Call Of Duty: بروزرسانی جدید Modern Warfare ، محدودیت امتیاز را در این لیست play بالا می برد

Modern Warfare update

شروع یک هفته دیگر به معنای playlist بیشتر و بسته های فروشگاه در Modern Warfare و Warzone است. این هفته جدید است و این بدان معناست که Call of Duty: Modern Warfare و بازی Battle royale بازی Warzone با چیزهای جدید به روز می شوند تا چیزهای جدید و جالب حفظ شوند. اکتیویژن همه بروزرسانی های جدید را در یک پست وبلاگ اعلام کرد و ما آنها را در اینجا گرد هم آورده ایم. بروزرسانی های لیست play اکنون از تاریخ July 14 به صورت زنده منتشر می شود و گزینه های جدید متنوعی را برای بررسی شما معرفی می کند. همچنین یک تکه کوچک نیز در تاریخ 14 ژوئیه برای PS4 ، Xbox One و PC منتشر شده است ، و از این طریق دوباره به محتوای توهین آمیز در پوست Border War اقدام کرده و یک بهره برداری مربوط به جمع آوری سلاح های Warzone را قبل از دنباله infill ، برطرف کرده و خطایی را با Rytec AMR تنظیم کرده است.

 

پلی لیست Modern Warfare

Modern Warfare به روزرسانی پلی لیست را دریافت کرده است که گزینه جدیدی به نام Party Mode را اضافه می کند. این شامل حالت های One in the Chamber ، Gun Game Reloaded و حالت های و حالت های بازی All یا Nothing. علاوه بر این ، پلی لیست 2v2 Gunfight این هفته به بازی خواهد آمد. علاوه بر این ، اکتیویژن پلی لیست جدید 24/7 را شامل می شود که دارای چند نفره 8v8 در نقشه جدید Cheshire Park و Shoot House 24/7 است.

 

 

پس از این علاوه بر این ، بعد از آن در پلی لیست TDM و KC Remixed حد مجاز نمره افزایش یافته و این بروزرسانی اعمال شده برای همه سیستم عامل ها است.

 

در ادامه فیلم اقتباسی Just Cause توسط مایکل داوز کارگردان فیلم کمدی stuber در دست ساخت است

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =