تتریس 99 Paper Mario: رویداد Crossover King Origami از آخر این هفته آغاز می شود

Paper Mario

با شروع روز جمعه ، 31 ژوئیه ، بازیکنان تتریس 99 قادر به باز کردن یک موضوع اختصاصی Paper Mario خواهند بود.

 

Paper Mario : پادشاه اوریگامی در اواخر این هفته با شروع 15مین دوره مسابقات ماکسیموس جام به تتریس می آید.آخرین مسابقات با زمان محدود از جمعه 31 ژوئیه آغاز می شود و تا 3 اوت برگزار می شود و به بازیکنان این فرصت را می دهد تا یک موضوع اختصاصی برای بازی پازل بلوک انباشته کسب کنند.بازی تتریس 99 در طول رویداد ، به شما امتیاز می دهد ،بسته به اینکه در طول هر مسابقه چقدر خوب جایزه می گیرید ، ارزش های مختلفی نیز اهدا خواهد شد.در کل این رویداد 100 امتیاز جمع کنید و Paper Mario را باز کنید:تم اوریگامی کینگ برای حفظ.

موضوع به هر تترومینو یک ظاهر به سبک اریگامی می دهد ، پس زمینه جدید می افزاید و شامل سه آهنگ موسیقی است که از آخرین RPG ماریو گرفته شده است. می توانید نحوه عملکرد آن را زیر  مشاهده کنید.

 

 

برای شرکت در این رویداد ، باید مشترک اشتراک Nintendo Switch Online شوید.هزینه عضویت 4 دلار برای یک ماه ، 8 دلار برای سه ماه و 20 دلار برای یک سال است.نینتندو همچنین یک برنامه خانوادگی سالانه 35 دلار را ارائه می دهد که حداکثر هشت حساب نینتندو را شامل می شود.اگر در حال حاضر اشتراک دارید ، می توانید Tetris 99 را بصورت آنلاین بارگیری و بازی کنید.در این بازی 10 دلار نیز ارائه می شود ، Big Block DLC که تعداد معدود حالت آفلاین را شامل می شود ، از جمله ماراتن و یک عرصه محلی که حداکثر هشت بازیکن را پشتیبانی می کند.

Paper Mario: در همین حال ، اریگامی کینگ اوایل این ماه در نینتندو سوئیچ راه اندازی شد.Suriel Vazquez در بررسی خود گفت:با یک سیستم مبارزات تازه وارد که نمایش را دزد می کند و رمانی را ارائه می دهد که به نوبه خود مبتنی بر مبارزات ، درخشان ، گره زده و ماجراجویی های آن درخشان تر است.”دنیا و شخصیت های آن شاید بهترین قسمت نباشند ، اما هنوز هم می تواند به طور مداوم نوبت های چپ ، نقاشی های خوب و شگفتی های هوشمندانه را برای شما ایجاد کند.هر قطعه از اریگامی کینگ با ظرافت در کل خود متناسب است ، وجه بی ربط خود را به ارتفاعات جدید می برد. بازی Paper Mario اخیراً نشان داده است که هوشیار بودن و باهوش بودن دو چیز متفاوت است ، اما خوشبختانه بار دیگر موفق شده است که هر دو نفر باشند.

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 3 =