فروش Ghost Of Tsushima نسبت به بازی های جدید در PS4 سریعتر بوده است

فروش Ghost Of Tsushima

با بیش از 2.4 میلیون فروش در سه روز اول از زمان راه اندازی ، Ghost of Tsushima جایگاه خود را از Horizon Zero Dawn گرفته است.

 

سونی در حال جشن افتتاح یکی دیگر از موفقیت های منحصر به فرد PS4 است ، این بار با ستایش موفقیت اولیه فروش Ghost Sucker Punch’s Tsushima.

IP جدید open-world بیش از 2.4 میلیون نسخه در سه روز اول راه اندازی ، فروخته است.این باعث می شود سریع ترین فروش سونی با رکورد قبلی متعلق به Horizon Zero Dawn باشد.این همچنین Ghost of Tsushima را از لحاظ فروش اولیه از سایر موارد محرمانه PS4 مانند Bloodborne ، Days Gone و Knack جلوتر خواهد زد. بله ، موفق شد که Knack ، بزرگترین بازی در تمام دوران را شکست دهد.

 

 

این رقم هنوز به مراتب پایین تر از چیزی است که سونی با دنباله های عناوین شخص اول تأسیس کرده است. The Last of Us: Part II ، که در ماه ژوئن آغاز به کار کرد ، در سه روز اول خود بیش از 4 میلیون نسخه فروخت و رکورد دار سابق Marvel’s Spider-Man را جلو زد که در همین مدت 3.3 میلیون نسخه فروخته است.هر دو بازی نیز قرار است در PS5 نسخه های لازم را دریافت کنند ، با Spider-Man: Miles Morales در اواخر سال جاری و Horizon Forbidden West که در سال 2021 به بازار خواهد آمد.با وجود نصب عظیم PS4 ، بعید است که بازیهای اولیه PS5 بتوانند به آمار بالایی دست پیدا کنند.

Ghost of Tsushima اولین IP جدید Sucker Punch است که از زمان عرضه Infamous در سال 2009 و اولین بازی آن از زمان انتشار بازی Infamous First Light ، گسترش مستقل با Infamous Second Son ، در سال 2014 آغاز شد.با وجود اینکه یک رواج نسبتاً معمولی در دنیای آزاد است ، اما با تنظیمات خود می تواند هیجان زده شود ، با بررسی Ghost of Tsushima ما می گوید: Ghost of Tsushima وقتی سوار اسب خود می شوید ، زیبایی را به خود می گیرید و این لحظه بهترین حالت ممکن است. مسلح به شمشیر ، به نشانه های محیطی و کنجکاوی خود اجازه دهید تا شما را راهنمایی کند.

 

 

در ادامه : Call Of Duty: Warzone و Call of Duty: Modern Warfare به زودی چیتر های بیشتری را تحریم خواهد کرد

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =