Fall Guys : Ultimate Knockout با ورودش بازار گیم را زیر و رو کرد

Fall Guys

Fall Guys اخیرا در استیم در یک هفته ، به فروشی بیشتر از PUBG و GTA5 دست یافته است.

 

این هفته Fall Guys : Ultimate Knockout ، بازی سلطنتی بی دست و پا از طرف Mediatonic و دارای برچسب نشر Devolver Digital ، پس از انتشار به علت مواجهه غیر منتظره با سیل عظیم کاربران گسیل شده برای خرید و راه اندازی ، با مشکلات پیش بینی نشده سرور رو به رو شد. این محبوبیت همچنان حفظ شده است ، در حال حاضر جایگاه شماره یک را در نمودار فروشندگان برتر Steam نسبت به سایر نسخه های اخیر Horizon Zero Dawn و Grounded و همچنین بازی های Bethesda که در زمان QuakeCon به فروش می رسند داشته دارا می باشد.

همچنین رتبه دوم را در میان تعداد بازدیدکنندگان twitch به دست آورده است ، بازی League of Legends شماره یک باقی مانده است ، که برخی از این فروش ها را توضیح می دهد. امروز با 124،772 بازیکن در Steam به اوج خود رسید و با قرار گرفتن در لیست سوم بازیکنان در پشت CS: GO و Dota 2 ، در رده سوم بازی های برتر قرار گرفت.

بازی محبوب قبلی این توسعه دهنده بر اساس شمار بازیکنان در Steam ، بازی SCUM بود که اندکی پس از راه اندازی آن در سال 2018 ، زیر 68000 بازیکن داشت.

 

ویدئوی گیم پلی بازی Fall Guys: Ultimate Knockout را مشاهده کنید

 

 

 

در ادامه ی بررسی ما از Fall Guys که در آن کریستوفر لیوینگستون با بیان این جمله خلاصه جذابیت خود را خلاصه کرد و گفت: “این یک شاهکار چشمگیر است که یک بازی رآنقدر کودکانه را به این میزان جذاب جلوه میدهد البته هنوز مملو از لحظات واقعاً دراماتیک ، شکستهای دلهره آور و شگفتی های آکروباتیک است.

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 16 =