Fortnite: راهنمای گرفتن اسلحه در Stack Shack Challenge

Stack Shack Challenge

Fortnite: چالش های فصل 2 ، فصل 3 ، هفته 6 در دسترس است ، و شما را برای رفتن به ماهیگیری در Stack Shack می فرستد.

 

Fortnite: فصل 2 ، فصل 3 هم اکنون برای هفته ششم چالش های جدیدی وجود دارد. یک چالش شما را به مکانی می فرستد که در نقشه ذکر نشده است و اگر نمی دانید به دنبال چه چیزی هستید ، پیدا کردن آن دشوار است.این چالش از شما می خواهد که در Stack Shack اسلحه بگیرید. این راهنما به شما نشان می دهد چگونه می توانید Stack Shack را پیدا کنید و منظور از “گرفتن اسلحه” چیست. این چالش به طور زنده در روز پنجشنبه 23 ژوئیه آغاز شد. اکنون می توانید این کار را برای خودتان امتحان کنید.

 

The Stack Shack کجاست؟

 

Stack Shack در حومه نقشه Fortnite Season 3 در غرب هالی هجز واقع شده است. این جزیره با یک کلبه یگانه پر از وسایل ماهیگیری و غارت است.چیزی جز آب اطراف آن وجود ندارد بنابراین از دست دادن آن دشوار است.می توانید آن را در کاشی A4 روی نقشه پیدا کنید.تصویر زیر را برای یک مکان دقیق بررسی کنید.زودتر به آنجا بروید ، یا طوفان احتمال دارد آن را ببلعد.

 

Stack Shack Challenge

 

چگونه می توانم اسلحه بگیرم؟

 

وقتی در Stack Shack هستید ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که یکی از قلاب های ماهیگیری در بشکه در خارج از ساختمان را بگیرید و سپس به سمت ماهیگیری بروید.معمولاً چندین نقطه ماهیگیری وجود دارد ، آبشارهای سفیدی که با پریدن ماهی به داخل و خارج مشخص هستند ، در اطراف جزیره پراکنده است.شما نمی توانید قلاب ماهیگیری خود را تقریبا به هر نقطه از آب پرتاب کنید ، به یکی از این نقاط نیاز دارید. من در این هفته با دو نقطه مواجه شدم.

 

 

باید اسلحه (نه یک ماهی یا کالای دیگر) را از طریق آن بچرخانید که تضمین شده نیست آن را بتوانید بالا بکشید. برای تکمیل چالش ممکن است مجبور شوید چندین بار از این جزیره بازدید کنید.

 

Stack Shack Challenge

 

بعد از تکمیل چالش چه پاداشی می گیرم؟

 

برای گرفتن اسلحه در Stack Shack تعداد 35000 امتیاز تجربه خواهید داشت.حتماً یک وسیله نقلیه را در Catty Corner بنزین کنید تا به باز کردن کل امتیاز نبرد نزدیک شوید.

 

ویدیو Stack Shack Challenge

 

 

در ادامه : امسال EA Sports UFC 4 Dev بزرگترین تغییر در گیم پلی را تجربه خواهد کرد

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =