Gotham Knights ، یک بازی Co-Op است که در آن Batman کشته شده است

Gotham Knights Revealed

WB Montreal سرانجام Batman: Gotham Knights را معرفی کرد ، یک بازی جدید با محوریت تمام Bat-family .

 

WB Games مونترال پس از ماهها تیزر و شایعات ، سرانجام پروژه شایعه شده خود را در بتمن در DC Fandome فاش کرد. همانطور که در شایعات مطرح شده است ، این بازی با نام Gotham Knights شناخته می شود و شخصیت های قابل پخش متعددی را از درون Bat-family ارائه می دهد. در سال 2021 به رایانه های شخصی ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series X ارائه می شود.بر خلاف بازی Arkham ، شما به عنوان بروس وین بازی نمی کنید. در حقیقت ، میلیاردر Caped Crusader مرده است.

این تریلر افشاگر نشان داد که گاتهام سیتی با مرگ بروس وین به هم ریخته است. اما قبل از رفتن ، وی پیامی را ضبط كرد كه چهار شخصیت اصلی را به صحنه می خواند: Nightwing ، Robin، Batgirl و Red Hood.این تریلر هریک از آنها را در عمل نشان داد ، از جمله قهرمانانی که با هم می جنگند. مطبوعاتی جداگانه تأیید كرد كه می توان آن را به صورت انفرادی یا با همكاری دو نفره بازی كرد.این سینمایی با تأیید این داستان به پایان رسید که این داستان شامل دادگاه اوولز نیز خواهد بود ، با قرائت عجیب و غریب این داستان از قوس طنز.

 

 

چت توسعه دهنده و نسخه ی نمایشی گیم پلی توسعه یافته که متعاقب آن به نظر می رسد ، با توانایی سفارشی کردن قهرمان و دشمنان خود با منابع HP ، XP و شاخص های سطح نمایش داده می شوند ، می تواند درجه ای از جنبه زنده را به بازی پیشنهاد دهد.این استودیو اعلام کرده است که هر قهرمان را برای “نقطه شروع منحصر به فرد” و یک مسیر طولانی برای رشد “انتخاب می کند. در یک بیانیه مطبوعاتی آمده است که بازیکنان می توانند “خود را دوباره به نسخه شخصی خود” Dark Knight “معرفی کنند. نسخه ی نمایشی ،همچنین نبرد رئیس علیه آقای فریز را نشان داد.

در این اطلاعیه مطبوعاتی همچنین آمده است که چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم که این چهار شخصیت متفاوت بازی کنند. Batgirl هکری است که از tonfa و هنرهای رزمی خود استفاده می کند. Nightwing یک جنگنده آکروباتیک بیشتر است که از میله های Escrima استفاده می کند.شخصیت Red Hood یک هوشیار است که از ترکیب سلاحهای سنتی و پیشرفته از جمله سلاح گرم استفاده می کند. سرانجام ، رابین نوکر با پیشینه ای در جنگ روانشناختی است که از تکنیک های کوارتستاف و خفا استفاده می کند.شاید به یاد داشته باشید که Batgirl – نام واقعی باربارا گوردون – در بازی های Arkham توسط جوکر فلج شد.

 

 

استودیو از سپتامبر گذشته نکات مربوط به این بازی را حذف کرده است ، اما آن دسته از تیزرها در هفته گذشته شتاب بیشتری گرفته اند. WB Montreal اعلام کرد که بازی بعدی آن در یک پنل توسعه دهنده در این نمایش، به نمایش در خواهد آمد و سپس شروع به ریختن سرنخ ها از طریق یک سایت تیزر می کند که نقشه ای را آشکار می کند و اشخاصی از افراد شرور مانند Two-Face را فاش می کند.

گفتگوی توسعه دهنده WB Montreal تنها بازی ویدیویی مبتنی بر DC Comics نیست که در طول Fandome فاش شد. Rocksteady همچنین بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را معرفی کرد. برخلاف Gotham Knights ، این بازی در همان جهان با بازی Arkham انجام می شود و به عنوان نیمه دنباله ای بازی ارائه شده است.

 

تریلر بازی Gotham Knights Revealed

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =