تکنولوژی lightspeed چیست؟

lightspeed

 

lightspeed technolog چیست ؟

 

تکنولوژی  lightspeed یک راه حل هدف به هدف بیسیم است که عملکردی کم تأخیر و قابل اطمینان را ارائه می دهد. حال دیگر بازیکنان بازی های کامپیوتری با آزادی خاطر بیشتری می‌توانند به بازی بپردازند [چون دیگه سیمی نیست به دست و پاچشون بپیچه]

lightspeed

 

در حقیقت سیستم های هدف به هدف  logitech g یک راه حل مستقل بیسیم برای حل مشکلات ناشی از تأخیر در ارسال پیام (کلیک کردن به روی کلید کیبورد یا موس و ارسال پیام ) به دستگاه و سرعت اتصال و ثبات اتصال می‌باشد.نتیجه نهایی ساخت lightspeed وایرلس (بیسیم) حل مشکل نرخ پاسخگویی بود.حال با این تکنولوژی میتوانید سریع تر از دیگر موس ها به اتفاقات جاری در بازی پاسخ بدهید.

 

lightspeed

 

سریع تر از سیم

 

بازی های بی سیم باید بدون سازش کلیک های شما را اجرا کنند. بنابراین lightspeed چالش نوآوری انتقال داده های بی سیم را به جایی رساند که در بسیاری موارد اتصالات سیمی دستگاه های رقیب را مغلوب می کند.

lightspeed

 

کانال سازی وفق یافته با کارآیی

 

برنامه ریزی و برنامه نویسی دقیق تضمین کننده هر مؤلفه از داده هاست که اطلاعات را سریعتر از گذشته پردازش و یک اتصال بسیار قوی را برقرار می کند و کمترین مقدار انرژی را به مصرف می رساند.
از هر مسیر مدار تا هر شاخک موج گیر آنتن ، از سخت افزار گرفته تا سیستم عامل ، هر پروتکل و الگوریتم برای عملکرد حداکثری شبیه سازی شده است و در سخت ترین و دشوار ترین محیط بازی های سنگین و پرکاربر lightspeed بهترین عملکرد بازی های بیسیم را از خود بروز می‌دهد.

lightspeed

 

میلی ثانیه های قدرتمند

برای بازیکنان حرفه ای ، میلی ثانیه هم بسیار پر اهمیت است . ماوس های بی سیم Logitech G که دارای تکنولوژی  lightspeed بودند اولین ماوس هایی بودند که وارد مسابقات حرفه ای cs:go شده و مورد استفاده قرارگرفتند زیرا دقت و حساسیت آنها بسیار بالا است.( اگه توی کانتر استریک : برو ، فکر می‌کنی رقبات چند قدم از تو جلوترن ، دلیل بر حرفه ای بودن همگی اون ها نیست ، بلکه دارن از ماوس و کیبوردی که از قابلیت light speed برخورداره استفاده میکنند ، البته اینترنتشون هم قویه )
متخصصان اسکورت مانند Shox (G2 ، cs:go) ، Bjergsen (Team SoloMid، LoL) و Tucks (رئیس باشگاه eSports Club و cs:go ) به ماوس های بی سیم Logitech G با فناوری lightspeed روز به روز نیازمندتر میشوند و در هر مسابقاتی به آن وابسته هستند.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =