بازی های ویدئویی پرفروش برتر سال 2019: Call of Duty ، NBA …

فروش بازی ویدئویی در سال 2019 با آمادگی صنعت برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X کاهش یافته است ، اما این امر باعث نشده تا پرفروش های امسال از تنظیم رکوردهای جدید جلوگیری کنند.

بهترین بازی

این پایان یک سال شلوغ دیگر در تجارت بازی ویدئویی است و سال 2020 با پلی استیشن 5 سونی و Xbox Series X مایکروسافت در افق بسیار جالب به نظر می رسد. به طور کلی پیش بینی کنسول های جدید باعث شده فروش بازی های ویدئویی امسال حدود 12٪ کاهش یابد ، اما پرفروش ترین بازی های 2019 هنوز موفق به ثبت رکورد های جدید ، به ویژه فرنچایزهای محبوب مانند “Call of Duty” و “Pokémon” شدند.

 

براساس داده های گروه NPD ، هشت از 10 بازی پرفروش سال 2019 دنباله های مستقیم بودند. دو بازی دیگر “Star Wars Jedi: Fallen Order” است که یک ماه قبل از پایان آخرین تریلوژی فیلم “جنگ ستارگان” آغاز شد و “آنتیم” یک حق رای جدید از سازندگان منتقدان توده ای است. افکت »و بازی های” عصر اژدها “.

 

“Call of Duty: Modern Warfare” در آخر هفته افتتاحیه خود در ماه اکتبر بیش از 600 میلیون دلار درآمد کسب کرد و تا به امروز بهترین راه اندازی دیجیتال از هر بازی “Call of Duty” را داشت. این فرانچایز پرفروش چند ساله است و راه‌اندازی مجدد امسال کلاسیک “جنگ مدرن” سال 2007 طرفداران دلتنگی را به این سریال بازگرداند.

 

با آمادگی مایکروسافت و سونی برای آینده ، Nintendo Switch بر فروش سخت افزار بازی های ویدئویی در سراسر سال 2019 تسلط داشت. با انتشار 200 دلار تغییر Lite در ماه سپتامبر ، به فروش عمر کنسول بیش از 40 میلیون دستگاه سوق پیدا کرد ، و این سوئیچ را به یکی از پر فروش ترین ویدیو تبدیل کرد کنسول های بازی در همه زمان ها.

 

شایان به ذکر است که بازی ویدئویی “شمشیر Pokémon” و “Pokémon Shield” نینتندو دو نسخه از همین بازی هستند ، اما آنها جداگانه در نمودار فروش حساب می کنند. اگر با هم حساب شود ، بازی های “Pokémon” از “جنگ ستارگان: Jedi Fallen Order” و “سرود” خارج می شد و حداقل هشتمین امتیاز را در لیست پرفروش های سال کسب می کرد. با هم “شمشیر” و “سپر” موفق شدند به بالاترین راه اندازی ناخوشایند هر بازی “پوکمون” تا به امروز برسند.

 

براساس اطلاعات گروه NPD ، این 10 بازی ویدئویی برتر پرفروش سال 2019 تا 30 نوامبر است:

 

10.بازی ویدئویی “Anthem (Electronic Arts)

 

 

بهترین بازی

 

 

9. “Star Wars Jedi: Fallen Order” (Electronic Arts)

 

 

بهترین بازی

 

 

8.بازی ویدئویی “Super Smash Bros. Ultimate” (Nintendo)

 

 

بهترین بازی

 

 

7. “Tom Clancy’s The Division 2” (Ubisoft)

 

 

بهترین بازی

 

6. “Kingdom Hearts 3” (Square Enix)

 

بهترین بازی

 

5.”Mortal Kombat 11″ (Warner Bros. Interactive)

 

بهترین بازی

 

4.”Borderlands 3″ (Take 2 Interactive)

 

بهترین بازی

 

3.بازی ویدئویی”Madden NFL 20″ (Electronic Arts)

 

بهترین بازی

 

2. “NBA 2K20” (Take 2 Interactive)

 

بهترین بازی

 

1.بازی ویدئویی”Call of Duty: Modern Warfare”

 

بهترین بازی

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =