گیم Ghost Of Tsushima: چقدر طول می کشد تا به پایان برسد؟

گیم Ghost Of Tsushima

چه مدت طول می کشد از طریق داستان Ghost of Tsushima بازی را به پایان برسانید و این بازی چند مرحله دارد؟

 

گیم Ghost of Tsushima ، انحصاری PS4 پیش بینی Sucker Punch، در نهایت در دسترس قرار گرفت. بازی مخقی کارانه اکشن open-world در تاریخ 17 ژوئیه راه اندازی شد و طبق گفته Sucker Punch ، این بزرگترین عنوان استودیو تا به امروز است. چه مدت طول می کشد تا داستان اصلی را انجام دهید، و چقدر زمان را برای تکمیل سایر فعالیت های دنیای بزرگ بازی بگذرانید؟

 

چند عمل در Ghost of Tsushima

 

Ghost of Tsushima به سه عمل تقسیم می شود ، قانون I ، Act II و Act III.چقدر طول می کشد که هر بخش را شکست دهید ، بستگی به رویکرد خاص شما دارد ، اما می توانید از تخمین های ما در زیر استفاده کنید تا یک ایده کلی در مورد ساعت کل بازی برای به پایان رساندن بازی داشته باشید.

 

چه مدت ضرب و شتم در گیم Ghost of Tsushima زمان میبرد؟

 

مدت زمان مورد نیاز برای ضرب و شتم در Ghost Of Tsushima بر اساس زمان بازی ما ، اگر تمرکز خود را روی انجام دادن داستان اصلی بگذارید، تقریباً 20 ساعت طول می کشد تا Ghost of Tsushima را تکمیل کنید.بازیکنان کاملا می توانند چند ساعت دیگر را بر روی آن زمان بگذارید زیرا این بازی همچنین تعدادی ماموریت جانبی را برای تکمیل و جمع آوری برای پیدا کردن دارد. اینها فقط بر روی نقشه دنیای شما ظاهر نمی شوند. برای یافتن آنها باید از Winds استفاده کنید ، و این می تواند چند ساعت دیگر به بازی اضافه کند. اما احساس نکنید که به 100٪ Ghost of Tsushima احتیاج دارید.

البته ، مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد ، و به احتمال زیاد playstyle شخصی شما تأثیر می گذارد که چه مدت طول می کشد تا بازی را به پایان برسانید. شخصیت جین ساکای می تواند مانند یک سامورایی محترم با دشمنان روبرو شود یا به “شبح” تبدیل شود و از تاکتیکهای مخفیانه و روشمندتری استفاده کند ، که طبیعتاً شما را برای ارسال حریفان کمی طولانی تر خواهد کرد.همچنین گاهی اوقات می خواهید تمرکز خود را روی تلاش اصلی متوقف کنید و ویژگی های جین را بهبود بخشید ، که می تواند چند ساعت دیگر به زمان بازی شما اضافه کند.قبل از اینکه آزاد شوید Tsushima را از مغولهای مهاجم آزاد کنید .

اکنون که بازی خاتمه یافته است ، تحریم نقد و بررسی Ghost of Tsushima برداشته شده است ، و نظرات انتقادی درباره آن به صورت آنلاین ظاهر می شود. وقتی سوار اسب خود می شوید Ghost of Tsushima در بهترین حالت ممکن است و در دنیای زیبا به دلخواه خود اسیر می کنید، مسلح به شمشیر و دوربین عکاسی. دکمه ، اجازه می دهد تا نشانه های محیطی و کنجکاوی خود را راهنمایی کند. این کاملاً کلاسیک Criterion نیست .

 

در ادامه : توانایی های فوق ستاره X-Factor بعدی Madden NFL 21 به زودی آشکار می شود

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =