بازیهای برتر این هفته (16-22) آگوست سوئیچ ، PS4 ، Xbox One ، و رایانه های شخصی

بازیهای برتر این هفته (16-22)

این هفته ، هفته خوبی برای گیمران Xbox One است.

 

نسخه جدید برخی از داغترین بازی های ویدیویی را که هر هفته راه اندازی می شود ، ارائه می کند و برای مشترکین Game Pass دو بازی رایگان وجود دارد: Microsoft Flight Simulator و Battletoads.

در همین حال ، سامورایی جک: Battle Through Time و PGA Tour 2K21 دارای نسخه های چند ضلعی هستند ، در حالی که New Super Lucky’s Tale در حال گرفتن درگاه های PS4 و Xbox One است.

 

Microsoft Flight Simulator – August 18

 

 

Flight Simulator کلاسیک در حال بازگشت است و به شما امکان می دهد تا در فرودگاه های سراسر دنیا پیاده شوید و دوباره پرواز کنید. شما می توانید در شرایط مختلف آب و هوایی و در طول روز و شب بیش از پیش بر روی شهرها ، کوهها ، جنگلها ، بیابان ها و موارد دیگر حرکت کنید.این بازی همچنین راهنمایی متناسب با سطح تجربه شما در کابین خلبان را ارائه می دهد.

 

Battletoads — August 20

 

 

مدتی است که ما راش ، جوش و زیتز را دیده ایم ، اما وزغ ها برای یک ماجراجویی ضرب و شتم جدید با یک هنر دستی کاملاً راد بازگردند.همانطور که انتظار دارید ، می توانید از طریق یک گروه سه نفره سه نفره کل بازی را انجام دهید. با این وجود هیچ گزینه آنلاین برای بازی با هم وجود ندارد.

 

Samurai Jack: Battle Through Time – August 21

 

 

شبکه کاریکاتور شبکه / بزرگسالان Swim کلاسیک ، با یک ماجراجویی جدید با بازیگران صدا در این نمایش باز می گردد. البته ، در این بازی نبردهای زیادی وجود دارد ، اما جک چیزی بیشتر از آن را ندارد که فقط کاتانا امضا کند. شما می توانید بیش از ده ها اسلحه و مهارت های ویژه برای تکمیل سبک جنگ خاص خود استفاده کنید.

 

New Super Lucky’s Tale – August 21

 

 

بله ، Super Lucky’s Tale از قبل در بازی Pass on Xbox One موجود است ، اما این یک نسخه جداگانه و پیشرفته است که قبلاً فقط در Switch بود.تمام آنچه شما واقعاً باید بدانید این است که این یک پلتفرم ناز با سطح سه بعدی و 2D است. تعداد زیادی مجموعه ، پازل و رییس در آنها یافت می شود.

 

PGA 2K21 – August 21

 

 

آخرین بازی گلف 2K به شما امکان می دهد یک گلف باز سفارشی بسازید تا در برابر جوانب بازی ها پیش بروید.شما می توانید در 15 دوره در دنیای واقعی بازی کنید ، اما اگر این موارد برای شما کافی نباشد ، می توانید دوره های دلخواه خود را نیز انجام دهید. این موارد را می توان بصورت آنلاین با سایر بازیکنان PGA در سراسر جهان به اشتراک گذاشت.

در ادامه : Fall Guys : Ultimate Knockout با ورودش بازار گیم را زیر و رو کرد

ایماکالا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =