Fortnite سرانجام آپدیت اضافه شدن اتومبیل به بازی را ارائه میکند

Fortnite

آپدیت Fortnite’s Joy Ride در تاریخ 5 آگوست وارد بازار می شود و به نظر می رسد در این آپدیت سرانجام وسایل نقلیه وعده داده شده را به بازی اضافه خواهند کرد.

 

بروزرسانی: Epic Games توسعه دهنده Fortnite سرانجام از تاریخ 5 اوت اولین اتومبیل های قابل رانندگی بازی را منتشر خواهد کرد. داستان اصلی به شرح زیر است :

به نظر می رسد سرانجام این هفته اتومبیل ها وارد Fortnite می شوند. به روزرسانی بازی “Joy Ride” از روز چهارشنبه ، 5 اوت اجرا می شود و مطابق اطلاعیه ای که توسعه دهنده Epic Games در توییتر اعلام کرد ،  به نظر می رسد که ، وسایل نقلیه قابل رانندگی ذکر شده را به زودی به بخش بتل رویال اضافه کند.

Epic Games اطلاعات دیگری در مورد به روزرسانی Joy Ride فراتر از تاریخ انتشار آن به اشتراک نگذاشته است ، اگرچه این اطلاعیه با تصویری همراه با یک اتومبیل آبی و قرمز همراه بود. در توییت آمده است: “این فقط یک نام نیست. این یک هشدار است” ، با تأیید مؤثر اینکه خودروها نقطه کانونی بروزرسانی خواهند بود.

 

Fortnite

 

ما می دانیم که اتومبیل ها از زمان شروع فصل 3 در ماه ژوئن به Fortnite می آمدند ، اما تاکنون وسایل نقلیه در بازی موجود نبودند. Epic Games پیش از این گفته بود که با شروع فصل جدید به تدریج در آبهایی که نقشه فصل 3 را فرا گرفته بود ، مناطق و ویژگی های بیشتری ظاهر می شوند ، اما دقیقا مشخص نیست که چه موقع اتومبیل ها اضافه می شوند. در 23 ژوئیه ،  Epic Games گفت تا چند هفته شاهد اضافه شدن اتومبیل ها نخواهیم بود.

اتومبیل ها تنها ویژگی جدید Fortnite در این هفته نیستند. آبگیرهای سیلاب اخیراً وجود منطقه جدیدی به نام قلعه مرجانی را در آپدیت آتی فاش کردند که در اصل نسخه آتلانتیس Fortnite است. این منطقه در شمال سوندات سوند واقع شده است و محور آن قلعه زینتی است که مملو از صندوق های پر از غنیمت است.

هنوز چند هفته از فصل 3 بازی Fortnite باقی مانده است ، این بدان معناست که Epic هنوز قبل از پایان فصل ، چالش های زیادی را برای بازیکنان در اختیار دارد. اگر به تکمیل آنها نیاز به کمک دارید ، حتماً چالش های فصل Fortnite Season 3 را برای نقشه ها و راهنماهای خود بررسی کنید.

 

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شش =