دارندگان رایانه های شخصی Hitman 2 اکنون قادر به بازی مرحله رایگان از Hitman 3 خواهند بود

Hitman 3

IO Interactive هنوز دقیقاً در حال کار بر روی چگونگی تحقق این امر در Hitman 3 است.

بروزرسانی: IO Interactive اکنون می گوید بازیکنان رایانه های شخصی که هیتمن 1 و هیتمن 2 را در اختیار دارند واقعاً در Hitman 3 می توانند به محتوای بازی ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. با این حال ، در مورد Hitman 2 ، هنوز آماده نیست ، به گفته سازنده این اتفاق در “هفته های آینده” رخ خواهد داد.

 

Hitman 3

 

Hitman 3 به بازیکنان این فرصت را می دهد تا کل سه گانه “World of Assassination” را در یک کلاینت بازی و با سطحی از دو بازی اول برای وارد شدن در دسترس است.این محتوا برای کسانی که بازی های کنسول را خریداری کرده اند رایگان است ، اما اگر قصد بازی در رایانه را داشته باشید هزینه آن باید پرداخت کنید. خوشبختانه این هزینه آنچنان زیاد نیست.

در راهنمای رسمی پیش از بازی ، IO Interactive سیستم Access Pass بازی را توضیح داده است ، این همان چیزی است که در صورت داشتن دسترسی به بازی های قبلی Hitman ، به شما دسترسی رایگان می دهد. در PlayStation و Xbox این امکان وجود دارد که با مراجعه به فروشگاه داخل بازی Hitman 2 و ادعای Access Pass ، این بدان معناست که برای استفاده از این محتوا با Hitman 3 مجبور نیستید دیسک را در سیستم خود نگه دارید.اگر نمی خواهید از ابتدا شروع کنید ، می توانید قسمت جدید را ادامه دهید.

از آنجا که نسخه PC Hitman 3 فقط در بدو راه اندازی در فروشگاه Epic Games در دسترس خواهد بود ، مکانی که Hitman 2 در دسترس نیست ، شما نمی توانید Access Pass را به صورت رایگان دریافت کنید.با این وجود ، در دو هفته اول ،بازی در دسترس است که با 80 درصد تخفیف می توانید بازی را خریداری کنید.محتوای Hitman 2016 برای هر کسی که در 10 روز اول Hitman 3 را در فروشگاه Epic Games بخرد ، در دسترس است.

هرکسی که بازی اول را وقتی که در Epic Games Store رایگان بود استفاده کرده است ،به Hitman 3 در رایانه به صورت رایگان دسترسی پیدا می کند ، حتی اگر از آن ویترین گذشته باشد.

تیم سوئینی ، مدیرعامل Epic Games نیز گفت که او در حال بررسی وضعیت با IO Interactive است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، ممکن است این برنامه معکوس شود و محتوا برای پخش کننده های رایانه نیز رایگان باشد ، اما هنوز پاسخ قطعی در این باره وجود ندارد.

 

Hitman 3

 

Hitman 3 در تاریخ 20 ژانویه برای Xbox One ، Xbox Series X | S ، PS4 ، PS5 ، PC و Nintendo Switch از طریق cloud منتشر می شود. در نسخه PS4 ، شما می توانید هر سه سطح بازی را از طریق PlayStation VR نیز انجام دهید.اگر برای اطمینان از سازگاری فقط نسخه PS5 را بخرید ، این به صورت رایگان در نظر گرفته می شود ، اما برای پشتیبانی از آن نیاز به نصب هر دو نسخه دارید و به جای DualSense باید از کنترلر DualShock 4 استفاده کنید.

 

ویدیو قسمتی از گیم پلی Hitman 3

 

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پنج =