بهترین اپلیکیشن های کیبورد اندروید در سال 2020

هیچ چیزی مانند یک اپلیکیشن کیبورد اندروید خوب برای تبدیل کاربر متوسط به یک نویسنده پرکار مؤثر نیست.

کیبورد اندروید ممکن است یکی از مهمترین گزینه هایی باشد که در تلفن خود انتخاب می کنید.و در واقع هر چه از کیبورد با کیفیت تری استفاده کنید سرعت و دقت شما در تایپ کردن بالاتر خواهد رفت و از آنجا که صفحه کلیدها می توانند همه آنچه را که تایپ می کنید ، از رمزهای عبور گرفته تا شماره های امن اجتماعی را مشاهده کنند ، داشتن کیبورد مطمئن هم اعتماد شما را کسب کرده ، هم شما را ترغیب به استفاده مکرر حتی برای نوشتن شماره های مهم از قبیل شماره حساب بانکی و رمز عبورتان و .. میکند (البته یادمون باشه از اپ اجتماعی مطمئن هم باید استفاده کنیم). برای این منظور ، اکنون چهار صفحه کلید مورد اعتماد ما که پرکاربرد هم هستند اشاره خواهیم کرد.

Gboard ، پادشاه صفحه کلیدها

 

Gboard در بالای کیبورد اندرویدی قرار دارد و دلایل آن واضح است: پیش بینی های عالی از طریق یادگیری ماشینی، دسترسی آسان به جعبه ها و بسته های برچسب مانند مجموعه های دیزنی استیکرز ، و فرهنگ لغت گره خورده به حساب Google شما ، بنابراین ویژگی ها میشود گفت این کیبورد شما را در هر کجا دنبال میکند.

 

Gboard همچنان به اضافه کردن تمام ویژگی های هوشمندی که کاربران اندرویدی در سایر کیبوردهای اندرویدی به دنبال آن هستند، میپردازد و همه آنها را در بسته های سریع و پاسخگو و صدالبته رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد. مضامین موجود در Gboard هنوز همانند سایر کیبوردها متنوع و مبهم نیستند ، اما همان ویژگی های که حال حاضر در دسترستان قرار داده است را بسیار عالی تکمیل کرده (یه جورایی میشه گفت رو دست نداره!) و یک گزینه Material Black (حالت شب) نیز وجود دارد ، چیزی که در پایان روز به آن نیاز دارید. همچنین در نهایت می توانید gif های مخصوص به خود را در Gboard درست کنید مانند کاری که کاربران iOS مدتی است میتوانند آن را انجام دهند.

از همه مهمتر ، Gboard هیچ ویژگی یا گزینه ای را در پشت ، رونویس یا تبلیغات قایم نمیکند. چیزی که آن را بهترین کیبورد اندروید میکند. در آخر یادمان باشد کاملاً رایگان است.

 

کیبورد اندروید

 

 

 

 

SwiftKey ، هنوز هم عالی است ، اما بهترین نه

Swiftkey همیشه درست دوشادوش Gboard قرار داشته است ، اما مدتی است نتوانسته این کیبورد پر ادعا را از تاج و تخت خود به زیر بکشد . SwiftKey سالها بازیگر اصلی کیبوردهای اندرویدی بود. قبلاً اوج پیش بینی کردن و سریع ترین در نوشتن بود  ، اما الان بسیار از Gboard دور افتاده است . SwiftKey هنوز هم به دنبال کسب موقعیت پیشین خود است ولی بعد از سالها سعی در ساختن یک فرهنگ لغت شخصی در SwiftKey ، تغییر دادن آن را برایش نسبت به هر چیز دیگری دشوار کرده است.

 

جای نگرانی نیست ، SwiftKey ممکن است شماره یک نباشد ، اما هنوز هم یک صفحه کلید لعنتی خوب است و برای بهره وری عالی است. و در حالی که SwiftKey قبلاً کیبورد پولی بوده است ، اکنون سالهاست که کاملاً رایگان شده است.

 

کیبورد اندروید

 

 

 

Chrooma ، رنگ ، انتخاب و وضوح

 

در بیشتر کیبوردهای اندروید یک تم را انتخاب میکنید و همیشه باید با همان تم سر کنید ، اما Chrooma فکر می کند این موضوع کمی کسل کننده است. بنابراین Chrooma سعی میکند رنگ های کیبورد را با هر برنامه ای که از آن استفاده می کنید ، هماهنگ کند : برای مثال در توییتر به رنگ آبی  ، سبز برای اسپاتیفای (Spotify) و در گوگل کیپ (Google Keep ) به رنگ زرد در می آید. حتی یک حالت شب وجود دارد که انتخاب رنگ صفحه کلیدها را در شب تیره تر می کند – یا اگر تمام شب را مانند من در بیداری به سر ببرید. گزینه های رنگی Chrooma در بیشتر برنامه ها قابل توجه است و تغییر دادن رنگ برای برنامه هایی که در آن در حال فعالیت هستید بدون از دست دادن سازگاری رنگ هنگام تایپ کردن انجام میشود.

 

کش رفتن روی Chrooma از سطح بالایی برخوردار است و امکان کش رفتن بیشتر و بیشتر به سمت چپ برای پاک کردن کلمات یا جملات یا حتی برای از بین بردن بخش های کوتاه متن فراهم شده است. اگر می خواهید سبک صفحه کلید ، اندازه ، فونت و همگام سازی تنظیمات خودرا تغییر دهید ، باید هزینه ای برابر با 9.99 دلار را برای نسخه Premium  آن بپردازید ، این پرداخت یک بار برای همیشه خواهد بود. قیمت آن کمی شیب دار است ، اما اگر کسی هستید که دستگاه هایی را که استفاده میکنید به طور مکرر عوض میکنید با اپلیکیشن Chrooma به راحتی میتوانید تنظیمات دستگاه قبلی را به دستگاه جدیدتان منتقل کنید.

 

کیبورد اندروید

 

 

 

Fleksy ، میتواند یکی از انتخاب های مفید شما باشد

فلکسی در حال ساخت برنامه ای برای بازگشت به دور رقابت در صدر است ، اما اگر شما یک جستجوگر و تایپیست باشید ، احتمالاً احساس میکنید کش رفتن روی حروف یکی از نیازهای اساسی شما خواهد بود ، اما متاسفانه کشیدن کلمات در Fleksy اتفاق نمی افتد ، و اصلاحات در این صفحه کلید هنگام استفاده از یک دسته از کلمات اختصاری یا اصطلاحات غیرمعمول غیر استاندارد میتوانست کمی بیشتر از چیزی که الان است باشد که نیست. برخی دیگر از ویژگی های اضافی نیز است که در دسترستان قرار میگیرد  ، از جمله پیشنهاد emoji ،و یک سری ابزار دیگر که باعث ایجاد صدا در حروف میشود.

 

Fleksy دارای یک منحنی یادگیری ضعیف است ، و بزگترین عیب آن این است وقتی گوشی خود را تعویض میکنید یا گوشی خود را به تنظیمات کارخانه باز می گردانید دایره لغات ذخیره شده بر روی آن کاملا از بین میرود. امیدواریم این صفحه کلید روز به روز پیشرفت کند تا بتواند به طور یکنواخت با کیبوردهای دارای قابلیت کش رفتن مانند Gboard رقابت کند ، اما برای کارهای روزمره جست وجو و تایپ، Fleksy باید عالی باشد.

 

کیبورد اندروید

 

 

کیبورد Grammarly

فرقی نمی کند که شما یک استاد ، نویسنده انگلیسی یا کسی که گهگاهی دستش به نوشتن میرود باشید ، کیبورد گرامرلی می تواند برای همه مفید باشد. این کیبورد آنچه را که تایپ میکنید نگه داشته و ویرایش میکند تا از صحت دستور زبان و املاء خود اطمینان حاصل کنددر ضمن در آپدیت اخیر ویژگی کش رفتن هم به آن اضافه شده است ،در کل میتوان گفت اغلب ویژگی های کیبورد های محبوب را داراست.

این صفحه کلید همچنین دارای پیشنهادات پیش بینی کننده است ، اما ابتدا باید به Grammarly اجازه دهید تا دایره لغات شما را از بر کند.  شاید بهترین بخش ، به غیر از تصحیح ، این باشد که توضیح ساده ای درباره عدم صحیح بودن دستور زبان یا بیان شما ارائه میکند. بنابراین نه تنها شما را از احمق جلوه شدن نجات میدهد بلکه نکات نیازمند لازم را برای تایپ بعدی به شما می آموزد.

 

کیبورد اندروید

 

 

کیبورد OpenBoard

 

مشکلی که در برخی از برنامه های شخص ثالث وجود دارد این است که یا احتمال ضبط ورودی شما وجود دارد یا احتمال از بین رفتن محتویات برنامه وجود دارد با یک اپلیکیشن کیبورد مانند OpenBoard دیگر لازم نیست نگران این اتفاق باشید، زیرا برنامه به طور مرتب در حال به روزرسانی است ، اما بسیاری از “ویژگی های اضافی و تزئینات” را حذف کرده است.

 

هنگامی که صحبت از OpenBoard می شود یک ایرادبه ذهن می رسد که ممکن است برخی از افراد را از آن دور کند ، این ایراد عدم وجود کش رفتن کوتاه است. شما باید بگردید دنبال کلمه مورد نظر خود و روی صفحه نمایش خود شلیک کنید  OpenBoard همچنین منبع باز است ، بنابراین می توانید پیگیری کنید که چه به روزرسانی هایی به بازار عرضه می شوند و چه اشکالاتی قبلاً ثبت شده است.

 

کیبورد اندروید

 

برای مطالعه بررسی بهترین کیبوردهای 2020 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =