Ghost Of Tsushima Sly Cooper و راهنمای معروف تخم مرغ عید پاک

Ghost Of Tsushima Sly Cooper

اگر Ghost of Tsushima را دنبال می کنید ، می توانید بک لینک تماس با سایر بازی های Sucker Punch را به شکل لباس جین ساکای توسعه دهید.

 

شما می توانید یک دسته کامل از تجهیزات سرد برای پوشیدن در Ghost of Tsushima ، از زره یک جنگجو سامورایی گرفته تا لباس مخصوص و دلپذیر روح را پیدا کنید. همچنین می توانید دسته ای از وسایل Vanity Gear را برای سفارشی کردن ظاهری جین ، مانند پیشانی مخصوص ، ماسک و کیت شمشیر پیدا کنید. از جمله موارد ویژه ای که می توانید تعداد زیادی از آنها را مشاهده کنید تخم مرغ های عید پاک هستند که از دیگر بازی های توسعه دهنده ساکر پانچ به عنوان برنامه ارجاع داده می شوند: سری Sly Cooper و سری InFamous.در اینجا جایی است که شما می توانید تمام تخم مرغ های عید پاک Sucker Punch را برای لباس جین پیدا کنید ، از جمله مجموعه هایی که قفل مخفی را باز می کند که ممکن است بازی سخت تر شود. ما پوشش کاملاً بیشتری برای کمک به شما در مبارزه با مغول ها داریم. برای گردآوری کامل ما ، راهنماهای کلکسیون ، مکانها و چشمه های آب گرم ، مأموریت های جانبی ، نکات جنگی و موارد دیگر .

 

ویژگی Band Of The Second Son

 

Ghost Of Tsushima Sly Cooper

 

اولین مورد Vanity Gear که به عنوان یک تخم مرغ عید پاک عمل می کند ، Band of the Second Son است. این پیشانی هدل برگشتی به شخصیت InFamous: Second Son Deslin است ، که پوششی از پشم مارون دارد.

 

Ghost Of Tsushima Sly Cooper

 

از کجا آن را پیدا کنید: صومعه را در Omi صعود کنید تا پیشانی را که از یک فلش آویزان است پیدا کنید. برای دسترسی به این بخش از Tsushima باید Act 2 را بزنید.

 

ویژگی Crooked Kama Headband

 

Ghost Of Tsushima Sly Cooper

 

مورد بعدی Vanity Gear ، پیشانی کج کما است که کمان قلاب به شکل Sly Cooper را به ذهن می رساند. پیشانی آبی تکه ای از لباس Sly Cooper نیست ، اما مرجعی برای franchise است.

 

Ghost Of Tsushima Sly Cooper

 

از کجا آن را پیدا کنید: در بالای معبد Jogaku صعود کنید ، که تا زمان عمل به آن دسترسی پیدا نخواهید کرد. این ساختمان بلندترین نزدیکی به دریاچه Jogaku است ، و مانند Band Of The Second Son، این پیشانی را آویزان کرده اند. در مکان فلش وجود دارد.

 

کیت شمشیر Sly Tanuki

 

Ghost Of Tsushima Sly Cooper

 

حتی واضح تر که یک تخم مرغ عید پاک که به Sly Cooper اشاره دارد ، کیت شمشیر Sly Tanuki است. نه تنها اشاره ای به سلیقه ، یک راکون که بسیار شبیه به یک تانوکی است ، بلکه به یک اسم ظاهری کوپر نیز می بخشد. کیت شمشیر به شما یک کلاف می دهد که دقیقاً شبیه دم راکون است.

 

Ghost Of Tsushima Sly Cooper

 

از کجا آن را پیدا کنید: در قانون 3 ، به سمت سواحل شرقی کین بروید و به دنبال شبه جزیری باشید که بر فراز آب خاموش شود ، جایی که یک ستون افتخار در انتظار است. شما باید برای رسیدن به نقطه از برخی صخره ها بالا بروید.

 

جایزه Unlock The Cooper Clan Cosplay Trophy

 

 

همچنین یک جایزه تخم مرغ عید پاک نیز مربوط به Sly Cooper – Trophy مخفی Cooper Clan Cosplay. برای باز کردن قفل آن ، شما باید سه کالای آرایشی خاص موجود در Ghost of Tsushima را بپوشید ، که همه آنها برای یافتن آنها کمی کار لازم دارند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی باز کردن Trophy را با راهنمای Trophy Clop Cosplay مخفی Cooper Clan Cosplay برای مشخصات خود دریافت کنید. در اینجا آنچه شما نیاز به تجهیز دارید آورده شده است:

  • Crooked Kama headband
  • Sly Tanuki Sword Kit
  • Gosaku’s Armor (with Ocean’s Guardian armor dye)

 

در ادامه : Ghost of Tsushima در مورد مسیر یابی و اکتشاف از طریق وزش باد در آخرین ویدئوی خود کلی توضیح داد

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + بیست =