بهترین بازیهای 2020 برای pc و ps4 بخش دوم : بازیهایی که از دست دادن آن ها کابوس گیمرهاست

بهترین بازیهای 2020

مقدمه بهترین بازیهای 2020

این احساس منصفانه است که بگوییم تعداد محدودی از بازیها تا نیمه اول سال 2020 توانسته اند از میان خیل بسیاری از بازیهایی که منتشر شده اند جایی در میان گیمرها برای خود باز کنند. البته بسیاری از این بازیهای ویدئویی توسط رسانه های فرهنگ پاپ تولید و انتشار یافته اند. با وجود همه اینها ،یک سال زیبا و برنامه ریزی شده ، به دلیل قرنطینه به خاطر COVID-19 ، کاملا دچار تعلیق شد و تا نیمه اول سال به طول انجامید. نتیجه این اتفاقات چیزی نبود جز تحت فشار بودن عوامل ساخت بازی و ناتمتم ماندن بازیها در دست ساخت.

 

در عین حال ، سال خوبی برای کشف پتانسیل بازیهای قدیمی و تجدید عمل در داستان و گرافیک آنها شد ، زیرا بازیسازان با بازساخت  دوباره بازی های قدیمی تر که به صورت سفارشی طراحی شده اند ، اوراق قرضه مورد نیاز خود را حفظ کرده اند تا از ذهن کاربران به فراموشی سپرده نشوند. شایان ذکر است که بازی هایی مانند Assassin’s Creed Valhalla ، Wastland 3  ، Watch Dogs : Legion و موارد دیگر همگی فرصتی برای درخشش دوباره به خود اختصاص داده اند . ماههای بیماری همه گیر کرونا حتی اگر نتواند هیچ چیزی را ثابت کند اما در سال 2020 این را ثابت کرد که بازی ها از اهمیت خاصی برخوردارند و برخلاف تشر های بسیاری که پدر و مادرها به فرزندانشون در مورد بازی نکردن میزدند برای سلامتی ذهنی و جسمی ما خیلی هم مفید خواهند بود. حال با این اتفاق خودتان تصمیم بگیرید که دوست دارید در یک جهان متفاوت به دنبال نادانسته ها و شگفتی بگردید یا در یک بازی جمع و جور شوتر وقت بگذرانید.

Horizon : Zero Dawn

 

 

Horizon zero dawn Horizon : Zero Dawn

 

Horizon: Zero Dawn بزرگترین شگفتی Killzone devs Guerrilla در سال 2017 است که کاملاً سزاوار شکستن رتبه شماره دو  بهترین بازی های PS4 می باشد. همانطور که زیبا و عمیق است ، Horizon: Zero Dawn دنیایی شگفت آور و غنی را برای کشف و سردرگم شدن ایجاد می کند. در صدر همه گیم های ظریف پرداخت آخرالزمانی (به ویژه در نسخه پیشرفته PS4 Pro) حلقه اصلی گیم پلی شکار و گرفتن نیز محسوب میشود. با موجودات مختلف مکانیکی بر سر مرگ و زندگی قرعه می اندازید. استفاده از سلاح های کندتر مانند کمان باعث ایجاد عملیات تاکتیکی بسیار بیشتری در گیم پلی این بازی می شود -قضیه اصلی این است که شما باید در مورد استراتژی های خود بیاندیشید و گزینه های خود را در نظر بگیرید نه اینکه فقط دستتان به انفجار بگردد ، همچنین سعی کنید در مورد دنیایی که از شما متنفر است یاد بگیرید ، اطلاعات گسترده ای در سمتهای جانبی ، زاویه دیدهای متفاوت و  جادوگران جدید و تلاش برای آشکار کردن رمز و راز قانع کننده در پشت ماشینهای فاسد شده و گذشته گمشده وجود دارد.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

Assassin’s Creed Valhalla

 

Assassin’s Creed Valhalla Assassin’s Creed Valhalla

به Eivor تبدیل شوید ، یک مهاجم وایکینگ که به عنوان یک جنگجوی بی باک مطرح شده و قبیله خود را از ویرانه یخ زده در نروژ به خانه جدیدی در میان مزارع سرسبز انگلیس قرن نهم هدایت می کند. حل و فصل خود را پیدا کنید و این سرزمین خصمانه را به هر وسیله تسخیر کنید تا در Valhalla جایی کسب کنید.

انگلستان در عصر وایکینگ ها یک کشور شکست خرده از اربابان و پادشاهی های متخاصم است. در زیر هرج و مرج یک سرزمین غنی و نابهنگام قرار دارد که منتظر یک فاتح جدید است. آیا آن فاتح بزرگ شما خواهید بود؟

مسیر مکانی خود را در سراسر انگلیس با مکانیک پیشرفته RPG بیابید. با نبردهای وحشیانه مبارزه کنید و به حملات آتشین بپردازید یا از استراتژی و اتحاد با دیگر رهبران برای پیروزی در بحبوحه ی جنگ استفاده کنید. هر انتخابی که در جنگ و گفتگو انجام دهید ، گامی دیگر در مسیر عظمت است.

یک خدمه مهاجم را هدایت کنید و حملات شگفت انگیز برق آسای سریع را علیه ارتش ها و قلعه های ساکسونها روانه کنید. ثروتهای سرزمین های دشمنان خود را برای قبیله خود مطالبه کنید و نفوذ خود را بسیار فراتر از حل و فصل رشد روز افزون خود گسترش دهید.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

Cyberpunk 2077

 

 

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

این دور از انتظار نیست که Cyberpunk 2077 را یکی از بازی های مورد انتظار در سال های اخیر بنامیم ، و این حتی قبل از اینکه کسی بداند کیانو ریوز در آن حضور دارد صادق بود. Cyberpunk 2077 توسط تیمی ساخته شده است که مسئولیت تحسین انتقاد The Witcher 3 برعهده گرفته بود و  قصد دارد یکی از بزرگترین ، عمیق ترین و شدیدترین تجربیات علمی RPG علمی تخیلی باشد که تاکنون ساخته شده است. ممکن است انتظارات زیاد باشد ، اما آنچه تاکنون از این بازی دیدیم ، باعث شده است که بسیار خوش بین باشیم.

 

سایبرپانک 2077 داستانی پرماجرا و اکشن است که در Night City ساخته شده است ، یک منطقه بزرگ بین المللی وسواس قدرت ، زرق و برق و اصلاح بدن. شما به عنوان V بازی می کنید ، یک قانون مزدورانه است که شما بعد از این که کاشته می شئید و روی شما اصلاح صورت میگیرد به جاودانگی دست میابید. می توانید فضای مجازی کاربری ، مهارتهای شخصی و playstyle شخصیت خود را سفارشی کنید و در یک شهر گسترده کاوش کنید که انتخاب های شما داستان و دنیای اطراف شما را شکل می دهد.

به یک سایبرپانک ، یک مزدور شهری مجهز به پیشرفت های سایبرنتیک تبدیل شوید و افسانه خود را در خیابان های Night City بسازید.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Final Fantasy VII Remake

 

 

Final Fantasy VII Final Fantasy VII

تا قبل از انتشار بازی Final Fantasy 7 Remake احساس می شد که هرگز اعتیاد نسخه های سابق را ندارد (یا گمان میرفت که بود و نبودش چندان اهمیتی ندارد)، اما اکنون حداقل ، Final Fantasy 7 Remake ثابت کرده است که یکی از بحث برانگیزترین بازی های سال 2020 است .

این یک آزمایش جسورانه و بزرگ است که باعث شده تا در مورد انتظارات و تعهدات یک بازسازی سخنانی را بیان کنیم . این برای همه نخواهد بود ، اما Square Enix به طور قطع از خط تکراری خود خارج شده تا چیزی غیر منتظره را ارائه دهد.

 

داستان کلی این بازی از این قرار است ، جهان تحت کنترل شركت برق شينرا قرار گرفته است ، شركت سایه ای كه نیروی حیات این سیاره را به عنوان انرژی ماكو کنترل می كند. در شهر پرشور Midgar ، یک سازمان ضد شینرا که خود را بهمن می نامند ، مقاومت خود را افزایش داده اند. Cloud Strife ، عضو سابق واحد SOLDIER نخبه Shinra که اکنون به مزدور تبدیل شده است ، با آگاهی از عواقب حماسی که در انتظار او هستند ، به گروه خود کمک می کند. با تصور مجدد یکی از دیداری ترین بازی های تا کنون ، اولین بازی در این پروژه در شهر پر هرج و مرج Midgar تنظیم می شود و تجربه بازی کاملاً مستقل را ارائه می دهد.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Gears Tactics

 

 

Gears Tactics Gears Tactics

 

Gears Tactics یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبت است که 12 سال قبل از اولین Gears of War ساخته شده است. شهرها در سیاره Sera در حال آغاز شدن هستند و در معرض تهدید هیولایی قرار می گیرند که از زیر زمین – ملخ هورده (Hoode Horde) در حال افزایش است. با ناتوانی دولت ، گروهی از بازماندگان به عنوان آخرین امید بشریت ظاهر می شوند. شخصیت اصلی داستان جبرئیل دیاز (گبه دیاز) [گبه دیاز یک ستوان سرهنگ تزئین شده در جنگهای پاندول بود و درخشش تاکتیکی او کلید پیروزی COG بر UIR در نبرد گاتکا ریج بود. اما پیروزی با هزینه بسیار زیادی همراه شد ، و گاب حاضر نشد مهارت های خود را برای کار برای COG بیشتر در دسترس قرار دهد، و خودش را به سمت گروهبان متلاشی کرد. وقتی COG با نام گبه – که اکنون مکانیک مخزن موتور هیولا کشی است – در آستانه حملات هامر به ملخ دوباره فعالیت خود را آغاز کرد ، او چاره ای جز پیروی از سفارشات ندارد و یک تهدید جدید جدید را برای مردم سری کشف می کند. .]می باشد که وظیفه استخدام ، تجهیز و فرماندهی جوخه های خود را در یک مأموریت ناامیدوارانه برای شکار کردن رهبر بی امان و قدرتمند ارتش ملخ انجام می دهد : اوکون ، متفکر شیطانی که هیولا می باشد. در برابر همه نبردها و جنگ ها برای زنده ماندن ، دشمن خود را در نبردهای تاکتیکی منحصر به فرد وحشیانه و مبتنی بر دشمن پیشی میگیرد. با این تواصیف شما را به بهترین بازی های سگی و وحشیانه جنگاورانه دعوت میکنیم.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Call of Duty : Warzone

 

 

Call of Duty : Warzone Call of Duty : Warzone

 

Call of Duty: Warzone یک بازی ویدیویی Battle Royale رایگان برای بازی است که در تاریخ 10 مارس 2020 برای Xbox One ، PlayStation 4 و Microsoft Windows منتشر شده است. این بازی بخشی از عنوان 2019 بازی Call of Duty: Modern Warfare است اما نیازی به خرید آن نیست. Warzone توسط Infinity Ward و Raven Software توسعه داده شد و توسط Activeision منتشر شد. Warzone اجازه می دهد تا در بین 150 بازیکن چند نفره آنلاین باشید.  داستان بازی در شهر وردانسک تنظیم شده است که کاملاً مستقر در شهر دونتسک در شرق اوکراین است. این بازی از هر دو بازی cross-platform و پیشرفت cross-platform بین هر دو بازی برخوردار است.

بازی Call of Duty : Warzone دارای دو حالت اصلی است: Plunder و Battle Royale. وارزون سیستم جدید ارزی در بازی با نام “پول نقد” را معرفی می کند که در “Buy Stations” در داخل و اطراف Verdansk استفاده می شود. قطره های “Loadout” نمونه ای از مبادله نقدی Cash برای دسترسی محدود به کلاس های دلخواه بازیکنان (که با حالت های استاندارد Modern Warfare مشترک هستند) را در اختیار بازیکنان قرار میدهد. بازیکنان همچنین ممکن است از Cash برای خرید مواردی مانند “killstreaks” و ماسک های گازی استفاده کنند. آیتم پرتاب در این بازی تنها تریوس را ارائه داد ، یعنی ظرفیت تیمی سه بازیکن. با این حال ، در به روزرسانی های محتوای ارسال رایگان ،  Solos (تکی) ، Duos (دو نفره) و     Quads (چهار نفره) به بازی اضافه شده اند.

این بازی معمولاً از منتقدان بررسی مثبتی دریافت کرده و در مورد نقشه بازی نیز از آنها ستایش ویژه ای شده است. در ماه مه سال 2020 ، اکتیویژن اعلام کرد که وارزون بیش از 60 میلیون بار در دو ماه اول پیشی گرفته است. Warzone یک تجربه مبارزاتی جدید و گسترده با بیش از 150 بازیکن از دنیای Call of Duty: Modern Warfare میباشد که برای همگان رایگان است.

کسب سلاح های جدید و رقابت در حالت های جدید Warzone را به یک بازی هیجان انگیز تبدیل میکند. از طریق Warzone قفل پوسته های عامل را باز کنید و برنامه ها ، ساعتها و علامتهای XP ، بیشتری کسب کنید.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Avengers

 

 

Avengers Avengers

Marvel’s Avengers یک بازی حماسی ، شخص سوم ، اکشن و ماجراجویی است که یک داستان اصلی سینمایی را با گیم پلی تک نفره و گروهی ترکیب می کند. در تیمی متشکل از چهار بازیکن آنلاین قرار بگیرید ، به مهارتهای خارق العاده ای تسلط پیدا کنید ، یک لیست از قهرمانان در حال رشد را سفارشی کنید و از زمین در برابر تهدیدهای تشدید شده دفاع کنید.

بازی انتقامجویان مارول در جهان سینمایی مارول برگزار نمی شود. و اگرچه به نظر می رسد الهام بخش ، بخشی از نسخه های سینمایی قدرتمندترین قهرمانان زمین است ، بازی بیشتر به میراث طولانی کمیک های مارول متمایل است.

داستان در”یک روز” آغاز می شود ، همانطور که انتقامجویان در اطراف سان فرانسیسکو برای افتتاح ساحل غربی Avengers HQ رژه می روند . با اتفاقات نابهنجاری مواجه میشوند: هلی کوپتر Avenger منفجر می شود و یک  مه تراریج آلوده را در سطح شهر پخش می کند.

به نظر می رسد که کاپیتان آمریکا در هنگام فاجعه درگذشته ، و سرزنش یکدیگر برای این رویداد فاجعه بار سبب انحلال Avenger شده است. یک سازمان علمی جدید با نام Advanced Idea Mechanics (با عنوان AIM معروف است) نقش محافظ را در غیبت Avengers بر عهده می گیرد و ادعا می کند که در حال تحقیق در مورد واکسن برای طاعون غیرانسانی است که به برخی ابرقدرت ها می دهد.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

halo infinite

 

halo infinite halo infinite

Halo Infinite رسماً همان Halo 6 است که قدم به دنیای pc گذاشته است. Halo Infinite قدم بعدی در داستان استاد ارشد می باشد و نتیجه گیری ای از سه گانه جدید 343 به حساب می آید. این بازی برای ویندوز 10 و Xbox با عنوان Halo تأیید شده است: Master Chief Collection همچنان در رایانه شخصی در سال 2020 اجرا می شود. مایکروسافت اولین نگاه کوتاه به Halo Infinite در E3 2018 را به ما ارائه داد و یک تریلر پنج دقیقه ای را در E3 2019 رونمایی نمود.

به غیر از این ، ما موارد زیادی از Halo Infinite را ندیده ایم ، اما صنایع 343 ( صنایع 343 یک توسعه دهنده بازی های ویدئویی آمریکایی و استودیوی Xbox Game Studios مستقر در ردموندِ واشنگتن است) از زمان اعلام اولیه مطالب کوتاهی در مورد Halo Infinite صحبت کرده اند. موتور جدید 343 بیشتر صرف ساخت بازی متمرکز شده است ، در نتیجه سبک جدید گرافیکی و تغییرات دیگر بسیاری را احتمالاً در آینده شاهد خواهیم بود.

343 رسماً در یک به روزرسانی وبلاگ Waypoint تأیید کرد که Halo Infinite جزء رویدادهای Xbox 20/20 مایکروسافت در ماه ژوئیه خواهد بود.

در این مقاله آمده است: “شاید قبلاً دیده اید که افرادی در این مورد به آرامی صحبت می کنند ، اما ما بسیار هیجان زده می شویم تا تأیید کنیم که Halo Infinite یکی از بسیار عناوین شخص اول است که در رویداد Xbox 20/20 در ماه ژوئیه گنجانده شده است.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Wastland 3

 

 

Wastland 3 Wastland 3

Wastland 3 بازی نقش آفرینی مبتنی بر مهمانی است و تمرکز بازی بیشتر بر روی داستان پیچیده و مبارزه استراتژیک می باشد.
غالب توجه بازی روی وسایل نقلیه ، خطرات زیست محیطی و یک سیستم اکشن بیشتر اصلاح شده است و سازندگان بازی در طراحی پشتکار چشمگیری داشته البته برخوردهای تاکتیکی همان تاکتیک های به کار رفته در Wastland 2 به حساب می آیند.
بازی را با یک دوست یا به صورت چندنفره و با محتوای داستان محور میتوانید بگذرانید.گزینه های موجود در بازی فرصت های ماموریت ، مناطق جدید برای کشف ، قوس های داستانی و بسیاری مطالب دیگر را باز یا بسته می کنند.
Ranger Base بخش اصلی این تجربه است. همانطور که به مردم محلی کمک می کنید و شهرت خود را در کلرادو برقرار می کنید ، تلاش ها و روایت ها شما را وادار می کند تا در مورد نحوه هدایت تصمیم گیری کنید.
این بازی در سرزمین های وحشی کلرادو یخ زده ، جایی که بقا دشوار است و خوشحالی معنایی ندارد تنظیم شده است. بازیکنان با انتخاب اخلاقی دشوار روبرو می شوند و فداکاری می کنند که دنیای بازی را تغییر می دهد.
Wasteland 3 داستانی عمیق و جذاب را با استفاده از سیستم درخت گفت و گو تازه بازسازی شده از نویسندگان مشهور Torment: Tides of Numenera به نمایش می گذارد.
و همزمان برای سیستم عامل های ویندوز ، مک ، لینوکس و دستگاه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

 

Mount and Blade 2: Bannerlord

 

 

Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord یک بازی ویدئویی با نقش آفرینی استراتژی است که توسط TaleWorlds Entertainment ساخته شده است. Mount & Blade II: Bannerlord یک پیش در آمدی (فلش بک) برای Mount & Blade: Warband است ، در واقع یه بسته توسعه یکتا برای بازی 2008 Mount & Blade به شمار می آید. بنرلورد ، 210 سال قبل از اتفاقات آخرین نسخه این بازی رخ میدهد آن هم  با تنظیماتی كه از دوره مهاجرت الهام گرفته شده ، صورت می گیرد.انتشار بنرلورد در سال 2012 اعلام شد. صفحه Steam برای بازی در اواخر سال 2016 ایجاد شد؛ سال بعد ، TaleWorlds شروع به انتشار خاطرات هفتگی توسعه دهنده با جزئیات عناصر بازی کرد.  نسخه دسترسی اولیه بازی در تاریخ 30 مارس 2020 منتشر شد و به سرعت بزرگترین پرتاب سال در Steam شد و به بیش از 200،000 بازیکن همزمان رسید.

 

Mount & Blade II: Bannerlord یک بازی نقش آفرینی استراتژی / اکشن است. فرضیه اصلی گیم پلی بازی همانند مطالب قبلی این سری است: این بازیکن میهمانی از سربازان را تشکیل می دهد و از طریق نقشه مبارزاتی سرباز وظیفه را انجام می دهد ، نبردهایی در میادین نبرد انجام می شود که به بازیکن اجازه می دهد شخصاً در کنار نیروهای خود درگیر جنگ باشد. . بنرلورد ، با این حال ، شامل پیشرفت های چشمگیر در عناصر بی شماری از گیم پلی است.

 

قرار است محاصره در بنرلورد استراتژیک تر از آنچه در واراند بوده است به واقعیت بپیوندد. بازیکن ممکن است انواع موتورهای محاصره مختلفی را بسازد و قبل از شروع نبرد ، آنها را به صورت استراتژیک قرار دهد تا به منظور هدف قرار دادن بخش های خاصی از استحکامات دشمن از آنها بهره ببرد. در نقشه مبارزات انتخاباتی سرباز ، بازیکن می تواند بمباران دیوارها را انتخاب کند ، احتمالاً با شروع نبرد ، نقض هایی ایجاد می کند که قابل استفاده هستند. برای جلوگیری از بمباران طولانی مدت در نقشه نبرد ، فقط موتورها ، موتورهای دریایی و موتورهای محاصره در طول نبرد واقعی قابل تخریب خواهند بود. طراحی قلعه های مدافع و شهرها به نفع مدافعان مغرضانه است. به عنوان مثال ، سوراخهای قتل اغلب در نقاط مهم chokep قرار دارند و به مدافعان اجازه می دهند تعداد زیادی از مهاجمان را قبل از اینکه بتوانند دروازه ها را بشکنند ، قتل عام کنند.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Deathloop

 

 

DEATHLOOP DEATHLOOP

 

 

با شرکت Arkane Outsiders همراه شوید و همچنین کتاب هنر دیجیتالی Arkane را دریافت کنید. جزیره یکپارچه سازی شده با سیستم عامل Blackreef را در DEATHLOOP ، سواحل پر جنب و جوش کارناکا در Dishonored 2 و راهروهای الهام گرفته از دکوراسیون ایستگاه فضایی Talos I در Prey را یکجا ببینید.

DEATHLOOP شما را به جزیره اسرارآمیز بلکریف منتقل می کند ، جایی که یک مبارزه ابدی بین دو قاتل خارق العاده ، آینده این جزیره را تعیین می کند. به عنوان یک تازه کار ، شما باید راهی برای پایان دادن به موقع به چرخه تکرار جزیره در چرخه بی پایان پیدا کنید ، همه این کارهایی که انجام می دهید در حالی است که توسط ساکنان جزیره شکار می شوید. با استفاده از سلاح ها و توانایی های قدرتمند خود ، قبل از تنظیم مجدد روز ، باید 8 هدف اصلی را در جزیره خیره کننده و در عین حال پر هرج و مرج انجام دهید تا حلقه یک بار برای همیشه شکسته شود. اما کمین در سایه ها قاتل رقیب جولیانا است که تنها ماموریت آن بیرون آوردن تازه کار و ادامه حلقه است. از هر چرخه بیاموزید ، مسیرها و روشهای جدید را امتحان کنید و حلقه را بشکنید.

هر حلقه جدید در DEATHLOOP فرصتی برای یادگیری از گذشته و سازگاری است. پیدا کردن سرنخ ها و کشف نکات برای گرفتن اهداف قبل از تنظیم مجدد روز بسیار مهم است. روابط را کشف کنید ، برنامه ها را یاد بگیرید و برای به دست آوردن دانش لازم ، کاری را انجام دهید. بازیکنان آنچه را که در حلقه های قبلی آموخته اند را امتحان می کنند تا مسیرهای مختلفی را امتحان کنند ، انتخاب کنند دزدکی حرکت کنند یا حمله کنند ، و استراتژی های جدید دیگری را تدوین کنند تا در نهایت به اهداف خود برسند. اگر در ابتدا موفق نشدید … خواهید مرد و این مردن آن قدر ادامه خواهد یافت تا شما بتوانید چرخه را بشکنید.

DEATHLOOP یک IP جدید برای نسل جدید است که بطور انحصاری برای پلی استیشن 5 و رایانه شخصی روی کنسول راه اندازی می شود. این بازی از گرافیک های کنسول بهره می برد تا چشم انداز منحصر به فرد هنری Arkane را مانند گذشته به زندگی ببخشد و از ویژگی های جدید برتری مانند بازخورد haptic و محرک های تطبیقی ​​استفاده کند تا هر برخورد را بی نظیر و تاثیر گذار جلوه دهد.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Bleeding Edge

 

 

 

Bleeding Edge Bleeding Edge

Bleeding Edge ممکن است یک ترسناک 4v4 باشد که در آن با حملات متنوعی  مواجه خواهید شد، اما این بدان معنی نیست که این بازی دارای داستانی شبیه به ( Devil May Cry ) DmC می باشد. نکات حائز اهمیت این بازی عبارتند از برنامه زمان بندی به موقع ، موقعیت یابی و مدیریت همیشگی مهارت ها و آیتم های ضربه ای جالب و بدون متای پیچیده یا مبارزات رضایت بخش. ، عمدتاً “Overwatch” چشم انداز قدرتمندتر این بازی است.

Bleeding Edge مانند Overwatch شامل شخصیت های متنوع ، توانایی ها ، پیشخوان ها و نقش های جدی است که مطلبق با آسیب ، گنجایش و پشتیبانی طبقه بندی شده اند. شاید در نقش یک قهرمان احساس خستگی کنید ، اما واقعاً داستان های پشت 11 جنگنده Bleeding Edge را دوست دارم. مضامین خود تقویتی و تحرک ، الهام بخش شخصیت های دیوانه کننده ای همچون Buttercup ، دوچرخه سواری است که اصولاً موتورسیکلت انسان است و کولاف ، استاد 125 ساله ای که با انتقال هوشیاری خود به یک ادم خائن و رباتیک که کنترل بدن زامبی او را دارد به جاودانگی رسیده است. شرارت و پوچی صنعتی مرا به یاد مرزهای بی محدودیت می اندازد ، اما Bleeding Edge خوشبختانه از شوخ طبع شدید جلوگیری نمی کند و تا جای ممکن از آن بهره برده است.

هر جنگنده یا یک غوغا یا حمله اساسی محسوب میشود ، همچنین هر شخص سه توانایی ویژه و یک نهایی دارد. بیشتر توانایی ها نیازی به هدف ندارند ، بنابراین پیروزی در مسابقات تیمی بزرگ همه چیز در مورد تمرکز آسیب در جهت درست در هنگام گرفتن اهداف نقشه است. جنگنده ای که من بیشتر بازی کردم ، ZeroCool ، یک پشتیبانی جان افزاست و تقریباً توانایی تهاجمی ندارد.وظیمه من فرار از دشمنان و پناه به دوستان است  ، تا در عوضِ امان ، به آنها شفا بدهم و از توانایی خود در مسیر موفقیت دوستانم استفاده میکنم.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Godfall

 

 

Godfall Godfall

 

Godfall یک بازی نقش آفرینی اکشن آینده مآب است که توسط Counterplay Games ساخته شده و توسط انتشارات Gearbox منتشر شده است. بازی در پلی استیشن 5 و مایکروسافت ویندوز در اواخر سال 2020 منتشر می شود. این اولین بازی بود که برای عرضه در پلی استیشن 5 تایید شد.

این بازی در یک فضای فرافانتزی قرار گرفته است ، تقسیم به عرصه های زمین ، آب ، هوا ، آتش و روح ، جایی که بازیکنان برای جلوگیری از وقوع یک رویداد آخرالزمانی نقش یکی از آخرین مقام های عالی نایت را دارند. این بازیکن دارای سه کلاس شخصیت اصلی برای انتخاب است کهمتناسب با هر شخصیت زره ای توسط  Valorplates ، آنها را تجهیز می کند. Valorplates و Augment های اضافی را می توان برای سفارشی کردن نحوه نمایش این کلاس کاراکتر فراهم کرد. بازی به صورت تک نفره و حداکثر سه نفره در حالت تعاونی ” حذف شوندگی و سرکشی” پشتیبانی می کند. بازی به عنوان “غارتگر _ سلاخی کننده” توصیف می شود ، در حالی که بر اساس مفهوم غارتگر سلاخی کننده در انجام مأموریت ها و بدست آوردن غارت بهتر برای جستجوی بیشتر ، تمرکز مبارزات بیشتر بر روی حملات غوغا است تا موارد مختلف.

توصیف کلی بازی

Aperion در یخچال ویرانگر قرار دارد. شما آخرین نفر از شوالیه های والورین ، جنگجویان خدایی مانند هستید که قادر به تجهیز Valorplates ها ، مجموعه های زرهی افسانه ای هستید که محافظان را به استادان غیرقابل انعطاف مبارزات غوغایی تبدیل می کنند. در حالی که در قلمروهای ابتدایی صعود می کنید ، از بین دشمنان اشک بریزید و خدای دیوانه ، ماکرو را که در صدر انتظار شما قرار دارد ، به چالش بکشید.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

 

Watch Dogs : Legion

 

 

Watch Dogs : Legion Watch Dogs : Legion

در Watch Dogs : Legion ، لندن در آینده نزدیک با سقوط روبرو است … مگر اینکه کاری در مورد آن انجام دهید. مقاومت بسازید ، بجنگید و شهر را به مردم برگردانید. زمان ظهور است.

Watch Dogs Legion ، سومین قسمت در سریال Watch Dogs است که در آینده نزدیک در یک دیستوپی (شخصی که یک کشور یا جامعه را در جایی که رنج یا بی عدالتی بزرگ وجود دارد تصور یا پیش بینی کند.)  برگزار می شود. مطابق بازی های قبلی Watch Dogs که در شیکاگو و سان فرانسیسکو تنظیم شده اند ، لژیون نیز در نسخه داستانی در یک شهر بزرگ تنظیم شده است. این بار ، در حوالی لندن ، به سمت حوضچه لندن حرکت کرده ایم تا همانطور که کلینت هاکینگ مدیر خلاق به فامیتسو گفت ، به مشکلات دیگر مناطق جهان نزدیک شود. لندن بعد از Brexit (برگزیت {خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا})، یعنی نه خیلی داستانی و نه خیلی آینده نگر.

بر خلاف بازی های Watch Dogs قبلی ، لژیون یک پیچش و ظرافت را به ارمغان می آورد: هر شخصیت در این بازی یک شخصیت بالقوه برای شما است که بتوانید به هدف خود چیره  شوید. هر کدام ویژگی ها و مهارت های خاص خود را دارند که می توانید قبل از اینکه عضو دیگری از جنبش مقاومت جوانه زده خود شوید ، از آنها استفاده کنید.

یوبیسافت در کنفرانس مطبوعاتی خود تکه ای از گیم پلی بازی را به اشتراک گذاشت تا نشان دهد چگونه می توان انواع مختلفی از شخصیت ها را استخدام و کار کرد. ما همچنین با Watch Dogs Legion دست به دست هم دادیم و بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Outriders

 

 

Outriders Outriders

Outriders یک بازی میتنی بر تیراندازی RPG 1-3 است که در یک دنیای علمی تخیلی تاریک و ناامید قرار دارد. این همچنین یک IP کاملاً جدید است. حق رای دادن های جدید در مورد این مقیاس در این روزها بسیار نادر است و ورود نسل جدید کنسول بدان معنی است که زمان مناسبی برای پرش به دنیای تازه ای از امکانات نیست

در حالی که ممکن است در بازی Outriders از بعضی جهات و جنبه ها احساس راحتی و آشنایی داشته باشید ،اما  اشتباه نکنید – همه چیز از گیم پلی گرفته تا ، تنظیمات ، شخصیت های اسلحه و موارد دیگر کاملاً جدید است. ما از دیدن شما در ظرافت ها و رازهای خاص آنها هیجان زده می شویم.

 

جهان و سبک Outriders چیزی کاملاً متفاوت با بقیه بازیهاست.لیزرها و قطعات فلزی براق در Outriders تداعی گر فیلم های سینمایی علمی تخیلی اخیر است. Outriders در دنیایی تاریک و سرد برگزار می شود که در آن هر روز یک مبارزه خونخوارانه برای بقا برگزار میشود.

بازی روی سیاره انوخ تنظیم شده است. در حالی که به بشریت وعده داده می شد بهشت ، پدیده ای عجیب معروف به “آنومالی” آن را به کابوسی تبدیل کرده است.

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

Ghost of Tsushiama

 

 

Ghost of Tsushiama Ghost of Tsushiama

Ghost of Tsushima یک IP کاملاً جدید از توسعه دهنده مشهور Sucker Punch Productions است که مختص پلی استیشن 4 سونی و احتمالاً کنسول PS5 آینده نیز خواهد بود. اولین بار که در طول هفته بازی های پاریس 2017 اعلام شد ، این بازی اکنون فقط چند هفته با انتشار 17 ژوئیه فاصله دارد. بعد از یک تأخیر اندک از زمان 26 ژوئن بسیار چشم انتظار این بازی واقعا لذت بخش بودیم و حال زمان آن رسیده تا در حوالی ژاپن دست و پنجه ای با سامورائی ها نرم کنیم.

با Ghost of Tsushima ، به نظر می رسد Sucker Punch کاری بسیار بصری و متفاوت از عناوین قبلی خود انجام می دهد ، و از مناظر بلند مرتفع و ابر قدرتهای نئونی بازی های InFamous خود برای یک جهان باز فئودال ژاپن که آرزوی احساس اصالت تاریخی را دارد پرده بر میدارد.

آخرین تریلر Ghost of Tsushima شاید تنها یک دقیقه طول بکشد ، اما خیره کننده است و ما را فقط در چند هفته کوتاه منتهی به انتشار بازی بسیار هیجان زده کرده است. در توضیحات تریلر آمده است:

“سوشیما در آستانه تخریب است. در پی شکست ناخوشایند به دست مهاجمان ظالمانه مغول ، سامورایی های نجیب جین ساكای باید همه چیز را فدا كنند تا از آنچه در خانه و مردم باقی مانده است محافظت كنند. آزادی Tsushima ، در گروی کنار گذاشتن سنت های سامورایی ، در آغوش گرفتن روش های غیر متعارف و پای گذاشتن و گشودن مسیری جدید – در مسیر ارواح می باشد ”

 

دقایقی از گیم پلی بازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید

 

 

برای آشنایی با بازی های ویدئویی پرفروش برتر سال 2019: Call of Duty ، NBA … به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

 

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 5 =