طراحی هنری ( box art ) بازیهای PS5 vs Xbox series X

PS5 vs Xbox series X

سونی به تازگی طراحی هنری باکس بسیار کوچک خود را برای عناوین پلی استیشن 5 با استفاده از Spider-Man: Miles Morales برای بسته بندی در خرده فروشی ها نشان داده است ، دز این بسته بندی از یک باکس کوچک برای عناوین PS5 استفاده میکند. مایکروسافت برای بازی های نسل بعدی خود هیچ چیزی را به شدت متفاوت اعلام نکرده است. در حقیقت ، در نگاه اول ، هیچ تفاوتی با بازیهای Xbox One ندارند و بازی هایی که از کنسول قدیمی تر پشتیبانی می کنند ، در بسته بندی جدیدی برای Xbox series X منتشر خواهند شد. با این حال ، هنگامی که یک برچسب بزرگ و منزجرکننده را در باکس بازیهای Xbox  مشاهده می کنید ، می دانید که دارید به چیزی در گذشته مینگرید. همچنین میتواند به معنای این باشد که به یک نقطه فروش عمده برای بازی ها نگریسته اید، اما آن را از نمایش آثار هنری که برای هر بازی نمایش داده می شود دور می کند.

“Optimized for Xbox Series X” راهی است برای مایکروسافت که بتواند بازی را در هر دو دستگاه Xbox One و Xbox SerPS5 vs Xbox series Xies X پشتیبانی کند ، اما این شامل پیشرفت هایی برای کنسول نسل بعدی خود نیز می شود. مشکل این است که برچسب آنقدر املاک و مستغلات روی جعبه را میپوشاند که چیزی به جز آزار چشمانتان به ارمغان نمی آورد و هر طراحی چشمگیر و جذابی را که توسعه دهنده بازی برای کشف کاربران جدید هدف قرار داده است باطل میکند. در مورد Dirt 5 ، که در زیر می بینید ، بخشی از ماشین پنهان است. این خیلی زیاد نیست ، اما چندان خوشایند هم به نظر نمیرسد.

 

PS5 vs Xbox series X

 

متن پایین تصویر را با متن در نزدیکی بالای نشانگر پشتیبانی از وضوح ، ویژگی هایی مانند HDR و تبلیغات Smart Delivery ترکیب کنید آنگاه به طراحی هنری پی خواهید برد( کلی زحمت کشیدن تصویر طراحی کردن بعد با نوشته های بی ارزش کامل پوشوندنش) تنها تفاوت دیگر بین نسل ها حذف “One” از مرز بالای آن است ، زیرا مایکروسافت در حال ایجاد ایده برای اکوسیستم Xbox واحد است. مجموعه بازی های Xbox One و Series X شما در یک قفسه با هم مخلوط خواهند شد.

این یک تفاوت کوچک ، تقریباً بی معنی است که هرگز ممکن است متوجه آن نشوید ، به ویژه اگر قبلاً به کتابخانه بازی های دیجیتالی بروید. با اینکه Sony اخیراً PS5 و Capcom را دیجیتالی اعلام کرده است که 80 درصد از فروش این شرکت نیز دیجیتال است ، برچسب بزرگ و زشت مایکروسافت ممکن است سریعتر از آنچه انتظار دارید متعلق به گذشته باشد. این احتمال وجود دارد که فقط برای یک دوره کوتاه به بازی های شخص ثالث اعمال شود ، زیرا احتمالاً پس از ایجاد کنسول یک پایگاه کاربر ، به توسعه انحصاری نسل بعدی منتقل شوند. در همین حال ، مایکروسافت عمدتا برای چند سال به بازی های کراس ژن متصل می شود.

 

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =