Assassin’s Creed Valhalla دارای 25 نوع دشمن “منحصر به فرد” خواهد بود

Assassin's Creed Valhalla

وایکینگ ها شامل افراد مختلفی میباشد و خوشبختانه شما نیز در Assassin’s Creed Valhalla یک وایکینگ به حساب می آیید. برای استفاده از چندین تکنیک مختلف جنگی در Assassin’s Creed Valhalla آماده شوید ، زیرا بازی RPG وایکینگ در دنیایی آزاد دارای 25 کاراکتر دشمن گوناگون است که هر یک ، نقاط قوت و ضعف مختلفی را در خود جای داده است.

قبلاً صحبت هایی در مورد آخرین ورود Assassin’s Creed داشتیم که انواع دشمن بیشتری نسبت به هر یک از عناوین قبلی داشت ، اما در مصاحبه جدید با GamingBolt ، داربی مک دوییت ، کارگردان بازی ، روایت دقیق تری را به ما ارائه داد. مک دویت گفت: “ایوور باید با انواع زیادی از دشمنان روبرو شود.

 

وی اضافه کرد: “Assassin’s Creed Valhalla نه تنها دارای 25 آرکیپیپ متفاوت دشمن است ، بلکه یک سیستم دفاعی متفاوت نیز در بازی تعبیه شده است ، بنابراین بازیکنان می توانند از نقاط ضعف دشمنان استفاده کنند تا آنها را در عملیاتی وحشیانه منهدم کنند” مک دوییت همچنین برخی از راه هایی را که دشمنان بازیکنان را به چالش می کشد ، از جمله همکاری با یکدیگر برای “حملات ویژه” و استفاده از اشیاء در محیط خود ، شفاف سازی کرد. سایر ویژگی ها به سبک بازی شما بستگی دارد و بر همین اساس شخصیت ها به شما واکنش نشان خواهند داد.

 

 

Assassin's Creed Valhalla

 

 

با کمال تعجب ، تمام این دشمنان مختلف منجر به یک بازی فوق العاده خشونت آمیز می شوند. خوشبختانه ، دشمنان شما تنها وایکینگ هایی نیستند که دارای یک لیست از مهارت ها و سلاح های کشنده برای دفاع از خود هستند. پیش نمایش Assassin’s Creed Valhalla ما را به طیف گسترده ای از گزینه های شخصی سازی جنگی متوجه می کند.

“به نظر می رسد راه های زیادی برای سفارشی کردن سبک مبارزات خود در اختیار خواهید داشت ، برای مثال مهارت به کارگیری از درختان و صورت های فلکی خرس و گرگ گسترش یافته  در آسمان که به راحتی مسیر خود را خواهید یافت و یا استفاده از سلاح هایی برای تسلط بر حیوانات. ”

در ادامه ، تاریخ انتشار Assassin’s نسخه Creed Valhalla را مطالعه کنید.

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =