بررسی ماوس corsair glaive rgb ، ماوس بازی بزرگ

ماوس Glaive RGB به خودی خود یک ماوس بازی مناسب و معقول است و Corsair با تازه کردن “Pro” 2019 چند نسخه کلیدی را به کاربران ارائه می دهد. Glaive RGB Pro از سنسور نوری 18000 DPI جدید به همراه ارگونومی بهتر ، بافت بهتر در قسمت های جانبی و روشنایی RGB قابل تنظیم تر بهره می برد.

کمپانی Corsair همچنین یک نشانگر LED DPI RGB اضافه کرده و وزن ماوس را 10 درصد کاهش داده و به 115g می رساند. همه این موارد را با این واقعیت ترکیب کرده تا بتوانید قسمتهای جانبی را برای پاسخگویی به نیازهای خود تغییر دهید و یکی از بهترین ماوس های بازی امروزه را دریافت کنید.

Corsair Glaive RGB Pro

کمپانی های Logitech و Razer همچنان بر میدان ماوس های بازی مسلط هستند ، اما Corsair در سه سال گذشته به طور پیوسته در حال صعود و رساندن خود به این شرکت ها است. Glaive اولین بازی خود را در سال 2017 با LED های سه منطقه ای RGB و طراحی جالب انجام داد و کورسیر در حال به روزرسانی مدلی برای سال 2019 با یک سنسور جدید و ترفندهای دیگر است ، به طور مثال با یک moniker Pro برای رقابت خوب جهش یافته است .

ویدئوی اجمالی ماوسCorsair Glaive RGB Pro

تفاوت های ماوس PRO و استاندارد

ماوس Glaive RGB Pro تفاوت چندانی با مدل استاندارد ندارد ، اما چندین تفاوت کلیدی وجود دارد: این طراحی دارای طراحی محصور تر است که استفاده از آن را برای جلسات بازی طولانی و بافت های بهبود یافته در کنار آن راحت تر می کند.

کورسیر عرض ماوس را از 2.9 اینچ به 2.7 اینچ کاهش داده است و این باعث می شود تفاوت زیادی در استفاده روزانه وجود داشته باشد. بعد از سه ماه استفاده مداوم ، با اطمینان می توانم بگویم که Glaive RGB Pro یکی از راحت ترین موشواره هایی است که من تا به امروز استفاده کرده ام.

این ماوس برای استفاده برای بازی های تیراندازی شخص اول (FPS) و بازی های آنلاین چند نفره (MOBA) طراحی شده است و قابلیت شخصی سازی آن هم یک نقطه قوت فروش کلیدی است. هفت دکمه کاملاً قابل برنامه ریزی دارد و می توانید ماکروها را اختصاصی کنید یا یک عمل سفارشی را برای هر دکمه انتخاب کنید. سه پروفایل حافظه داخلی نیز وجود دارد ، به این معنی که پروفایل های روشنایی ، تنظیمات DPI و ماکروها به راحتی و بدون نرم افزار اضافی انتقال می یابند و مانند اکثر موس های بازی موجود در بازار امروز ، Glaive RGB Pro دارای سوئیچ های Omron است که برای 50 میلیون کلیک رتبه بندی شده اند.Corsair Glaive RGB Pro

در پاسخ لمس دکمه سمت چپ کلیک بر روی استاندارد Glaive مشکلی پیش آمد ، اما این مسئله برای Glaive RGB Pro برای من مشکلی ایجاد نکرده است. دکمه های سمت چپ و راست کلیک هر دو بازخورد لمسی بسیار خوبی دارند و چرخ پیمایش آلومینیوم بزرگ است و با لاستیک برای ثبات بیشتر پوشش داده شده است.

یکی از ویژگی های قابل توجه Glaive RGB Pro ، دسته های قابل تنظیم است. شما می توانید از سه گزینه مختلف انتخاب کنید و آنها به صورت مغناطیسی به ماوس وصل می شوند. همچنین شامل یک استراحت شست ، یک صفحه جانبی که به سمت داخل منحنی است ، و صفحه جانبی دیگری که منحنی آن به سمت خارج است ، می باشد.

سنسور پرقدرت

قدرت اصلی Glaive RGB Pro سنسور نوری PixArt PMW3391 است که تا 18،000 DPI دقت را در اختیار کاربر قرار می‌دهد . ماوس دارای یک شاخص DPI پنج مرحله ای با سطح پیش فرض در 800 ، 1500 ، 3000 ، 6000 و 9000 است. می توانید تنظیمات DPI را با هر سطح دلخواه به صورت دستی از طریق نرم افزار iCUE Corsair تنظیم کنید. سنسور DPI بالاتر کاملاً آکادمیک (یه جورایی برای روکم کنی ساخته شده ) است زیرا واقعاً متوجه تفاوت بین یک ماژول 16،000 DPI و سنسور 18،000 DPI نخواهید شد. گفته می شود که این یکی از بهترین سنسورهای نوری در بازار است.

Corsair Glaive RGB Pro

یکی دیگر از ویژگی های جالب در Glaive RGB Pro ، روشنایی سه منطقه ای RGB است. در قسمت جلو یک منطقه روشنایی وجود دارد ، دو روبان در دو طرف ماوس و دیگری روی آرم کریر. نورپردازی RGB را می توان با استفاده از iCUE سفارشی کرد و در صورت داشتن سایر محصولات Corsair ، گزینه همگام سازی نور را در تمام دستگاه ها دریافت می کنید.

ماوس Glaive استاندارد دارای LED های آبی برای نشانگر DPI است ، اما Glaive RGB Pro ، Corsair به LED های RGB نیز اضافه کرد. این یک تغییر خوشآمدگویی است ، اما چیزی که چندان جالب نیست این واقعیت است که هیچ گزینه ای برای خاموش کردن LED ها وجود ندارد.

به دلیل تعداد زیاد چراغهای LED بر روی ماوس ، در زیر ، LED های نشانگر DPI بسیار ناراحت کننده می شود ، به حدی که من به دنبال تنظیمات برای غیرفعال کردن LED ها رفتم. در حالی که می توانید LED های RGB را برای سه منطقه خاموش کنید ، هیچ راهی برای خاموش کردن LED های نشانگر DPI وجود ندارد.

اگر وسایل بازی خود را در اتاق خواب خود قرار داده اید و نمی خواهید هیچ چراغ LED در شب فعال باشد ، بهترین گزینه شما استفاده از یک راه حل برای تغییر رنگ LED ها به مشکی است تا آنها روشن نباشند. آنها همچنان روشن هستند ، اما حداقل آزاردهنده نخواهد بود. برای این کار باید به iCUE بروید ، تنظیمات ماوس را انتخاب کنید ، به بخش DPI بروید و از کد رنگی # 000000 استفاده کنید.

Corsair Glaive RGB Pro

با این اوصاف آیا نباید Corsair Glaive RGB Pro را خریداری کرد؟

با استفاده از Gliave RGB Pro ، Corsair بسیاری از مواردی را که در مدل اول آزاردهنده بود برطرف شده است .و این در حالی است که ویژگی های جدیدی نیز اضافه شده . طراحی کانتور شده آن را به یک ماوس بسیار راحت تر تبدیل کرده است ، دکمه ها بازخورد لمسی بهتری دارند و نورپردازی RGB باعث می شود که از این حالت جدا شود.

این آزار دهنده است که شما نمی توانید LED های نشانگر DPI را خاموش کنید ، اما گذشته از آن مسئله جزئی ، Glaive RGB Pro یک موس بازی فوق العاده برای سال 2019 است.

ماوس Glaive RGB Pro با قیمت 70 دلار با حق بیمه 20 دلار بیشتر نسبت به نسخه استاندارد با سنسور 16000 DPI در دسترس است. این حق بیمه کاملاً توجیه می شود وقتی شما این واقعیت را در نظر بگیرید که Glaive RGB Pro دارای طراحی ارگونومیکی با بدنه کانتور شده و قاب سبک تر ، همراه با روشنایی بهتر RGB و سنسور 18000 DPI است.

ویدئوی بررسی و تست ماوس Corsair Glaive RGB Pro

 

 

 

مزایا :

اجرای فوق العاده
راحت
دستگیره های قابل برنامه ریزی
روشنایی RGB سه ناحیه

معایب :

نرم افزار غیر شهودی
چراغ های LED را نمیتوان خاموش کرد

 

ماوس Logitech Mx Vertical ، همگام با طبیعت را در ادامه مطالعه کنید.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =