اپیزود دوم Cyberpunk 2077 با عنوان Night City Wire به زودی…

Cyberpunk 2077 Night City Wire City

یکی دیگر از جریان های سایبرپانک 2077 در راه است و این بار جزئیات مربوط به بالابرها و سلاح ها را نشان می دهد. Cyberpunk 2077 اپیزود دومش را با عنوان Night City Wire تا هفته آینده منتشر میکند

 

زمان عرضه Cyberpunk 2077 روز به روز نزدیکتر می شود ، و CD Projekt Red جریان جدید Night City Wire را برای جزئیات بیشتر در مورد ویژگی ها و سیستم ها در عملکرد آینده-RPG اعلام کرده است. جریان بعدی در روز دوشنبه ، 10 اوت از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر اجرا می شود.CDPR این خبر را در توییتر به اشتراک گذاشت ، با این جمله که این نسخه از Night City Wire در مورد بالابرها ، سلاح ها و موسیقی متن فیلم متمرکز خواهد شد. Lifepath ها در اصل نمودارهای شخصی سازی شخصیت هستند و طبق گفته Cyberpunk Wiki بازی تبلت 2077 سه نوع ارائه می دهد: StreetKid ، Corpo-Rat و Nomad. اقتباس از بازی های ویدیویی ممکن است آن دست نخورده را حفظ کند یا موارد جدیدی را کاملاً ارائه دهد.

 

Night City

 

در همین حال ، مرجع Refuse مربوط به گروه پانک راک سوئدی است. آنها به عنوان سامورایی ، یک گروه “راک کروم” در جهان ، موسیقی متن موسیقی را می نویسند و تولید می کنند. CDPR این همکاری را در ماه ژوئیه اعلام کرد ، بنابراین این شب شهر سیم خواهد شد از آن زمان به بعد اولین check-in خواهد بود.آخرین شهر City Wire به جهان متمرکز شد ، حالت تحقیق “Braindance” و اعلام انیمیشن Edgerunners Tie-in.

 

 

در ادامه : بیشتر نکات در Apex Legends فصل 6 ظاهر می شود ، شخصیت های جدیدی در راه است

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سیزده =