تأخیر Watchdogs Legion به Ubisoft کمک کرد تا ماموریت ها و شخصیت های قابل باورتری را ایجاد کند

Watchdogs legion

یوبی سافت می گوید تاخیر Watchdogs legion ، که تاریخ انتشار بازی را بیش از یک سال به عقب رانده است ، به ایجاد ماموریت ها و شخصیت های قابل باورتری برای زمان نهایی شدن اکتبر امسال کمک کرده است.

در گفتگو با IGN ، كلینت هاكینگ ، مدیر بازی اعتراف كرد كه خبر تأخیر – كه تصمیمی از سوی مدیران یوبی سافت بود ، نه از سمت تیم توسعه ، در ابتدا برای تیم توسعه یه ضربه تلقی میشد ، اما در نهایت برای استودیو یک فرصت درخشان را فراهم نمود تا با زمان بندی این وقفه دست به تغییراتی بزند.

او توضیح می دهد: “خیلی نزدیک بود که بازی را انتشار بدهیم اما تاخیر به ما اجازه داد تا چیزهای دور از تصوری را از قبیل موارد اضافی و لایه هایی جلا یافته برای افزایش وضوح بازی ، در بازی بگنجانیم.

 

وی گفت: “بنابراین مهمترین کاری که فکر می کنم توانستیم انجام بدهیم ، اصلاح بیشتر صفات و توانایی هاییست که شخصیت های این جهان شامل میشوند ، و استفاده بهینه از ویژگی ها در افراد تا تجمیع این توانایی ها در یک شخصیت چیز خوبی از آب در بیاید در نتیجه با شخصیت هایی کاملا متعادل رو به رو خواهیم بود.

هاکینگ همچنین می گوید که وقت اضافی به یوبی سافت اجازه می دهد زندگی بیشتری را به آنچه او “ماموریت های آزادسازی” می نامد ،ایجاد و اضافه کند.

 

“تمام فعالیت ها در یک شهر انجام خواهند شد که شامل  یک مأموریت آزادسازی شهری ، یک ضرب و شتم واقعاً سفارشی با گیم پلی بی نظیر و یک چالش واقعاً جالب خواهد بود” او به IGN می گوید: “و این مسئله باعث می شود كه افراد در این منطقه برخیزند و این امر باعث می شود که جذب مردم بسیار آسان تر شود ، و این امر آنها را از شركت های بازرسی آلبیون خلاص می کند و حضور آلبیون در خیابان ها را كاهش می دهد. این واقعاً باعث می شود احساس كنید كه واقعاً در حال گرفتنشهر و برگشت به آن هستید”

به عبارت دیگر ، به نظر می رسد که پشتوانه داستانی بازی در نهایت حس کاملاً خوبی در پایان ایجاد کرده است ، حال از کل این ماجرا بگذریم پس کی قرار است بازی را توزیع کنند جواب این است که شما یک بار برای همیشه Watch Dogs Legion  را در 29 اکتبر ، فقط در چند ماه آتی دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =