ورود بازی Fall Guys به طور رسمی به موبایل (در چین)

بازی Fall Guys

نسخه موبایل بازی Fall Guys برای بازار موبایل چین در راه است.

حتی قبل از انتشار رسمی روی رایانه های شخصی و PS4 یک ضربه فوری بود ، بنابراین جای تعجب ندارد که یک نسخه موبایل از چشم خاموش است. شاید تعجب آورتر این واقعیت باشد که Fall Guys برای موبایل قبل از هر بازار دیگری برای چین اعلام شده است.همانطور که تحلیلگر صنعت، دانیل احمد در توییتر فاش کرد ، Fall Guys توسط شرکت چینی بیلیبیلی به منظور انتشار نسخه موبایل در چین مجوز گرفته است.

 

Screenshot 75

 

در حالی که جستجو برای بازی Fall Guys در Google Play یا فروشگاه App iOS نتایج زیادی را به همراه خواهد داشت ، همانطور که توسط حساب رسمی توییتر بازی Fall Guys خاطرنشان شد ، هیچ یک از این بازی های رسمی نیست. همانند اکثر نسخه های معروف ، کلاهبرداری های زیادی وجود دارند که ادعا می شود نسخه موبایل بازی hit هستند.مجوز بیلیبیلی قانونی است ، اما در حال حاضر هیچ جزئیاتی درباره زمان بندی یا برنامه انتشار بندر موبایل در دست نیست. نسخه چینی این بازی با عنوان Jelly Bean: The Ultimate Knockout مطابق یک صفحه وب Bilibili قابل دسترسی توسط Esports Observer شناخته می شود ، که اکنون دیگر امکان بارگیری آن وجود ندارد.

کمپانی های بیلیبیلی بازی های موبایل محبوب دیگری را نیز برای بازار چین منتشر کرده اند ، از جمله Fate / Grand Order. توسعه دهنده Fall Guys Mediatonic به Esports Observer تأیید کرد که نسخه موبایل در کارها است ، اما نمی تواند هیچ جزئیاتی را در مورد این درگاه و یا به چه بازارهایی ارائه داد.

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − سه =