Cyberpunk 2077 دارای DLC رایگان خواهد بود

Cyberpunk 2077 Free DLC

 

بازی بعدی کمپانی بازیسازی CD Projekt Red از یک مدل DLC مشابه با نسخه قبلی خود استفاده خواهد کرد.

 

به نظر می رسد همانند بازی Witcher 3 ، بازی CD Cyberpunk 2077 CD Projekt Red پس از راه اندازی DLC رایگان ارائه دهد. وی در پاسخ به این سؤال كه آیا Cyberpunk 2077 DLC رایگان مانند Witcher 3 خواهد داشت یا خیر ، آیا این استودیو با كیفیت متحركی از Kool-Aid همراه خواهد بودپاسخ داد “اوه آره”.

اینگونه است که ما در سال 2020 ارتباط برقرار می کنیم ، بنابراین تقریباً می توانید فرض کنید که این نوعی تأیید است که سایبرپانک 2077 دارای DLC رایگان خواهد داشت. برای مقایسه ، Witcher 3 دارای 16 قطعه DLC رایگان بود ، به همراه دو بسط که بسیار اساسی تر بوده و هزینه بالایی داشتند.

Cyberpunk 2077 Free DLC

در اکتبر سال 2019 ، John Mamai’s CD Projekt Red به GameSpot گفت که در به کار بردن استراتژی DLC Witcher 3 به خوبی کار کرده است ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که برای Cyberpunk 2077 این امر ادامه خواهد یافت.

وی گفت: “[DLC رایگان Witcher 3 با هزینه های پردرآمد] الگوی خوبی برای ما بود ؛ این مدل برای Witcher 3. بسیار خوب کار کرد. “ما هنوز در مورد کابردی بودن آن صحبت نمی کنیم ، اما به نظر می رسد که این روش هوشمندانه ای برای پیشبرد آن خواهد بود.”

در حالی که CD Projekt Red تأیید کرده است که Cyberpunk 2077 دارای DLC رایگان خواهد بود ، استودیوی لهستانی توضیح نداده است که چه عواملی منجر به آن خواهد شد تا بعداً هزینه های بزرگتری که ایجاد می شود با هزینه های بعدی پرداخت شود.

 

پس از سالها توسعه و تأخیرهای متعدد ، Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ 19 نوامبر برای PS4 ، Xbox One و PC منتشر شود. نسخه های PS5 و Xbox Series X سرانجام به بازار عرضه می شوند و اگر در حال حاضر خود بازی را در سیستم های قبلی داشته باشید ، می توانید یک بروزرسانی رایگان دریافت کنید.

 

در ادامه : اپیزود دوم Cyberpunk 2077 با عنوان Night City Wire به زودی…

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 14 =