انتقامجویانِ مارول نسخه بتا ( Marvel’s Avengers beta ): چه موقع شروع و چه مواردی را شامل می شود

Marvel's Avengers beta

انتقامجویانِ مارول نسخه بتا ( Marvel’s Avengers beta ) از ماه آینده آغاز می شود و قرار است قبل از انتشار کامل آن در تاریخ 4 سپتامبر ، انتخاب گسترده ای از بازی را برای تست ارائه دهد.

Crystal Dynamics توسعه دهنده بازی جزئیات نسخه بتای Avenger Marvel’s را با IGN به اشتراک گذاشت و توضیح داد که بتا بسته به اینکه در آن بازی می کنید و اینکه از قبل سفارش داده اید ، در زمان های مختلف در دسترس خواهد بود.
تاریخ بتای انتقامجویانِ مارول از قرار زیر است :

7 آگوست – مشتریان از پیش سفارش PS4 می توانند بتا را شروع کنند
14 آگوست – همه دارندگان PS4 می توانند بازی بتای باز (open beta) را شروع کنند و مشتریان از پیش سفارش PC و Xbox One می توانند بازی بتا را شروع کنند
21 آگوست – بازیکنان PC و Xbox One می توانند به بتای باز (open beta) بپیوندند.

آگر میخواهید بازی بتای ASAP را شروع کنید ، Avengers Marvel’s خود را از قبل سفارش دهید.

 

Marvel's Avengers beta

 

Crystal Dynamics تأیید نکرده است که تا چه مدت کاربران باید از نسخه بتای بازی استفاده کنند ، اگرچه جزئیات بیشتری را برای نمایش در جدول بعدی War Avengers Marvel’s War Table خود برای 29 ژوئیه در ساعت 10 صبح PDT / 1 بعد از ظهر EDT / 6 بعد از ظهر تنظیم کرده است. در اینجا مدیر اجراییِ خلاق شون اسکایگ Shaun Escayg در مورد برخی از آنچه که در بتایِ انتقام جویانِ مارول آمده است توضیح می دهد:

Escayg گفت: “ما بتا را به گونه ای ساختیم که بتوانید بیشتر کارهایی را که می خواهید در بازی کامل انجام دهید ، تجربه کنید.” “این بدان معنی است که بازی کردن یک قطعه از کمپین اصلی داستان Avengers داستان تک نفره ، جنگ از طریق ماموریت های مشترک ، تجربه قهرمانان و پیشرفت جهان و کشف جنگ های منطقه ای و Drop Zones ، نوع جدیدی از ماموریت هایی است که ما در آینده صحبت خواهیم کرد. War Table در تاریخ 29 ژوئیه. این بتا اساسی است ، اما این تنها بخش کوچکی از بازی تمام شده است.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =