تریلر Destiny 2 Stasis نمایش یخچالهای طبیعی فراتر از نور را نشان می دهد

destiny 2 stasis

یک تریلر برای توسعه جدید Beyond Light برخی از راه های جدید را که می توانید دشمنان را ویران کنید ، ارائه می کند.

 

Destiny 2 و گسترش Beyond Light در Xbox Game Pass می رسیم ، که خبر هیجان انگیزی است ، اما این همه Bungie نیست که باید از DLC آینده به عنوان بخشی از رویداد Xbox به اشتراک بگذارد. تریلر جدید Beyond Light با نام Stasis بیشتر از آنچه انتظار داشتیم از یخ باشد را نشان داد ، از جمله برخی از قابلیت های یخی جالب و قدرت ها.

این توانایی ها ، شکل های چشمگیر متفاوتی داشتنددر یک صحنه ، یک بازیکن آنچه را که شبیه نارنجک است به پایین پرتاب می کند، یک دیوار یخی را ایجاد می کند که آنها را به هوا پرتاب می کند و به آنها امتیاز برتر می دهد تا آن به دشمنان حمله کنند. پس از آن ، ما می بینیم که بازیکن یک موشک کند ارسال می کند که یک تعداد از دشمنان را منجمد می کند و منجر به ویران یک تایتان در نزدیک می شود که آنها را خرد می کند.

 

destiny 2 stasis trailer

 

در طول تریلر ، ما همچنین می بینیم که چه چیزی به نظر قدرت جدید است ، به عنوان Warlock کارمندی را احضار می کند که به نظر می رسد با حرکت آنها موج مضر انرژی را منتشر می کند. تایتان همچنین می تواند با استفاده از موج شوک دیده شود ، در حالی که شکارچیان به نوعی موشک پرتاب می کنند. خیلی خلاصه بگم تا بازی را خود انجام ندهید لذت واقعی را نخواهید فهمید اما دیدن آن هنوز هم هیجان انگیز است. به همین ترتیب ، نگاهی می اندازیم به نظر می رسد Exotic یک سلاح جدید است.

 

destiny 2 stasis trailer

 

یکی از ویژگی های اصلی در Beyond Light امکان استفاده از Darkness به شکل Stasis است. اینها به سه گانه ابتدایی موجود Arc ، Void و Solar ملحق می شوند و این امر یک بازی عالی دیگر برای Destiny محسوب می شود . این سه گزینه تنها گزینه هایی هستند که به زمان آغاز اولین Destiny  باز می گردند. این امر به ورود کشتی های هرمی که مدتها انتظار می رود ، منجر می شود. بازیکنان به عنوان بخشی از Beyond Light به اروپا ، ماه مشتری سفر می کنند که به طور موقت محتوا و مکانهای خاصی (از جمله عطارد و مریخ) را از بازی حذف می کند اما چرخه ای در محتوای کلاسیک مانند Vault of Glass Raid خواهد داشت. به دنبال تاخیر اخیر ، Beyond Light در تاریخ 10 نوامبر منتشر می شود. در PS4 ، Xbox One ، PC و Stadia نیز موجود خواهد بود ، اگرچه همانطور که گفته شد ، اعضای Xbox Game Pass آن را به صورت رایگان دریافت می کنند.

 

تریلر بازی destiny 2 stasis

 

 

در ادامه : به احتمال زیاد Halo Infinite دارای بخش Multiplayer خواهد بود

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =