GameStop در تمام فروشگاههای ایالات متحده خود ماسک را اجباری کرده است

GameStop

فروشندگان بازی های ویدئویی به دنبال اعلامیه های مشابه سایر خرده فروشان بزرگ ، از 27 ژوئیه نیاز به اجباری کردن ماسک صورت خواهند داشت.

 

به روز رسانی: طبق گفته معاون بازی ها ، کارمندان GameStop مجاز به اجرای سیاست نقاب نخواهند بود. در یادداشت داخلی به کارمندان گفته شد: از خدمات به مشتری که از پوشیدن ماسک خودداری می کنند خودداری کنید.در صورت پوشیدن ماسک از مشتری نخواهید که از فروشگاه خارج شود.هنگام برخورد با مشتری بدون ماسک ، کارکنان باید به آنها کمک کنند و معاملاتشان را در اسرع وقت انجام دهند.در این یادداشت آمده است كه كاركنان می توانند از خط مشی ماسك به مشتری اطلاع دهند و حتی ماسك نیز ارائه دهند ، اما در نهایت آنها نمی توانند از خدمات امتناع كنند.

داستان اصلی: این شرکت اعلام کرد که GameStop از کلیه مشتریان خواسته است از ماسک در فروشگاه های ایالات متحده از تاریخ 27 ژوئیه استفاده کنند.. این اعلامیه اندکی پس از آن صورت می گیرد که سایر خرده فروشان ، مانند والمارت ، نیاز به ماسک در فروشگاه ها را شروع کرده اند.جورج شرمن ، مدیر اجرایی GameStop گفت: “ما معتقدیم این کار درستی است که می تواند از سلامتی ، ایمنی و رفاه همکاران و مشتریان و از گسترش ویروس COVID-19 جلوگیری کند.

فراهم آوردن یک محیط امن در فروشگاه های ما برای کلیه مشتریان و همکاران فروشگاه همچنان از اولویت های اصلی ماست و پوشیدن ماسک قدم ساده ای است که همه ما می توانیم برای اطمینان از امنیت دیگران در فروشگاه های خود استفاده کنیم.فروشگاه GameStop همچنین هنگام خرید آنلاین گزینه های فروشگاهی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد .هنگامی که تعطیلی در ابتدای پاندمی COVID-19 در ایالات متحده رخ داد ، GameStop کوشید استدلال کند که فروشگاه های آن یک مورد تجارت ضروری بوده و حتی قبل از بسته شدن فروشگاه های خرده فروشی خود ، دستورات تعطیلی دولت را نقض می کردند.این شرکت همچنین از بسته شدن بیش از 300 فروشگاه در طول سال 2020 در ماه مارس خبر داد. مشاغل آمریکایی مجدداً در هفته های اخیر مجدد فعالیت خود را آغاز کردند ، با اینکه تعداد موارد COVID-19 در سراسر کشور زیاد شده است.

 

در ادامه : Ghost Of Tsushima Sly Cooper و راهنمای معروف تخم مرغ عید پاک

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =