تاریخ انتشار Assassin’s نسخه Creed Valhalla تأیید شد

Creed Valhalla

به دنبال یک نشت خبر قبلی و تأیید شده در طی Ubisoft Forward ، ناشر تاریخ انتشار Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرد: این برنامه در تاریخ 17 نوامبر برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 ، استادیا و ایکس باکس وان آغاز می شود. هنوز تاریخ انتشار Assassin’s Creed Valhalla در پلی استیشن 5 و Xbox Series X تأیید نشده است. اما با استفاده از Valhalla از خدمات Smart Delivery Xbox ، کسانی که این بازی را در تاریخ 17 نوامبر برای Xbox One خریداری می کنند می توانند هنگام ورود به این تعطیلات ، به صورت رایگان به Xbox Series X انتقال دهد.

این بازی در PS5 نیز راه اندازی می شود ، با تأیید فروشگاه Valhalla ، Ubisoft یک نسخه رایگان برای سیستم نسل بعدی سونی خواهد بود. با این حال ، اگر نسخه PS4 فیزیکی را خریداری می کنید ، لازم است که آن دیسک را در PS5 خود نیز وارد کنید.

 

Assassin's Creed Valhalla

 

 

ناشر همچنین گیم پلی رسمی برای Valhalla را در طول Ubisoft Forward به اشتراک گذاشت. تصاویری از گیم پلی بازی که در بالا تعبیه شده است ، هوش مصنوعی دشمن والاله را نشان می دهد ، توانایی های مختلف جنگی را که به آنها دسترسی خواهید داشت ، برخی از مکان هایی که شما فتح و بازدید خواهید کرد و موارد دیگر. پس از نمایش Ubisoft Forward جزئیات دیگری را نشان داد ، از جمله این که می توانید گربه ای را استخدام کنید.

 

Assassin's Creed Valhalla

 

 

می توانید راهنمای قبل از سفارش Assassin’s Creed Valhalla را بررسی کنید تا در مورد پاداش های مختلفی که می توانید قبل از شروع بازی در تاریخ 17 نوامبر دریافت کنید ، کسب کنید.Valhalla یکی از چندین بازی بود که در طول Ubisoft Forward به نمایش درآمد ، اما همانطور که درست قبل از نمایش اعلام شد ، یوبی سافت ادعاهای سوءاستفاده ای را که این شرکت در حال حاضر با آن روبرو است ، مطرح نکرد.

 

تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla

 

در ادامه بهترین بازیهای 2020 برای pc و ps4 : بازیهایی که از دست دادن آن ها کابوس گیمرهاست

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =