این امر باعث می شود تا شرایط داخلی كونامی در موتور FOX كار كند ، در عوض تصمیم به استفاده از Unreal Engine 5 می گیرد زیرا این بازی به كنسول های نسل بعدی راه پیدا خواهد کرد.موتور FOX همچنین از Metal Gear Solid V: The Phantom Pain استفاده می کرد ، پیش از آنکه به طور انحصاری برای فوتبال استفاده شود. کونامی می گوید انتظار دارد که این بازی از اواسط سال 2021 شروع به آزمایش شود ، این در شرایطی است که انتظار می رود Unreal Engine 5 در دسترس توسعه دهندگان نیز باشد. Epic Games اخیراً در مورد پیشرفت های Unreal Engine 5 و آنچه را که با نسخه ی نمایشی قابل توجه گیم پلی در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد ، به صورت کامل توضیح داده است.

 

در ادامه تریلر جدید بازی PES 2022

 

 

در ادامه Assassin’s Creed Valhalla دارای 25 نوع دشمن “منحصر به فرد” خواهد بود !

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =