بیشتر نکات در Apex Legends فصل 6 ظاهر می شود ، شخصیت های جدیدی در راه است

Apex Legends Season 6

تنها چند هفته باقی مانده تا Apex Legends Season 5: Fortune’s Favourite ، Respawn ، شروع به اضافه کردن برخی از نکات جدیدی درباره آنچه ممکن است در فصل 6 باشد .همانطور که در اکثر تیزرهای فصل Apex Legends ، Respawn بسیار مرموز است. با این اوصاف ، ما در تریلر پرتاب فصل 6 اطلاعات بیشتری کسب کردیم. در ادامه همراه ما باشید.

در حال حاضر سرنخ هایی برای داستان های جدید فصل 6 و تغییرات گیم پلی در Apex Legends وجود دارد.مستقیم ترین مجموعه سرنخ ها در Season 5 Quest یافت می شود ، بنابراین اگر این کار را نکردید باید آن را تمام کنید ،در هر دو بازگشت یک چهره آشنا از Titanfall 2 و اشاره های مربوط به نقشه جدید را می بینند.در World’s Edge ، علائم ساختمانی در مورد تغییرات احتمالی نقشه در سایت حفاری و فقط در خارج از گنبد ظاهر شده است.برخی از این علائم – همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید – از نقاشی های دیواری پوشیده شده است.

گرافیتی ها می خواند: “همه سلام می کنند شیلا!” اکنون می دانیم که این مربوط به مینی جفت رامپارت است که وی نام شیلا را لقب داده است. عجیب است که Rampart را به Apex Legends بعدی اضافه کرد. قرار بود نیوکاسل بعدی به بازی های Apex بیاید.Revenant و Loba شرایط ویژه ای بودند. هر دوی اینها تأخیر او را به تأخیر انداختند اما جلوی این کار را نگرفتند. به نظر می رسد که رمپارت نیز یک مورد خاص است.

 

Apex

 

حساب توییتر Apex Legends همچنین تا پایان فصل 6 ، پرونده های صوتی رمزگذاری شده را منتشر کرده است.اولین ، توییت در تاریخ 4 اوت ، ضبط بنگلور است.. دوم ، توییت در تاریخ 5 اوت ، ضبط یک زن است که ما آن را نمی شناسیم.علاوه بر این ، چاد گرنیه ، مدیر بازی Apex Legends ، به اعلام کرد که فصل 6 “ممکن است کمی متفاوت باشد” از فصل 5 وقتی نوبت به داستان گویی می رسد.گرینی گفت: “ما به بازخورد های زیادی گوش فرا داده ایم و فکر می کنم به طور کلی مردم از بازی Quest لذت می برند.”

“اگر هر چیزی ، بازخورد این بوده است که مردم بیشتر از آن داستان های فریبنده و داستان پردازی می خواهند ، بنابراین ما در فصول آینده روشهای جدیدی برای آوردن آن محتوا پیدا می کنیم. دوباره این کار را انجام دهید و بهترین کارها را پیدا کنید.فصل 6 ممکن است کمی متفاوت از 5 باشد و در حال تکرار هستیم و سعی کنید چیزهای جدید را امتحان کنید و ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی مؤثر نیست و به هواداران گوش فرا دهیدم. ”

 

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =