6 تا از بهترین موس های گیمینگ ارزان 2020

cheap gaming mouse 2020

تلاش برای یافتن لوازم جانبی بازی با بودجه اندک بسیار دشوار است. با محبوبیت روزافزون بازی های رایانه ای ،افزودن محصولات با کیفیت به زرادخانه خود بدون اینکه دچار شکست مالی بشوید ( با توجه به مشکلات اقتصادی اخیر ) بسیار سخت است. اما امید خود را از دست ندهید؛ این امکان وجود دارد که محصولات بازی را با قیمتی مقرون به صرفه پیدا کنید و عملکرد فوق العاده ای از آنها بدست آورید. ممکن است هنگام جستجوی بهترین ماوس بازی با بودجه اندک ، از نور کامل RGB یا طراحی بی سیم برخوردار نشوید ، اما اگر فقط یک ماوس مخصوص بازی را می خواهید که بدون نیاز به بانک زدن متناسب با نیازهای شما باشد ، چند گزینه وجود دارد.

ما بیش از 85 موس را آزمایش کرده ایم و این توصیه های ما برای بهترین موسهای ارزان قیمت برای بازی است.  اگر می خواهید یک موس استاندارد برای استفاده روزمره داشته باشید در ادامه همراه ما باشید و اگر به دنبال موسهای شاخص در میان بهترین موسهای بازی هستید میتوانید سایر مقالات ما را که در مورد  موسهای بازی با کیفیت نگاشته ایم بررسی کنید.

فاکتورهای ما برای انتخاب این موسها از میان خیل عظیم ( 91 موس ) موسهای کاندید شده :

  • انتخاب از میان موس های فروشگاهی
  • بررسی بی طرفانه
  • با توجه به میزان خرید و تمایل مردم به انتخاب کدام موسهای ارزان

 

Logitech G300s ( بهترین ماوس مخصوص بازی ارزان قیمت )

 

Logitech G300s

 

بهترین ماوس گیمینگ ارزان قیمت که ما آزمایش کرده ایم ، Logitech G300s است.این موس تنها از رابط سیمی بهره میبرد و برای بازی های FPS بسیار مناسب است زیرا طراحی آمبیدکترس ( یکساندستی ) آن بسیار راحت است و به نحوی طراحی شده است که تمام افراد با اندازه دست های گوناگون می توانند بدون هیچ گونه مشکلی از آن با گرفتن پنجه استفاده کنند. در ضمن تمام 9 دکمه های آن در بالای ماوس قرار دارند ، امری که ممکن است برای بازی های MMO ایده آل نباشد ، اما نکته مثبت این است که از طریق نرم افزار همراه مجددا میتوانیددکمه ها را سفارشی سازی کنید. در هر دو طرف ماوس یک جای انگشت شست وجود دارد و بدنه دارای یک پوشش لاتکس برای بهبود سطح تماس است.

دامنه CPI آن تا حدودی قابل قبول است ولی در صورتی که یک گیمر سرسخت هستید که هنگام بازتاب سریع به رقبایتان نمیخواهید موستان اینچهای صفحه نمایشتان را به کندی طی کند پس بهتر است این موس را نادیده بگیرید.یکی دیگر از ویژگی های بارز این موس بهره مندی از حداکثر نرخ نمونه برداری 1000Hz است که دستورهای شما را در 1 میلی ثانیه پاسخ میگوید ، که باعث میشود در هنگام بازی حرکت مکان نما نرمتر ارائه شود. دو چراغ RGB در دو طرف بدنه دارد که از طریق نرم افزار Logitech Gaming قابل تنظیم هستند. همچنین ، ماوس دارای پایه های PFTE خوبی است که به آرامی روی صفحه ماوس می لغزد اما ممکن است باعث ایجاد خراش روی چوب شود.

متأسفانه  در ساخت این موس از کابل خشک و سفتی استفاده شده است  ، که ممکن است برای برخی از گیمرها ناامید کننده باشد. جنس این سیم به طوری است که اگر موس را بسته بندی کنید در هنگام باز کردن مجدد تعداد زیادی گره بر میدارد. با توجه به اندازه ماوس ، کسانی که دارای دستهای بزرگ هستند نمی توانند با کف دست با آن کار کنند ، این در حالی است که کسانی که دارای دست کوچک هستند نیز برای استفاده از آن باید به انگشتانشان زحمت بدهند. مراحل افزایش CPI ( از 250dpi تا 2500dpi که به نظر من برای یک ویرایش کننده تصویر بسیار مناسبتر و کاربردیتر هست تا یک گیمر ) آن بسیار زیاد است. با تمام این تواصیف ، این یک ماوس بازی عالی به نسبت قیمتی که دارد به حساب می آید.

 

Redragon M908 ( بهترین ماوس بازی ارزان مخصوص MMO ها )

 

Redragon M908

 

بهترین ماوس بازی ارزان برای MMO هایی که آزمایش کرده ایم ، Redragon M908 است. به دلیل عملکرد شگفت انگیز و دکمه های قابل برنامه ریزی برای بازی های MMO بسیار عالی است. M908 طبق مشخصاتی که دارد به همان قدر هزینه از شماد دریافت میکند و میتوان گفت یک موس حق بیمه نیست. به علت وزن بالایی که دارد به خوبی به سطح میچسبد و به نرمی حرکت میکند. همچنین دارای 12 دکمه جانبی است که می توانید در نرم افزار Redragon M908 سفارشی کنید و همراه با CPI (موس در حالت اولیه حداکثر روی 6200dpi قابل تنظیم است اما میتوانید از طریق نرم افزار تا 12400dpi ارتقا دهید [ در کلیت DPI و CPI را یکی در نظر میگیریم ] ) و میزان نظرسنجی در حافظه داخلی ذخیره شود.

این دامنه بسیار گسترده CPI دقیقا مناسب گیمرهاست و نرخ نمونه برداری هم 1000Hz میباشد که هر دوی آنها را میتوانید از طریق نرم افزار تنظیم کنید. تأخیر کلیک مناسب است و حتی اگر به خوبی سایر موس های سیمی بازی نباشد ، اکثر گیمرهای معمولی نباید هیچ گونه تاخیری را هنگام بازی حس کنند. همچنین استفاده از آن بسیار راحت است و طراحی آن استفاده از پنجه یا کف دست را برای کسانی که دارای دست های متوسط ​​و بزرگ هستند ایده آل می کند. همچنین ، پایه های PTFE زیر بدنه به آرامی روی صفحه سر می خورند.

متأسفانه ، کابل آن کاملاً سفت است و بسیاری از گره های بسته بندی را حفظ می کند. همچنین ، کسانی که دست کوچکتر دارند نمی توانند به راحتی از آن در هر نوع گرفتن استفاده کنند. ممکن است برخی ار برنامه ریزی دکمه در بعضی سیستم عاملها اجرا نشوند برای مثال در MacOS غیرمعمول عمل می کند. با این اوصاف ، اگر یک موس عالی برای بازی های MMO می خواهید که بسیار مقرون به صرفه باشد ، در کل ارزش فوق العاده ای دارد.

 

LOGITECH G600 MMO GAMING ( گزینه های سفارشی بیشتر )

G600 MMO GAMING

اگر چیزی با گزینه های سفارشی سازی بیشتر می خواهید ، موس Logitech G600 MMO Gaming را دریافت کنید. این گرانتر از Redragon M908 است ، اما دارای یک دکمه سوم است  که در زیر انگشت حلقه شما قرار دارد و به شما امکان می دهدکه وقتی آنرا فشار می دهید ، به لایه دوم دستورات دسترسی داشته باشید. شما می توانید تمام ورودی های برنامه ریزی شده را از طریق نرم افزار عالی G HUB Logitech که کاملاً هم با ویندوز و هم با macOS سازگار است ، شخصی سازی کنید ،اگر کاربر اپل هستید و نمی خواهید گزینه های سفارشی سازی را از دست بدهید ویژگی بسیار پسندیده ای است. گرچه تأخیر کلیک آن کمی نسبت به Redragon کمتر است ، اما متأسفانه ، حداکثر CPI آن چندان زیاد نیست ، اگرچه هنوز هم برای بسیاری از افراد به اندازه کافی حساس است.

اگر می خواهید چند دلار پس انداز کنید و هنوز یک موشک برجسته MMO می خواهید ، با Redragon M908 همراه شوید. با این حال ، اگر می خواهید به سرعت بین لایه دوم دستورات برنامه ریزی شده جابجا شوید ، Logitech را دریافت کنید.

 

SteelSeries Rival 3 ( بهترین ماوس مخصوص بودجه )

iil 221467 639864 e1608037704590

بهترین موس بازی ارزان قیمت زیر 50 دلار که تاکنون آزمایش کرده ایم ، SteelSeries Rival 3 است. این موس بازی سیمی از پلاستیک مرغوب ساخته شده و محکم و مقاوم به نظر می رسد. همچنین ، استفاده از آن کاملاً راحت است و برای به چنگ گرفتن یا گرفتن با انگشت مناسب است. گرچه به اندازه کافی سبک نیست که بتوان آن را یک موس مخصوص بازی فوق العاده سبک قلمداد کرد ، اما نمیتوان به عنوان یک موس سنگین هم در نظر گرفت ، مخصوصاً اگر بتوانید از یک بانجی موس برای کاهش وزن کابل استفاده کنید.

تأخیر کلیک بسیار کم است و گیمرهای رقابتی احتمالاً متوجه هیچ تأخیری نمی شوند. همچنین دارای دامنه وسیعی از CPI قابل تنظیم و حداکثر میزان نظرسنجی بالا برای امکان حرکت یک مکان نما در هنگام بازی است. نور RGB در یک نوار در پایین و در آرم عقب وجود دارد. همچنین ، نرم افزار استثنایی همراه ، SteelSeries Engine 3 ، به شما امکان می دهد از هر جنبه ای شخصی سازی کنید و حتی کاملاً با ویندوز و macOS سازگار است.

متأسفانه ، این بهترین انتخاب برای بازی های MMO نیست ، زیرا فقط دو دکمه جانبی اضافی دارد و آنها کاملاً به سمت بدنه قرار گرفته اند و کلیک آنها کمی دشوار است. همچنین ، کابل آن نیز بسیار سفت است و هنگام حرکت باعث ایجاد کشش می شود. مقطع در تماس با انگشت چرخ پیمایش بسیار کم است که ممکن است پیمایش را دشوارتر کند ، اما از طرف دیگر ، کلیک راحت تر است. به طور کلی ، اگر بودجه خوبی دارید و می توانید برای عملکرد بهتر چند دلار بیشتر هزینه کنید ، این یک گزینه عالی است.

 

Razer Viper Mini ( بهترین ماوس بازی بودجه مخصوص بازیهای FPS )

 

Razer Viper Mini

 

بهترین ماوس گیمینگ ارزان قیمت که برای بازیهای FPS آزمایش کرده ایم Razer Viper Mini است. شباهت زیادی به مدل بی سیم Razer Viper Ultimate رده بالا دارد اما بدنه آن کوچکتر است و قیمت مقرون به صرفه تری دارد. این ماوس از بدنه ای با کم ترین اضافه پردازی ساخته شده که برای کاربرانی که می خواهند یک ماوس دقیق و سریع برای عکس العمل های تکان دهنده داشته باشند بسیار مناسب است.

حتی بدون داشتن الگوی لانه زنبوری خوش ساخت و بسیار سبک وزن است. این ممکن است آخرین سنسور اپتیکال Razer را نداشته باشد ، اما عملکرد آن هنوز شگفت انگیز است. پایه های بسیار خوبی دارد که به خوبی می لغزند و تأخیر کلیک بسیار کم است ، بنابراین ماوس بسیار پاسخگویی است. بازیکنان FPS هم از کابل جدید Razer قدردانی می کنند زیرا هنگام حرکت سبک است و باعث کشش نمی شود.

متأسفانه ، اگر دستان بزرگتری دارید ، کنترل آن فقط در صورت استفاده از نوک انگشت راحت است ، در غیر این صورت باید به ماوس بزرگتری فکر کنید. همچنین دامنه CPI آن به اندازه برخی دیگر از محصولات اخیر Razer نیست ، اگرچه 8500 باید بیش از حد کافی باشد. از سوی دیگر ، از نورپردازی کامل RGB بهره می برد و در نرم افزار Synapse قابل تنظیم است. به طور کلی ، شکل و عملکرد آن باعث شده است که یکی از بهترین موس های ارزان قیمت برای بازیکنان FPS باشد.

 

COOLER MASTER MM710 ( بهترین موس بازی ارزان قیمت بسیار سبک )

COOLER MASTER MM710

اگر می خواهید بهترین ماوس بازی با بودجه کمتر از 50 دلار برای بازی های FPS داشته باشید اما چیزی بسیار سبک وزن را ترجیح می دهید ، Cooler Master MM710 را تهیه کنید. برای بازی های FPS ، این یکی از سبک ترین هایی است که ما بخشی از آن را به لطف طراحی الگوی لانه زنبوری آن میدانیم. مانند اکثر موس های فوق سبک ، هیچ بهینه سازی وزنی برایش مدنظر نگرفته اند ولی اگر از بانجی موس استفاده کنید دقیقا سبک بودنش را احساس خواهید کرد. اگر نور RGB برای شما مهم است ، Cooler Master MM711 یک گزینه جایگزین است ، البته این مدل را بررسی نکرده ایم. به طور کلی ، عملکرد حسگر فوق العاده است و به لطف حساسیت کلیک پایین بسیار پاسخگو است. با این حال ، ممکن است برای افرادی که دست بزرگتری دارند کمی کوچک باشد.

اگر برای بازی های FPS یک ماوس مخصوص بازی ساده می خواهید ، Razer را تهیه کنید ، اما اگر یک گزینه فوق العاده سبک بودجه احتیاج دارید ، Cooler Master گزینه بهتری است.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − سه =