نسخه ی نمایشی Halo Infinite Inside Halo 5 در حال ارتقا است و به نظر عالی می رسد

Halo Infinite Inside Halo 5

یک هوادار خلاق Halo با ابزار Halo 5’s Forge نسخه ی نمایشی کمپین Halo Infinite را بازسازی می کند و همه این موارد را در Twitch پخش می کند.

 

یک هوادار بسیار خلاق و متعهد Halo در حال بازسازی نسخه ی نمایشی کمپانی Halo Infinite در داخل Halo 5 است و تاکنون بسیار خوب به نظر می رسد.کاربر توییتر Ducain23 در حال استفاده از ابزارهای Forge Halo 5 برای نمایش مجدد نسخه ی نمایشی کمپین Halo Infinite است ، و او اخیراً در مورد پیشرفت خود یک بروزرسانی را به اشتراک گذاشت.تصاویر زیر نقشه ای برجسته را نشان می دهد که دارای تصاویر و اشیاء بسیار شبیه به نسخه ی نمایشی Halo Infinite است.می بینیم یک Warthog در حال ورود به نقشه است که ستون های بزرگی در پس زمینه دارد. Grunts در یک عکس دیگر وجود دارد ، در حالی که تصویر دیگری برخی از درختان و چمنزارهایی را که در نسخه ی نمایشی دیده می شود ، نشان می دهد.

به طور خلاصه ، همه این موارد تاکنون واقعاً خوب به نظر می رسد و دیدن محصول نهایی هنگام بسته شدن Ducain23 جذاب خواهد بود. او می گوید حدود 700 شیء دیگر برای اضافه کردن دارد و امیدوارم راهی برای کار در کریگ پیدا کند.Ducain23 در حال ایجاد مزیت در Twitch است. اگر تا به حال با ابزارهای Halo 5 Forge دست و پنجه نرم کرده اید ، می دانید که آنها در مورد سطح عمق و پیچیدگی آنچه می توانند ایجاد کنند گسترده هستند.

Ducain23 از آنها استفاده زیادی می کند و فیلم های پشت پرده وی از ایجاد نسخه ی نمایشی در Halo 5 آموزشی و سرگرم کننده است. می توانید آنها را در اینجا در Twitch تماشا کنید.این اولین بار نیست که نسخه آزمایشی Halo Infinite در یک بازی دیگر انجام می شود. شخص دیگری در حال استفاده از ابزار Halo 5’s Forge برای نمایش مجدد تبلیغاتی Halo Infinite است و مایکروسافت توجه کرده است.مردم برای انجام همین کار از بازی ساخت PlayStation ، Dreams استفاده کرده اند ، در حالی که شخص دیگری تصور کرده است که Halo Infinite چه چیزی ممکن است به عنوان یک بازی Nintendo 64 به نظر برسد.

توسعه دهنده Halo Infinite 343 اخیراً انتشار Halo Infinite را تا سال 2021 به تأخیر انداخته است که دلیل آن تا حدودی به دلیل عوارض ناشی از کار در خانه در هنگام بیماری همه گیر است. این توسعه دهنده از هواداران خواسته است تا اخبار بیشتری راجع به بازی و آینده حق انتشار را محکم نگه دارند.

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =