هری پاتر : جادوگران متحد ( Harry Potter : Wizards Unite ) در حال بدست آوردن درختان مهارتی جدید و جادوها هستند

Harry Potter : Wizards Unite

 

 

بازیکنان سطح 4 بازی Harry Potter : Wizards Unite و بالاتر هم اکنون به درختان مهارت جدید  SOS Training در هری پاتر دسترسی خواهند داشت : البته جادوگران متحد دسترسی دارند. Niantic اعلام کرده است که از امروز ، Harry Potter: Wizards Unite بازیکنان سطح 4 و بالاتر به زودی به مجموعه جدیدی از درختان و جادوهای مهارت SOS Training دسترسی پیدا خواهید کرد. با این وجود بهتر است که همه بازیکنان فارغ از حرفه قادر به باز کردن دروس و یادگیری طلسم های جدید باشند.

 

تسلط ، مهارت جدیدی است که به راحتی قدرت جادوها را تقویت می کند و به شما امکان می دهد تا دشمنان قدرتمندتری را از بین ببرید. و هنگامی که آن دشمنان سعی در فرار دارند ، انکار عزیمت شانس دور شدن را کاهش می دهد. و برای کیمیاگر مشتاق ، Potions Effect معجون شما را قوی تر می کند و کاهش زمان تولید دم به شما امکان می دهد تا معجون ها را سریعتر تولید کنید.

 

همچنین مجموعه جدیدی از جادوها به نام Field Charms وجود دارد که می توانید مستقیماً روی نقشه استناد کنید. Trace Charm هنگام ردیابی روی Trace موجود ، ردپای اطراف را نشان می دهد ، Inn Charm هنگامی که بازیکنان داخل یک مسافرخانه هستند ، طلسم اضافی انرژی را بر روی نقشه ایجاد می کند ، و Greenhouse Charm هنگامی که بازیکنها داخل گلخانه هستند به آنها عناصر کمیاب نادر را  در اختیارشان قرار میدهد.

 

راهنماهای میدانی ، دفترچه راهنما وزارت و دفاع در برابر هنرهای تاریک سه منبع جدید هستند که می توانید برای باز کردن مهارتهای جدید فوق از آنها استفاده کنید. می توانید با برگرداندن Foundables و قرار دادن تصاویر در رجیستری ، راهنماهای درست و راهنماهای وزارتخانه را بدست آورید ، در حالی که دفاع در برابر کتابهای هنرهای تاریک را می توان با شرکت در رویدادهای درون بازی بدست آورد.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =