کمپین Fall Fall Guys و Modern Warfare 2 Remastered را به صورت رایگان انجام دهید

Modern Warfare 2 Remastered

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered و یک بازی چند نفره جدید بازی های بعدی رایگان پلی استیشن پلاس برای مشترکین هستند.

 

پلی استیشن جفت بعدی رایگان را برای مشترکان پلی استیشن پلاس فاش کرده است. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered زودتر در دسترس قرار گرفت و در حال حاضر رایگان است که درخواست اعضای PS Plus را بدهد.در 4 آگوست ، می توانید Fall Fall Guys: Ultimate Knockout را نیز انتخاب کنید ، یک بازی چند نفره آنلاین جدید. هر دو بازی تا 31 آگوست رایگان خواهند بود.مبارزات انتخاباتی Modern Warfare 2 ، همانطور که از نام آن پیداست ، دوباره پخش مجدد برنامه تک نفره ای از hit 2009 Infinity Ward در سال 2009 است.

تازه در ماه مارس راه اندازی می شود و دومین بار در طی چند ماه گذشته که یک بازی Call of Duty به برنامه PlayStation Plus اضافه می شود ، مشخص می شود. Call of Duty: WWII در ماه ژوئن رایگان بود.همچنین اتفاق افتاد كه قبل از آغاز ماه رسمی آن به برنامه اضافه شود. گرچه ناامیدکننده است که این Remaster شامل مجموعه چند نفره عالی بازی نیست .

در همین حال ، Fall Guys: Ultimate Knockout یک بازی چند نفره کاملاً جدید است که توسط Devolver Digital منتشر شده است و در تاریخ 4 آگوست راه اندازی می شود.اگرچه قیمت آن 20 دلار است ، مشترکان پلی استیشن پلاس می توانند آن را به طور رایگان در روز عرضه بگیرند.این بازی در یکی از سلطنتی های نبرد ساده و بی صدا تا کنون شما و تا 59 بازیکن دیگر را در مقابل یکدیگر قرار می دهد.شما به عنوان موجودات کوچک خنده دار بازی می کنید که تعادل وحشتناکی دارند.Fall Guys روشن ، رنگارنگ و مملو از عملکرد هرج و مرج است.هر مسابقه دارای انواع چالش ها و دارای مانع های زیادی است.

برخی از آنها به صورت انفرادی بازی می شوند ، در حالی که برخی دیگر شما را با بازیکنان دیگر همراه می کنند.شما می توانید شخصیت خود را با مجموعه ای از لباس های مختلف نیز تنظیم کنید.

 

ویدیو رونمایی Fall Fall Guys و Modern Warfare 2 Remastered

 

در ادامه : گیم Ghost Of Tsushima: چقدر طول می کشد تا به پایان برسد؟

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =