فیلم اقتباسی Just Cause توسط مایکل داوز کارگردان فیلم کمدی stuber در دست ساخت است

فیلم اقتباسی Just Cause توسط مایکل داوز ساخته خواهد شد که وظیفه ساخت داستان کمدی یک پلیس سرسخت و خشک اخلاق به همراه یک راننده اوبر پرحرف را در فیلم Stuber برعهده داشت ، البته فیلمهای مختلف دیگر شناخته شده ای نیز زیر دست این کار گردان وارد دنیای سینما شده است.

Deadline گزارش می دهد که Derek Kolstad ، که حق رای دادن جان ویک را نوشت ، نگاشتن فیلمنامه ی این فیلم را برعهده گرفته است ، این فیلم داستان مامور مخفی ریکو رودریگز و ماموریت خطرناک او برای بازی در دست سیاه را روایت می کند. به طور طبیعی ، قلاب و جوراب مخصوص دست راست رودریگز در این داستان نقش مهمی را ایفا میکند.

گفته می شود که یکی از رهبران زن ، عنصر عاشقانه ای را به فیلم Just Cause اضافه کرده است و شبیه به رمان rom- com در سال 1984 است. جزئیات طرح ها و شخصیت ها همچنان در خفا مانده است ، اما شخصیت زن می تواند Esperanza Caramicas یا ماریا کین  بازی ها باشد یا به طور بالقوه شخصیتی کاملا جدید برای سریال باشد.

 

فیلم اقتباسی Just Cause

 

علاوه بر فیلم سینمایی استوبر ، داوز به عنوان نویسنده و کارگردان در پروژه‌های بیشماری در فیلم و تلویزیون از جمله فیلم مسخره Fubar در سال 2002 و دنباله آن ، رام-کام 2011 ، امشب من را به خانه و سریال Preacher AMC فعالیت داشته است. همچنین لازم به ذکر است ، رابرت کوزر ( تهیه کننده فیلم ) از کمپانی آلمانی Constantin Film’s و آدریان عسکریه از کمپانی Prime Universe Films’ برای تهیه فیلم اقتباسی Just Cause به داوز پیوستند.

که Just Cause از حدود یک سال پیش اعلام شد بود که فیلم اقتباسی Just Cause در پروسه فیلمبرداری است ، اما با توجه به همه گیری های مداوم کرونا که همچنان به خفه کردن تولیدات ادامه می دهد ، به سختی می توان گفت چه موقع ممکن است شاهد دیدن ریکو رودریگز با ضربات سخت گیرنده در صفحه بزرگ سینماها باشیم.

 

در ادامه : PES 2021 یک به روزرسانی کوچک است و نسخه pes 2022 با یک آپدیت بزرگ در موتور Unreal Engine همراه است

پشتیبانی 1
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =