بررسی و مشخصات کیبورد Havit Low Profile Mechanical Keyboard ، بهترین عملکرد و ویژگی ها در بدنه ای باریک

چه کسی می گوید برای بدست آوردن بهترین ها باید بیشتر هزینه کنید؟ صفحه کلید ای مکانیکی با مشخصات پایین، کیبورد Havit اثبات می کند که می توانید همه این ویژگی ها را داشته دارد : عملکرد عالی ، برنامه نویسی کامل ، طراحی زیبا و قیمت مناسب که رقبای گران قیمت آن را شرمنده خواهد کرد. با این قیمت ، نمی توان انتظار زیادی داشت. استفاده از آن راحت است و تا زمانی که آن چه را که انتظار می رود انجام دهد، واقعاً جایی برای شکایت ندارید. با  صفحه کلیدهایی عالی که برای گیم ساخته شده اند ، احتمالاً تفاوتی نخواهد داشت ، عملکرد عالی ، واکنش پذیری بالا ، دقت بیشتر و البته روشنایی RGB کلید ها ، اما این ویژگی ها تقریباً با کیبوردهای دیگر یکسان است.کیبورد به اندازه کافی راحت است که باعث ایجاد خستگی انگشت و مچ دست نشود.

اما کیبورد Havit با صفحه کلید مکانیکی گیمینگ با مشخصات پایین سری گیمینگ RGB ، صفحه کلید را به سطح جدیدی برده است و این بسیار خوب است ، این سوال را برای شما به همراه خواهد داشت که چگونه این مدت طولانی را بدون استفاده از ویژگی های آن زندگی کرده اید.

صفحه کلید مکانیکی Havit با قیمت 69 دلار ، کیبوردی با سفارشی سازی کامل ، با یک بدنه فوق العاده باریک و جمع و جور ، برای یک تجربه یک بازی عالی ، یکپارچه و سرگرم کننده ارائه شده است. بیایید به جزئیات بپردازیم.

Havit Low Profile Mechanical Keyboard

طراحی

 

براق و قوی ، صفت هایی هستند که هنگام استفاده از صفحه کلید مکانیکی Havit Game Series RGB Low Profile به ذهنتان می آیند.این زیبایی در واقع در نازکی کیبورد با 0.89 اینچ ضخامت است و بسیار جمع و جور است به طوری که نه تنها فضای کمتری را در میز شما می گیرد بلکه قابلیت حمل بالایی نیز دارد.این یکی از صفحه کلیدهای براق مکانیکی است که ما دیده ایم ، نه به اندازه دیگر کیبورد های حرفه ای. با رنگ نقره ای مخروط در حاشیه ،با حروف سفید رنگ معمولی که بر روی دکمه های سیاه طراحی شده است.و البته ، از آلیاژ بادوام ساخته شده است ، که احساس خوبی دارد و خم شدن آن در برابر فشار سخت است ،بنابراین می دانید که می تواند در هنگام بازی فشار زیادی را تحمل کند.

 

Havit Low Profile Mechanical Keyboard

 

چند مورد دیگر که ما از طراحی آن قدردانی می کنیم شامل پایه های لاستیکی در انتهای آن است که صفحه کلید را در جای خود نگه می دارد.خود کلیدهای RGB ، به دلیل سوئیچ های آبی Kailh که از آنها استفاده می کنند ، دارای فاصله 3 میلی متری هستند و دارای فاصله پاسخگویی 1.4 میلی متر هستند.با صفحه کلید مات آن ترکیب عالی شده است و حتی اگر چند ساعت از آن استفاده کنید ، صفحه کلید بسیار راحت است و خسته تان نخواهد کرد. تنها موردی که باید از آن شکایت کنیم ، واقعیت این است که این دستگاه بی سیم نیست و دکمه های چندرسانه ای در آن وجود ندارد. با این حال ، با توجه به اینکه این صفحه کلید کاملاً قابل تنظیم است و ما در مورد همه چیز از تغییر روشنایی و حرکات RGB تا تعیین تکالیف صحبت می کنیم به نظر من با این همه ویژگی عالی این دو مورد نقص بزرگی محسوب نمی شود. این واقعیت نیز وجود دارد که کمی بلند است. مطمئناً با خرید یک کیبورد با دکمه های  Kailh Blues که طراحی شده برای کلیک است ،اما اینها تنها نوع کلیدهای موجود در صفحه کلید مکانیکی Havit Low Profile هستند ، بنابراین شما نمی توانید مانند یک سوئیچ لمسی یا خطی چیزی آرام تر را انتخاب کنید. حتی صفحه کلیدهای مکانیکی “خاموش” صدایی بلندتر از صفحه کلید های غشایی دارند، بنابراین از صداهای کلیک بر روی کلید نمی توان جلوگیری کرد.در کل ، ما از طراحی صفحه کلید مکانیکی Havit Low Profile ، خصوصاً در هنگام ترکیب با همه ویژگی های آن ، که بعداً به آن خواهیم رسید ، خوشحال هستیم.

 

 

 

امکانات

کیبورد مکانیکی Havit با مشخصات پایین کاملاً پر از ویژگی است ،به حدی که این کیبورد هوشمندانه ترین صفحه کلید کارآمد در کره زمین باشد ، به احتمال زیاد آن را به اندازه کافی جذاب خواهید دید که بخواهید خرید کنید.خوشبختانه ، این کیبورد بسیار کاربردی است. اما بعدا در مورد عملکرد آن صحبت خواهیم کرد. بیایید ابتدا ویژگی های عالی آن را بررسی کنیم.یکی از بهترین موارد در مورد این صفحه کلید ، مجموعه ای از کلیدهای کاملاً قابل تنظیم آن است.همه 104 کلید های آن ، حتی کلیدهای Shift ، Enter و Control ، از طریق درایور یا نرم افزار Havit کاملاً قابل تنظیم هستند. ما فقط صحبت از برنامه ریزی مجدد کلیدها برای اختصاصی سازی نمی کنیم.با استفاده از نرم افزار می توانید هر کلید را برای بارگذاری مجدد  به یک کاراکتر یا ترکیبی از حداکثر سه کاراکتر اختصاص دهید ،  یک ماکرو اختصاص دهید ، یک دکمه رسانه ایجاد کنید ، یا یک دکمه برای پخش موزیک ایجاد کنید ، برنامه ای را راه اندازی کنید ، و حتی یک پرونده یا پوشه را باز کنید.در این مرحله ، شما نیز ممکن است از شر موس خود خلاص شوید! همچنین این نرم افزار به شما امکان می دهد یک کلید را غیرفعال کنید یا آن را با فشار دادن یک دکمه به تنظیمات پیش فرض آن برگردانید.برای ایجاد ماکرو ، فقط باید روی مدیریت ماکرو نرم افزار کلیک کنید. این امکان را به شما می دهد تا همان اندازه که می خواهید ماکرو درست کنید.

 

Havit Low Profile Mechanical Keyboard

 

به شخصه ،این رنگ های از پیش تنظیمات RGB و کنترل روشنایی این صفحه کلید را بیشتر دوست دارم.کیبورد Havit گیمینگ RGB خود را به سطح کاملاً جدیدی رسانده است.اول از همه ، به طور پیش فرض ، هر یک از کلیدهای کیبورد مکانیکی و کلیدهای پیکان Havit  می توانند رنگ های از پیش تعیین شده ی مختلف RGB داشته باشند.این کیبورد 16 حالت از پیش تعیین شده مختلف دارد که برخی از آنها کلیدهای مورد استفاده برای ژانرهای مختلف بازی را روشن می کنند ، برخی دیگر جلوه های مختلف نورپردازی را فعال می کنند. در صورتی که از رنگ صورتی خسته شده اید و می خواهید به رنگ آبی تغییر پیدا کنید،به راحتی با یک تنظیمات خاص می توانید تغییرش بدهید.

ویژگی ها به همین جا ختم نمی شود، همچنین می توانید از همان نرم افزار برای سفارشی کردن هر یک از این پیش تنظیم ها استفاده کنید یا رنگ های اختصاصی خود را ایجاد کنید. بنابراین مطمئناً ارزش این را دارد که برای یک ساعت در کنار این صفحه کلید بنشینید تا واقعا آن را بر اساس نیازها خود طراحی کنید.چند ویژگی دیگر موجود در نرم افزار Game Mode است که به شما این امکان را می دهد کلیدهای ویندوز ، عملکرد و دسکتاپ را قفل یا غیرفعال کنید تا از فشار تصادفی در هنگام انجام بازی ها جلوگیری کنید. ویژگی دیگر حالت WinLock است که فقط دکمه ویندوز را قفل می کند. همچنین این نرم افزار به شما امکان می دهد زمان پاسخگویی را تغییر دهید ، گزینه های مختلف از 2ms تا 20ms و میزان فرکانس USB از 125Hz تا 1000Hz متغیر است. سرانجام ، این امکان را به شما می دهد تا پروفایل های خود را ایجاد کنید ، حداکثر تا شش مورد ، به گونه ای که بتوانید تمام تنظیمات مختلف خود را ذخیره کنید و در صورت لزوم از آنها استفاده کنید.

 

Havit Low Profile Mechanical Keyboard

 

کارایی

 

صفحه کلید مکانیکی Havit Low Profile در عملکرد خود بسیار محکم است ، تحرک عالی به ویژه هنگام بازی با پرش بسیار عالی(هر چند که این پرش فیزیکی چیزی است که شما باید در صورت استفاده بیشتر از صفحه کلید غشایی به آن عادت کنید)

هیچ تاخیر قابل تشخیص نیست ، حتی در صورت استفاده در حالت دکمه دکمه زدن .همچنین در هنگام بازی بسیار سریع است و قادر به تشخیص هرگونه فشار عمدی است.به عنوان مثال ، هنگام بازی Shadow of the Tomb Raider ، در وسط یک نبرد سنگین توانستیم سرعت این کیبورد را دریابیم.حتی زمانی که ما همزمان کلیدهای دیگر را فشار می دادیم.از آنجا که این صفحه کلید مکانیکی است ، قابل اطمینان تر است و ماندگاری آن نیز بیشتر است. شما در حال بازی کردن هستید یا کارهای دیگر را در رایانه خود انجام می دهید ،فرقی نمی کند این کیبورد دقیق تر از صفحه کلیدهای غشایی است.به این دلیل است که هر کلید سوئیچ مخصوص به خود را دارد ، و هرگونه فشار کمتر ثبت می شود مگر اینکه شما عمداً آن را انجام دهید.اما از آنجا که این کیبورد دارای کلیدهای نرم و ضخیم 7 میلی متر است و از کلیدهای کیبورد های مکانیکی سنتی بهتر است و استفاده از آن بسیار راحت تر است. از آنجا که این صفحه کلید سیمی است ، دیگر لازم نیست نگران عمر باتری یا اتصال آن باشید.

 

Havit Low Profile Mechanical Keyboard

 

نتیجه نهایی

 

به طور کلی ، ما نمی توانیم در عملکرد و طراحی صفحه کلید مکانیکی Havit Low Profile ، عیب و نقصی پیدا کنیم ،ناگفته نماند که ویژگیهای باورنکردنی و سرگرم کننده در آن وجود دارد .استفاده از آن بسیار دقیق ، بسیار سریع و بسیار راحت است و این امر نه تنها برای بهره وری بلکه مخصوصاً برای بازی کاملاً مناسب است.و اگر می خواهید تجربه بازی کاملاً غوطه ور ، با تخیر صفر و تمام جلوه های نورپردازی RGB که قلب شما همیشه می تواند به آن امیدوار باشد ، همچنین دارای کلیدها و روشنایی کامل قابل برنامه ریزی است. بهترین قسمت این است که آنها قیمت این کیبورد را به 69 دلار کاهش داده اند . می توانید آن را بخرید و از استفاده از ان لذت ببرید.

 

در ادامه می توانید مقاله نقد و بررسی و مشخصات کیبورد cooler master masterset ms120 ؛ کیبورد عالی ، موس به دردنخور را مطالعه کنید !

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =