بازی Far Cry 6 آشکار شد ، همه چیز درباره تیراندازی جهان باز بعدی Ubisoft

Far Cry 6

بازی بعدی Far Cry در جزیره به نام یارا آغاز می شود، این منطقه تحت کنترل دیکتاتور بی رحمی به نام آنتون کاستیلو – با بازی جیانکارلو اسپوسیتو است.پس از انتشار ناخواسته تریلر far cry 6 در روزهای منتهی به جریان مستقیم Ubisoft Forward ، اکنون Far Cry 6 به طور رسمی آشکار شده است.بازی Far Cry 6 به مدت چهار سال در توسعه در شرکت بازی سازی یوبیسافت تورنتو بوده ، این قسمت را به محلی جدید در کارائیب با نام یارا منتقل می کند و محل های زیادی را از کشور جزیره کوبا به خود اختصاص می دهد. توسعه دهندگان بازی بعدی به تازگی از دو تریلر جدید رونمایی کردند. یک سکانس اعتباری افتتاحیه ای به سبک HBO بود که بازیگران را معرفی می کرد ، و دیگر صحنه ای را برای Presidente Anton Castillo اصلی بازی ، با بازیگری Breaking Bad و Better Call Saul و Giancarlo Esposito ایجاد کرده .

داستان بازی ، Far Cry 6 در زمان آشفتگی سیاسی بزرگ در یارا رخ می دهد.به دلیل کشوری که به دلیل تحریم های اقتصادی و انزوا گرایی به کشور”یخ زده” تبدیل شده است ، جمعیت علیه رژیم ستمشاهی کاستیلو برخواسته اند ، که آرزوی او برای بازسازی کشور به شکوه سابق خود است.شما به عنوان دانی روجاس ، یاران بومی بازی خواهید کرد که برای سرنگونی کاستیلو و آزاد کردن یاران از کنترل رئیس جمهور ، گرفتار قیام شده اند. شخصیت اصلی با مشارکت یک جناح چریکی ، مناطق شهری و روستایی این جزیره را کشف می کند ، در مقابل ارتش کاستیلو قرار می گیرد و درگیر آنتیک های دنیای باز می شود که در یک بازی Far Cry انتظار دارید.

 

Far Cry 6

 

قبل از نمایش در GameSpot ، Ubisoft Forward نگاهی اولیه به بازی انداخت و با مدیر روایت نوید خاوری در مورد ایجاد آن صحبت کرد و همچنین اینکه از قسمت بعدی چه انتظار دارید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در حالی که Far Cry 5 و بازی Spin-Off آن New Dawn این سری را به درون آخرالزمان آورده است ، بازی بعدی داستانی در یک مجموعه سنتی تر خواهد داشت که آخرالزمان نیست. خاوری گفت: “من فکر می کنم زیبایی کار در Far Cry این است که هر بازی واقعاً بستر خاص خود و دنیای خودش را دارد. شما موضوعات کمی دارید که از بازی های قبلی جلو می رود ، اما برای ما وقتی که با این بازی پیش می آییم ، هیجان زده می شویم و داستانی را درباره یک انقلاب چریکی در این جزیره عظیم با پایتخت خود بگوییم.اینبار far cry از یک انقلاب چریکی سرچشمه گرفته است .من بازی های زیادی انجام داده ام ، هر بازی تقریبا یک فرصت تازه برای امتحان کردن چیز جدید است.

 

Far Cry 6

 

در حالی که سازندگان جزئیات زیادی در مورد بازی تا کنون به اشتراک نگذاشتند ، آنها به طور خلاصه برخی از ویژگی های جدید توضیح دادند. جزیره یارا به عنوان “جاه طلب ترین دنیای آزاد ” توصیف شده است ، ترکیبی از جنگل ها ، شهرهای ساحلی ، زمین های مزرعه و محیط های شهری را برای کشف. در طول بازی ، اسلحه ، اسباب بازی و وسایل نقلیه بزرگ و جالب را بر اساس فن آوری ارائه شده و بازیافت شده از دهه های گذشته به دست خواهید آورد. بازگشت از Far Cry 5 ویژگی Fangs for Hire است که به شما امکان می دهد با متحدان ملاقات شده در داستان اصلی شریک شوید ، یکی از این موارد گنگ زنی به نام Chorizo است.

 

Far Cry 6

 

یکی دیگر از تغییراتی که به Far Cry 6 می آید ، بازگشت شخصیت اصلی صدا اعلام شده است که حضور خواهد داشت و نسبت به سایر شخصیت های اصلی Far Cry ، شخصیت بیشتری در داستان دارد. در یک رویکرد مشابه Assassin’s Creed Odyssey و Valhalla ، بازیکنان قادر به انتخاب نسخه های مردانه یا زنانه ی دانی هستند که ظاهر آنها دقیقاً مانند ورودی های قبلی قابل تنظیم است.

 

Far Cry 6 Far Cry 6 Far Cry 6

 

داستان Far Cry 5 از این قرار بود که یک ایالت جدا شده آمریکایی تحت کنترل یک دیوانه قرار گرفت و FC6 ظاهراً با لحنی مشابه برخورد می کند که احساس تحریک کننده از زمان های فعلی ما است. بسیاری از صحنه های نمایش داده شده در تریلر از تصاویر معترض معترضانی که با پلیس ضد شورش می جنگند و مجسمه های چهره های تاریخی را در طول تریلر سرنگون می کنند ، دارند. بدون شک به موضوعاتی متکی است که حول پویایی قدرت و ماهیت کنترل متمرکز شده اند. با این حال ، من نمی دانم که آیا Far Cry 6 درمورد این مضامین قدرت و دیکتاتوری در یک کشور جدا شده ، حرف بیشتری برای گفتن دارد یا اینکه آیا این فقط برای تنظیمات بازی از window-dressing استفاده خواهد کرد.ما در آینده اخبار کاملتری از بازی far cry 6 ارائه خواهیم داد .

 

تریلر بازی Far Cry 6

 

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =