بازی Halo Infinite نوید بخش تغییرات ساختاری بزرگ است

بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite در حال شکل گیری است تا یکی از بزرگترین نسخه ها در تعطیلات مایکروسافت باشد ، اما ما هنوز از بعضی از پیش پرده های سینمایی آن چیزی ندیده ایم.دلیل این امر این است که اساساً مانند یک بازی Halo به نظر می رسد و بازی خواهد شد ، اما Phil Spencer ، رئیس Xbox اخیراً اظهار داشت که ممکن است برخی تغییرات ساختاری بزرگتر نیز به وجود بیایند و ممکن است اقتباس از ایده های  مجموعه Master Chief باشد.

اسپنسر به Polygon گفت: یک تن یادگیری در استودیو وجود دارد که به معنای داشتن یک کلکسیون ، نوع کلی ویژگی های Halo و داستان ها و تجربه در داخل یک دنیای Halo ، یک Halo UI و بستر نرم افزاری است. از آنجا که 343 سفر خود را طی کرده است ، آنها برخی از مزایای عدم نیاز مشتریان به تصمیم گیری بین آیا من می خواهم این بازی را انجام بدهم؟

 

بازی Halo Infinite

 

 

من به نوعی احساس می کنم ، بازی ها تقریباً با یکدیگر رقابت می کنند. می بینید که با برخی از مشارکت های سالانه که در آنجا وجود دارد ، که به وضوح سالانه Halo نیست ، اما می بینید که در جایی که انرژی زیادی صرف می کنید در واقع سعی در جابجایی مشتریانی که قبلاً بازی شما را انجام می دادند و الان میخواهید به نسخه جدیدی از بازی شما انتقال پیدا کنند.من فکر می کنم با پیشرفت بازی ها ، دیدگاهی وجود دارد که  مشتریان ما مشتری های ما هستند و ما باید به آنها احترام بگذاریم که در کنار ما هستند.

مجموعه بازی Master Chief شامل همه بازی های قبلی Halo در زیر یک چتر ، از جمله دستاوردها و پیشرفت هایی است که در multiplayer in multiple ردیابی می شود.این بدان معنی است که Halo Infinite به طور مشابه با سایر بازی ها متقاطع خواهد شد.

یا اسپنسر می تواند به برنامه های آینده رجوع کند ، با برنامه ریزی Halo Infinite برای آینده. این عنوان مطمئناً حاکی از برنامه بلند مدت است و 343 قصد دارد از دنباله های شماره گذاری شده دور شود و از Infinite به عنوان سکویی استفاده کند.ما به تازگی اطلاعات بیشتری درباره Halo Infinite کسب کردیم ، زیرا مایکروسافت در روز پنجشنبه 23 ژوئیه گیم پلی خود را در رویداد نشان داد. این رویداد طعم تبلیغات بازی Halo Infinite را به ما داد ، اما قسمت چند نفره یک راز باقی مانده است.

 

در ادامه : Fortnite: راهنمای گرفتن اسلحه در Stack Shack Challenge

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =