توسعه دهندگان گیم Cyberpunk 2077 انتظارات غیرواقعی را از Studio Heads گزارش می دهند!

گیم Cyberpunk 2077

توسعه دهندگان ، که بسیاری از آنها ناشناس صحبت می کردند ، به بلومبرگ گفتند که فکر می کنند 2022 برای تاریخ راه اندازی گیم Cyberpunk 2077 منطقی تر است.

 

در پی آغاز اعتراضات گیم Cyberpunk 2077 ، چندین کارمند CD Projekt Red در مورد توسعه بازی و اینکه چگونه می توان آن را در چنین وضعیت ناهموار و ناتمامی منتشر کرد صحبت کردند.به نظر می رسد این مشکلات نه تنها از انتظارات غیرواقعی توسعه بلکه از یک کمپین بازاریابی ناشی می شود که به نظر می رسد بیش از حد در مورد محصول نهایی نوید می دهد.در گفتگو با جیسون شرایر از بلومبرگ ، یک عضو ناشناس از تیم توسعه دهنده گیم Cyberpunk 2077 گفت که یک مسئله مهم ناشی از ایجاد موتور بازی همزمان با بازی است.

آنها این کار را به پایین گذاشتن ریل در مقابل قطار در حال حرکت برای جلوگیری از خراب شدن آن ، به جای ساختن اول مسیر ، تشبیه کردند. توسعه بازی با وجود اعلام چندین سال زودتر ، تقریباً در حدود سال 2016 آغاز نشد ، زیرا بیشتر CD Projekt Red کار خود را بر روی The Witcher 3 ادامه داد.Witcher 3 همچنین در حال دریافت نسخه جدید نسل بعدی رایگان برای کسانی است که این بازی را در Xbox One و PS4 دارند ، و توسعه دهندگان را از گیم Cyberpunk دور می کند.

 

گیم Cyberpunk 2077

 

وضعیت بازی بدون توجه به انتظارات طرفداران ،مورد تحقیر قرار می گرفت ، بازی ای که بارها و بارها خراب می شود و به راحتی کار نمی کند ، اما بازاریابی و اولین همایش E3 به آن کمک نکرد.بر اساس این گزارش ، نمایشی که در E3 2018 مشاهده کردیم حاوی مطالبی بود که در بازی نهایی منتشر نمی شود ، در حالی که تاریخ انتشار اعلام شده در همان زمان غیر منطقی است.کارمندان ناشناس که با بلومبرگ صحبت کردند گفتند که احساس می کنند سال 2022 یک معیار منطقی تر برای ارائه خواهد بود.

از طرف خود ، آدام بدووسکی ، رئیس استودیو ، اختلاف داشت كه این دیدگاه ها نمایانگر بیشتر كارمندان است ، اما كسی را كه با این نظر مخالف باشد ، ارائه نمی دهد.CD Projekt Red به کار خود در زمینه پرداختن به مشکلات بازی Cyberpunk 2077 ادامه می دهد ، اما باید دید که آیا این بازی در سیستم های Xbox One و PS4 هرگز در وضعیت قابل قبولی اجرا می شود یا خیر. در حال حاضر به هیچ وجه خرید دیجیتالی از فروشگاه پلی استیشن در دسترس نیست و انتظار نمی رود نسخه های کامل نسل بعدی PS5 و Xbox Series X | S تا اواخر امسال ارائه شود.بازپرداخت به کسانی که در کنسول هستند و این بازی را زودهنگام خریداری کرده اند ، هم از طریق خرده فروشان منتخب و هم از طریق CD Projekt ارائه می شود.

 

مشکل محدودیت ذخیره 8 مگابایتی فایل بازی cyberpunk 2077 صدای گیمرها را در آورد!!

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =