هر آنچه باید در مورد گیم پلی و تاریخ انتشار Black Myth : Wukong بدانید

Black Myth : Wukong

Black Myth: Wukong هنوز آوازه چندانی نداشت تا این که ، به دنبال اعلامیه اخیر و تریلر گیم پلی آن ، مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

این اولین پروژه در مقیاس بزرگ از توسعه دهنده مستقل چینی Game Science است و فوق العاده بلند پروازانه به نظر می رسد. به حدی که با توجه به اطلاعاتی که فاش شده ،  بنیانگذار Game Science ، فنگ جی ، می خواهد با انتشار این گیم پلی توسعه دهندگان  را برای پیوستن به استودیوی  اش ترغیب کند . فنگ جی احساس می کند این بهترین کار تیم نیست.

استودیوی پشت بازی Black Myth ، استودیوی مستقل چینی Game Science مستقر در هانگژو و شنژن است و در سال 2014 توسط توسعه دهندگان سابق Tencent تاسیس شد.

Black Myth: Wukong

عناوین قبلی ساخته شده توسط این استودیو شامل بازی های رایگان تلفن همراه و رایانه های شخصی از قبیل 100 قهرمان و هنر جنگ : جزر و مد سرخ (100Heroes and Art of War : Red Tides) است. قبل از راه اندازی Game Science ، بسیاری از توسعه دهندگانی که در استودیوی Tencent’s Quantum حضور داشتند ، در حال کار بر روی بازی MMO RPG ای به نام Asura online (براساس کتاب سفر به غرب) بودند که ظاهراً Tencent عملکرد خوبی در آن نداشت و بازتاب مثبتی هم از سوی بازیکنان دریافت نکرد ، اگرچه مشخص نیست اما احتمال میرود به همین دلیل است که برخی از اعضای تیم جدا شدند.

از اینرو در حالی که Game Science در حال حاضر یک تیم بسیار کوچک است ، از تبلیغات اولیه برای جلب استعدادهای جدید به استودیو استفاده می کند تا به پایان Black Myth کمک کند.

 

Black Myth : Wukong

گرچه در حال حاضر جزئیات خاصی درباره افسانه سیاه : داستان ووکونگ  نداریم ، اما می دانیم این داستان بر اساس داستان کلاسیک چینی سفر به غرب است ، یکی از “چهار شاهکار” ادبیات کلاسیک چین. بخشی از این داستان اصلی به سان ووکونگ ، معروف به پادشاه میمون ، متمرکز است که به نظر می رسد شخصیت اصلی افسانه سیاه : داستان ووکونگ باشد.

در کتاب سفر به غرب ، داستان ووکونگ را از بدو تولد دنبال می کند و در طول سفر زندگی ، تسلط او به زبان و مبارزه را حکایت میکند . سان وووکونگ تائوئیسم را یاد میگیرد و جاودانه میشود. او همچنین 72 روش تحول آسمانی را بدست می آورد که به او اجازه می دهد تا بنا به میل خود به حیوانات و اشیای مختلف تبدیل شود.

Black Myth : Wukong

 

شخصیت اصلی داستان کیست ؟

در سفر به غرب ، سان ووکونگ ، شخصی دارای سرعت و قدرت باورنکردنی و توانایی تبدیل شدن به حیوانات و اشیای متنوع توصیف شده است که همه در تریلر گیم پلی بازی Black Myth به نمایش در آمده است. او عصای جادویی آهن سیاه را در اختیار دارد که براساس دستورات صاحبش می تواند در اندازه رشد کند یا کوچک شود.

طبق این کتاب ، ووکونگ دارای تعدادی توانایی است از جمله :

تغییر شکل دادن به افراد ، حیوانات و اشیا مختلف است

شبیه سازی خودش یا اشکال مختلف خودش

معلق شدن به وسیله ابر یا سفر با ابرها

توانایی جهش باورنکردنی که به او امکان می دهد هر بار فاصله ای حدود 108،000 لی را در لحظه طی کند (لی ، که به آن مایل چینی نیز گفته می شود ، یک واحد اندازه گیری فاصله سنتی چینی است. لی به طور قابل توجهی در طول زمان تغییر کرده است اما معمولاً حدود یک سوم مایل انگلیسی بوده و اکنون دارای طول استاندارد نیم کیلومتر (500 متر یا 1640 فوت) است.)

به کارگیری هوا

طلسم هایی برای کنترل خدایان و ارواح

اشکال مختلف نبردهای رزمی مسلح و غیرمسلح

یک روش تنفس ویژه که به او جاودانگی می بخشد

گیم پلی افسانه سیاه

Black Myth : Wukong

با یک تریلر گیم پلی طولانی مدت 13 دقیقه ای ، همه ما نسبت به این بازی توقع و انتظاراتی قائل شدیم. به نظر می رسد نشانه هایی از بازی های اکشن / RPG 3 نفره باشد و اکتشافات محیطی را با گیم پلی مهارت های مبتنی بر Souls ترکیب کند. ووکونگ به طور کامل به سلاح عصای آهن سیاه آغشته به جادوی خود مسلط است و در یک نگاه اجمالی به ویدئو متوجه میشویم که طول آن بیشتر می شود و تمام ارتش را با یک ضربه از پا در می آورد.

 

در طول تریلر ، ما یک نگاه اجمالی به توانایی داریم که به ووکونگ اجازه می دهد تا به یک جیرجیرک طلایی تبدیل شود تا  بتواند دنیا را پیموده و از شناسایی دشمن فرار کند. به نظر می رسد مخالفان او از گروه های کوچک میمون ها ، ببرها و روباه های انسانی تا ارتش های عظیم ( خاندان قهرمانان)  را تشکیل شده اند که ووکونگ باید همه آنها را شکست دهد.

 

Black Myth : Wukong

 

برخی از مبارزات برجسته در این تریلر که مشاهده کردیم شامل دشمنان بزرگ غول پیکر از جمله یک موجود غول پیکر گرگ مانند ، یک عنکبوت نورد بزرگ که کاملاً از استخوان ساخته شده ، یک جنگنده شمشیر زره پوش و بسیاری دیگر از موجودات قدرتمند می شود.

Black Myth: Wukong چه زمانی منتشر میشود ؟

در حال حاضر هیچ تاریخی برای انتشار اعلام نشده است ، اما Game Science انتشار آن برای PC و کنسول را مدنظر دارد. در یکی از سوالات متداول که در وب سایت Game Science به ان پاسخ دادند این بود که “این نباید 500 سال طول بکشد” ، بنابراین امیدواریم زودتر از این شاهد افسانه سیاه باشیم. احتمالا تا سال 2023 این بازی منتشر خواهد شد.

 

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =